300ВТ...... Аж ляшки спітніли
Новини
Останні статті і огляди
MSI представила нові ігрові ноутбуки на чолі з Raider 16 Max HX загальною потужністю 300 Вт
-
Sanьka
Member
Предлагаю обсудить MSI представила нові ігрові ноутбуки на чолі з Raider 16 Max HX загальною потужністю 300 Вт
300ВТ...... Аж ляшки спітніли
300ВТ...... Аж ляшки спітніли
-
yariksom
Member
за ними Леново нові легіони змайструє на 400, а дальше Делл викотить Алієнвари на 500, а далі ...
Ноутбук буде важити 13 кг не враховуючи блоку живлення
Ноутбук буде важити 13 кг не враховуючи блоку живлення
-
Polaris
Member
- Звідки: Харків; Слов'янськ
yariksom
і все це з галімого тонкого пластику
і все це з галімого тонкого пластику
-
Bukakanga
Member
а если еще к ним пару портативных солнечных батарей в комплект...
-
yariksom
Member
можливо, мій старий легіон з досить таки міцної жерсті, а якщо вже зовсім щоб ніхто не повірив то там є два накопичувачі, ссд терабайтний під систему/ігри і хдд терабайтний під архів
-
Unsecond
Member
300Вт первые две секунды, а дальше GPU 100 и проц 45 
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Ви занадто гарно думаєте про корпоратів. Будуть тулити збільшену потужність у ті ж самі 2-2,5кг ноути, поки не почнуть масово вигоряти.yariksom: ↑ 08.01.2026 13:12за ними Леново нові легіони змайструє на 400, а дальше Делл викотить Алієнвари на 500, а далі ...
Ноутбук буде важити 13 кг не враховуючи блоку живлення
А може і в легші, бо потрібно звітувати, що нова модель стала компактніше!
-
Олег Мандріаник
Member
И карлсоны на 12000 оборотов 
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
важко уявити як ефективно і тихо відвести 300 Вт, навіть з 3ма кулерами.
-
Derigan
Junior
Накуй всі переходять на це гівно 16:10 і 16 або 18 дюймів у мене ноут 17дюймов 16:9, нехай тоді роблять 19 дюймів з 2560х1440
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Для збільшення екрану в ширину потрібно збільшувати габарити ноута, а в висоту навпаки, є зайве місце.Derigan: ↑ 08.01.2026 16:07Накуй всі переходять на це гівно 16:10 і 16 або 18 дюймів у мене ноут 17дюймов 16:9, нехай тоді роблять 19 дюймів з 2560х1440