Пропоную обговорити Samsung на CES 2026: ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, телевізори Micro RGB, ШІ-компаньйони та інші новинки
ШІ-шампиньоны..)
Производители мониторов повышают частоту -> появляется динамический мультифрейм генератор в DLSS.
Новини
Останні статті і огляди
Samsung на CES 2026: ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, телевізори Micro RGB, ШІ-компаньйони та інші новинки
-
vmsolver
Member
-
AlexWest
Member
- Звідки: UA
Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
5080/90 плюс х6 генератор плюс длссAlexWest: ↑ 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
-
Tiufin
Member
На останньому фото тіп чорний, а його анімований аватар - білий 
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
як раз норм, для роботи режим 5-6к, для ігорєй перемикаєш на 2кAlexWest: ↑ 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
-
Nekros
Member
Для роботи норм 21:9. Дивно що в новинках таких не має.oversteve: ↑ 08.01.2026 19:44 як раз норм, для роботи режим 5-6к, для ігорєй перемикаєш на 2к
Я вже 5 років з 21:9 і на 16:9 ніколи не повернусь
-
Inqizitor2022
Member
- Звідки: Харьков
Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
-
Polyaan
Member
Ну вот представь, выходит 9900 Нгридия.AlexWest: ↑ 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
А Самсунг такой - мониторы под нее уже готовы, все бета тесты пройдены, детские болячки вылечены, мы перешли на новую 2.0 структуру пикселей специально для 6к, можете пользоваться в нативе
-
Nekros
Member
Що би очі від гостінгу витекли, і 400гц не допоможутьInqizitor2022: ↑ 08.01.2026 22:28 Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
-
Telcontar
Member
- Звідки: Чернiгiв
Монітор з 45 PPI - це було б епічноInqizitor2022: ↑ 08.01.2026 22:28 Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Це ж наскільки треба бути сліпим, щоб такий монік купити 65 2к 
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Були ж 55 дюймів фулл хд, хтось купував
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Купували старші люди, щоб дивляться телебачення в 720р длсс 4.5 кваліті 