Пропоную обговорити Square Enix випустила демоверсію ремейка Dragon Quest VII Reimagined
Системки хоть не как у 007?
Новини
Останні статті і огляди
Square Enix випустила демоверсію ремейка Dragon Quest VII Reimagined
-
hohlid19
Member
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
8-ма частина дуже класна, пройшов повністю. А от 7-ма з її мудацькими зборами шматків карт на п'єдесталах (особливо сірі шматки) - просто душу витягає.
Досі ніяк не заставлю себе допройти. Хоча у 7-й теж є цікаві і навіть зворушливі моменти.
Досі ніяк не заставлю себе допройти. Хоча у 7-й теж є цікаві і навіть зворушливі моменти.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
11 прошёл с удовольствием. Спасибо что напомнили, демку попробую обязательно.
Отправлено спустя 30 секунд:
Georgin
А 11 как вам?
Отправлено спустя 30 секунд:
Georgin
А 11 как вам?
-
Georgin
Member
- Звідки: Запоріжжя
proos
Чудово, дуже сподобалось, але я не пройшов до кінця з першого разу. Я зробив велику помилку - якось невдало засейвився і застряг у казино, де по сюжету потрібно було виграти (вже не пам'ятаю що саме).
І в мене закінчились гроші, але я не міг вийти з казино і десь щось заробити - здається через баг.
Тепер буду проходити знову, але вже S-версію.
Чудово, дуже сподобалось, але я не пройшов до кінця з першого разу. Я зробив велику помилку - якось невдало засейвився і застряг у казино, де по сюжету потрібно було виграти (вже не пам'ятаю що саме).
І в мене закінчились гроші, але я не міг вийти з казино і десь щось заробити - здається через баг.
Тепер буду проходити знову, але вже S-версію.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Georgin
Ясно. Я прошёл без багов каких либо, но уже S версию.
Ясно. Я прошёл без багов каких либо, но уже S версию.