Samsung на CES 2026: ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, телевізори Micro RGB, ШІ-компаньйони та інші новинки

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Samsung на CES 2026: ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, телевізори Micro RGB, ШІ-компаньйони та інші новинки

ШІ-шампиньоны..)

Производители мониторов повышают частоту -> появляется динамический мультифрейм генератор в DLSS.
AlexWest
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

AlexWest: 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
5080/90 плюс х6 генератор плюс длсс
Tiufin
Member

Повідомлення

На останньому фото тіп чорний, а його анімований аватар - білий :D
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

AlexWest: 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
як раз норм, для роботи режим 5-6к, для ігорєй перемикаєш на 2к
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oversteve: 08.01.2026 19:44 як раз норм, для роботи режим 5-6к, для ігорєй перемикаєш на 2к
Для роботи норм 21:9. Дивно що в новинках таких не має.
Я вже 5 років з 21:9 і на 16:9 ніколи не повернусь
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
Polyaan
Member

Повідомлення

AlexWest: 08.01.2026 19:20 Вони там знущаються? Яке залізо треба, щоб забезпечити 6К? Ще й в нинішніх реаліях.
Ну вот представь, выходит 9900 Нгридия.
А Самсунг такой - мониторы под нее уже готовы, все бета тесты пройдены, детские болячки вылечены, мы перешли на новую 2.0 структуру пикселей специально для 6к, можете пользоваться в нативе :super:
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022: 08.01.2026 22:28 Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
Що би очі від гостінгу витекли, і 400гц не допоможуть :gigi:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Inqizitor2022: 08.01.2026 22:28 Сделали бы 65" 1440р VA 400 герц монитор, было бы круто.
Монітор з 45 PPI - це було б епічно :lol:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Це ж наскільки треба бути сліпим, щоб такий монік купити 65 2к :shuffle:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Filabatya: 09.01.2026 13:07 Це ж наскільки треба бути сліпим, щоб такий монік купити 65 2к :shuffle:
Були ж 55 дюймів фулл хд, хтось купував
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Купували старші люди, щоб дивляться телебачення в 720р длсс 4.5 кваліті :lol:
Відповісти