Square Enix випустила демоверсію ремейка Dragon Quest VII Reimagined

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
hohlid19
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Square Enix випустила демоверсію ремейка Dragon Quest VII Reimagined

Системки хоть не как у 007?
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

8-ма частина дуже класна, пройшов повністю. А от 7-ма з її мудацькими зборами шматків карт на п'єдесталах (особливо сірі шматки) - просто душу витягає.
Досі ніяк не заставлю себе допройти. Хоча у 7-й теж є цікаві і навіть зворушливі моменти.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

11 прошёл с удовольствием. Спасибо что напомнили, демку попробую обязательно.

Отправлено спустя 30 секунд:
Georgin
А 11 как вам?
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

proos
Чудово, дуже сподобалось, але я не пройшов до кінця з першого разу. Я зробив велику помилку - якось невдало засейвився і застряг у казино, де по сюжету потрібно було виграти (вже не пам'ятаю що саме).
І в мене закінчились гроші, але я не міг вийти з казино і десь щось заробити - здається через баг.

Тепер буду проходити знову, але вже S-версію.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Georgin
Ясно. Я прошёл без багов каких либо, но уже S версию.
Відповісти