HP анонсувала комп’ютер-клавіатуру EliteBoard G1a на платформі AMD Ryzen AI

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Shtopor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити HP анонсувала комп’ютер-клавіатуру EliteBoard G1a на платформі AMD Ryzen AI

І буде ноутбук без екрану по ціні ноутбука :laugh:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZX Spectrum, це ти?
alex_sul
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Чайок решіть судьбу цього ізделія полностію!)
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

І в руки тепло взимку
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Воно якісь мінімальні ігори вивезе? Фотошоп там, чи кад якийсь?
Чи переписуватись з чатботом - це межа можливостей?
1234waltz
Member

Повідомлення

AI 7 PRO 350
Default TDP - 28W
AMD Configurable TDP (cTDP) - 15-54W
Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
KPOB_3_MEDOM
Junior

Повідомлення

Воно якісь мінімальні ігори вивезе? Фотошоп там, чи кад якийсь?
з другом колись на R 5600G пройшов Horizon та Метро: Ексодус, Detroit а витрати пива під Герої 3 WOG не злічити.... :super:

Запропонований тут процесор сильніший у варіаціях від 30 до 200%, тому точно щось запуститься :shuffle:
Востаннє редагувалось 09.01.2026 16:54 користувачем KPOB_3_MEDOM, всього редагувалось 1 раз.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

і яка ремонтопригодність цієї штуки ?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1234waltz: 09.01.2026 16:37Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
15 ват, до речі, це доволі дофіга. Спробуй потримати 15-ватну лампочку в руках. Щоб випадково не втратити відбитки пальців, при пасивному охолодженні на всю ту клаву ватт з 5 максимум можна. Середніх звісно.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Як на мене то гарна ідея, для тих хто переміщується в процесі роботи. Все ж ноутбук більше займає місця
Олег Мандріаник
Member

Повідомлення

Scoffer: 09.01.2026 16:55
1234waltz: 09.01.2026 16:37Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
15 ват, до речі, це доволі дофіга. Спробуй потримати 15-ватну лампочку в руках. Щоб випадково не втратити відбитки пальців, при пасивному охолодженні на всю ту клаву ватт з 5 максимум можна. Середніх звісно.
В мобилках и больше 15Вт процы бывают. А в игровых смартах и больше 20Вт
Demedik
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ну как печатная машинка к монику - почему бы и нет. Когда-то давно такое хотел. Может кому-то и нужно...
diversion_play
Junior

Повідомлення

Тут одні хейтери інженери зібрались я так бачу, але які в житті міні пк не бачили.
Поставив цю клаву, павер 12в до монітора і кайфуєш собі без світла.
Shuginubi
Member
Аватар користувача
Звідки: Махачкала

Повідомлення

вот сюда б как раз лучше зашёл тот самый wildcat lake из недавних новостей.
надо было небольшой экран-тачпад справа, чтоб можно было через него по беспроводу подключение настроить, если есть возможность.
gavrilioni
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Мир ебн пихать ии везде, новостями ранее, ии для прохождения игр, совсем бред, лучше бы оставили цены на рам в нормальном состоянии :-/
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

От як би там стояв енергоефективний АРМ... :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Хоча б якийсь базовий водозахист зробили.
Моноблок чи мініПК за моніком набагато стійкіші до заливання. І клаву до них можна взяти бізпровідну.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Для любителів обідати і пити каву чи пиво за компом)
agarus
Member

Повідомлення

diversion_play: 09.01.2026 17:45 Тут одні хейтери інженери зібрались я так бачу, але які в житті міні пк не бачили.
Поставив цю клаву, павер 12в до монітора і кайфуєш собі без світла.
Так, але з тим же успіхом так можна поставити і копійчаний n100-150. Бо НР дешево не робить.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

2006: моноблок в мониторе
2026: моноблок в клавиатуре
2046: моноблок в мышке подушке для геймерского кресла
Відповісти