ASUS продемонструвала прототип маршрутизатора ROG NeoCore з підтримкою Wi-Fi 8

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASUS продемонструвала прототип маршрутизатора ROG NeoCore з підтримкою Wi-Fi 8

Оце вони розігналися з новими стандартами. Ще WiFi 7 навіть не встиг закріпитись, а тут восьму версію підсовують. Це ж якого калібру тепер потрібен буде ДБЖ для роутера, в наших реаліях? :laugh: Бо якби в мене був живий старенький, дешевенький TP-Link, якого забрала блискавка, то я би зараз його міг і від батарейок заживити :gigi: Взагалі не грівся. А новий слоняра AX3000, з WiFi 6, жере мабудь більше ампера.
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

ASUS продемонструвала прототип маршрутизатора ROG NeoCore з підтримкою Wi-Fi 8
Я досі зі своєю точкою AC4x4
Screenshot 2026-01-08 at 08.51.29.png
Afit: 08.01.2026 03:25Це ж якого калібру тепер потрібен буде ДБЖ для роутера
Враховуючи, що точка доступу BE навіть 2х2 вимагає мінімум 802.3at PoE+ тобто 24вт, а для 4х4 PoE++ 802.3bt - то ці вже мінімум будуть вимагати 802.3bt
МОНАХ
Member
Аватар користувача
Звідки: Український Шаолінь

Повідомлення

...прагнення зробити кожне з’єднання розумнішим...
:spy: ...
► Даєш окремий модуль ШІ в кожен адаптер Wi-Fi (хулі вже там)!!! :baby:
Відповісти