ASUS представила оновлену лінійку плат AM5, включно з топовими ROG Crosshair X870E Glacial та Dark Hero

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS представила оновлену лінійку плат AM5, включно з топовими ROG Crosshair X870E Glacial та Dark Hero

Ціна настільки велика що треба окрему статтю для неї. Правда гарна материнка.
Vasa95
Junior

Повідомлення

Олег963: 07.01.2026 14:37 Пропоную обговорити ASUS представила оновлену лінійку плат AM5, включно з топовими ROG Crosshair X870E Glacial та Dark Hero

Ціна настільки велика що треба окрему статтю для неї. Правда гарна материнка.
Ага, 7 накопичувачів м.2 ))) з теперішніми цінами дуже актуально :super:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7 накопичувачів і всього 2 слота розширення.
Плати для ентузіастів :facepalm:
А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо? Необхідність поставити 2 плати розширення виникає частіше за необхідність встановлення 7шт м.2
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Sanьka: 07.01.2026 15:05А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо?
будет колкхозить через m.2 адаптеры или внешние подключать )
MultiTAB
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо?
В тренде хотеть SSD и ОЗУху, так что не надо :lol:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Sanьka: 07.01.2026 15:05 А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо? Необхідність поставити 2 плати розширення виникає частіше за необхідність встановлення 7шт м.2
То купить собі материнку, в якої є більше слотів PCIe.
Це вже не 2000-ні роки, в людей зазвичай є максимум тільки одна карта розширення (вк), а всі інші слоти порожні. Тому виробники пхають побільше m.2 слотів, і їх можна зрозуміти.
sergant2020
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Я не знаю жодної людини, яка б ставила звукову карту окремо, бо в таких материнках звук нормальний, два слоти і так норм :)
Bukakanga
Member

Повідомлення

sergant2020: 07.01.2026 17:05 Я не знаю жодної людини, яка б ставила звукову карту окремо, бо в таких материнках звук нормальний, два слоти і так норм :)
музыканты ставят. Но там уже идет внешняя коробушка под юсб со всякими гитарными и микрофонными входами.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

красіво, але бєсполєзно з практичної-раціональної точки зору для 99+% покупців сабжу ¯\_(ツ)_/¯

але купувати будуть все одно
Echo_Night
Junior

Повідомлення

Sanьka: 07.01.2026 15:05 А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо? Необхідність поставити 2 плати розширення виникає частіше за необхідність встановлення 7шт м.2
Внутренние звуковухи вымерли как класс и давно. Тем более они перекрывают поток воздуха для видеокарты, особенно если кулера снизу на неё дуют. Зато внешних вагон и тележка: от юсб-свистков за пару десятков долларов, которые по качеству перекрывают любой бортовый звук даже в самых топовых материнках, до стационарных ЦАП'ов ценой как крыло от Боинга.
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka: 07.01.2026 15:05 7 накопичувачів і всього 2 слота розширення.
Плати для ентузіастів :facepalm:
А якщо людина захоче звуковуху і плату відеозахвату тощо? Необхідність поставити 2 плати розширення виникає частіше за необхідність встановлення 7шт м.2
И звуковая карта, и виодезахват - проше по юсб
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sergant2020: 07.01.2026 17:05 не знаю жодної людини, яка б ставила звукову карту окремо, бо в таких материнках звук нормальний, два слоти і так норм
Бери пиво, познайомимся . В мене 3 дискретних звукових ;)
І знаєш, маючи доволі непогану встройку навіть з підсилювачем я не хочу відмовлятись від звукової карти, бо дуже вже зайшли деякі фічі та й якість чудова.
Echo_Night: 07.01.2026 17:47Внутренние звуковухи вымерли как класс и давно.
Крім звуковух ще є те, що можна усунути з більш високою вірогідністю ніж 7!!! М.2, це по-перше.
А по-друге є карти розширення на 4 м.2, які займають всього 1 слот.
І не завжди "не випускають масово" означає "вимерли". За такою логікою мідь теж вимерла, а її змінив пластик.
Відповісти