І буде ноутбук без екрану по ціні ноутбука
Новини
Останні статті і огляди
HP анонсувала комп’ютер-клавіатуру EliteBoard G1a на платформі AMD Ryzen AI
-
Shtopor
Member
- Звідки: Київ
Пропоную обговорити HP анонсувала комп’ютер-клавіатуру EliteBoard G1a на платформі AMD Ryzen AI
І буде ноутбук без екрану по ціні ноутбука
І буде ноутбук без екрану по ціні ноутбука
-
Scoffer
Member
ZX Spectrum, це ти?
-
alex_sul
Advanced Member
- Звідки: Київ
Чайок решіть судьбу цього ізделія полностію!)
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
І в руки тепло взимку
-
avuremybe
Member
Воно якісь мінімальні ігори вивезе? Фотошоп там, чи кад якийсь?
Чи переписуватись з чатботом - це межа можливостей?
Чи переписуватись з чатботом - це межа можливостей?
-
1234waltz
Member
AI 7 PRO 350
Default TDP - 28W
AMD Configurable TDP (cTDP) - 15-54W
Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
Default TDP - 28W
AMD Configurable TDP (cTDP) - 15-54W
Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
-
KPOB_3_MEDOM
Junior
з другом колись на R 5600G пройшов Horizon та Метро: Ексодус, Detroit а витрати пива під Герої 3 WOG не злічити....Воно якісь мінімальні ігори вивезе? Фотошоп там, чи кад якийсь?
Запропонований тут процесор сильніший у варіаціях від 30 до 200%, тому точно щось запуститься
Востаннє редагувалось 09.01.2026 16:54 користувачем KPOB_3_MEDOM, всього редагувалось 1 раз.
-
phobosse
Member
- Звідки: Kyiv
і яка ремонтопригодність цієї штуки ?
-
Scoffer
Member
15 ват, до речі, це доволі дофіга. Спробуй потримати 15-ватну лампочку в руках. Щоб випадково не втратити відбитки пальців, при пасивному охолодженні на всю ту клаву ватт з 5 максимум можна. Середніх звісно.1234waltz: ↑ 09.01.2026 16:37Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Як на мене то гарна ідея, для тих хто переміщується в процесі роботи. Все ж ноутбук більше займає місця
-
Олег Мандріаник
Member
В мобилках и больше 15Вт процы бывают. А в игровых смартах и больше 20ВтScoffer: ↑ 09.01.2026 16:5515 ват, до речі, це доволі дофіга. Спробуй потримати 15-ватну лампочку в руках. Щоб випадково не втратити відбитки пальців, при пасивному охолодженні на всю ту клаву ватт з 5 максимум можна. Середніх звісно.1234waltz: ↑ 09.01.2026 16:37Походу, щоб воно не спалило руки його локнули в 15 Вт.
-
Demedik
Member
- Звідки: Харків
Ну как печатная машинка к монику - почему бы и нет. Когда-то давно такое хотел. Может кому-то и нужно...
-
diversion_play
Junior
Тут одні хейтери інженери зібрались я так бачу, але які в житті міні пк не бачили.
Поставив цю клаву, павер 12в до монітора і кайфуєш собі без світла.
Поставив цю клаву, павер 12в до монітора і кайфуєш собі без світла.
-
Shuginubi
Member
- Звідки: Махачкала
вот сюда б как раз лучше зашёл тот самый wildcat lake из недавних новостей.
надо было небольшой экран-тачпад справа, чтоб можно было через него по беспроводу подключение настроить, если есть возможность.
надо было небольшой экран-тачпад справа, чтоб можно было через него по беспроводу подключение настроить, если есть возможность.
-
gavrilioni
Junior
- Звідки: Киев
Мир ебн пихать ии везде, новостями ранее, ии для прохождения игр, совсем бред, лучше бы оставили цены на рам в нормальном состоянии 
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
От як би там стояв енергоефективний АРМ... 
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Хоча б якийсь базовий водозахист зробили.
Моноблок чи мініПК за моніком набагато стійкіші до заливання. І клаву до них можна взяти бізпровідну.
Моноблок чи мініПК за моніком набагато стійкіші до заливання. І клаву до них можна взяти бізпровідну.
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
Для любителів обідати і пити каву чи пиво за компом)
-
agarus
Member
Так, але з тим же успіхом так можна поставити і копійчаний n100-150. Бо НР дешево не робить.diversion_play: ↑ 09.01.2026 17:45 Тут одні хейтери інженери зібрались я так бачу, але які в житті міні пк не бачили.
Поставив цю клаву, павер 12в до монітора і кайфуєш собі без світла.
-
zaqik
Member
- Звідки: Душниличі
2006: моноблок в мониторе
2026: моноблок в клавиатуре
2046: моноблок в мышке подушке для геймерского кресла
2026: моноблок в клавиатуре
2046: моноблок в мышке подушке для геймерского кресла