ASUS запропонує компактний зовнішній USB-прискорювач для ШІ

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити ASUS запропонує компактний зовнішній USB-прискорювач для ШІ

Та давайте вже навпаки, ШІ-прискорювач для USB. :laugh:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ааа, тоді стало зрозуміло чому ссд подорожчали
бо флешки пам"яті пішли в нікому непотрібний зовнішній ШІ прискорювач :laugh:
talex
Member

Повідомлення

юсб-майнеры, возвращение
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Десь під 34к у нас ця поробка буде
спойлер
https://www.aliexpress.com/p/tesla-land ... evEALw_wcB
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Мене тільки одного вже нудить від ШІ?
hohlid19
Member

Повідомлення

Доедают за курткой с их древней G-Assist
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так воно ж навіть вимогам Одинадцятої не відповіда? За що гроші?
yurius_r
Member

Повідомлення

Цікаво, чи стане із цією флешкою ПК Copilot+ ready? Бо щось TOPS не бачу. А, бачу - 40T.
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Багато ж вона генеративних моделей вивезе з своїми 8гб...
Цілу квантанізовану gguf-ку як засунемо туди..
Жаль будь яка стара відуха з 8гб коштує 1/8 вартості цього е-вейсту.
Владимир[-+-]
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Только не говорите, что это приведет к дефициту usb флешек и к очередному подорожанию :rotate:
Відповісти