Новини
Останні статті і огляди
Відеокарта Aorus GeForce RTX 5090 Infinity поєднує плату Founders Edition з незвичайним охолодженням
-
r1d3r
Member
- Звідки: Харків
Предлагаю обсудить Відеокарта Aorus GeForce RTX 5090 Infinity поєднує плату Founders Edition з незвичайним охолодженням
Роки еволюції і ми дойшли до цього... як ще відстійно вона виглядає
Роки еволюції і ми дойшли до цього... як ще відстійно вона виглядає
-
Барбарис
Member
- Звідки: Вінниця
Яке це матиме значення, якщо не буде гарячою? В більшості вона все рівно донизу вентилями стоїть.r1d3r: ↑ 06.01.2026 14:53 Предлагаю обсудить Відеокарта Aorus GeForce RTX 5090 Infinity поєднує плату Founders Edition з незвичайним охолодженням
Роки еволюції і ми дойшли до цього... як ще відстійно вона виглядає
-
Conqistador
Member
Бумбокс со светомузыкой
- спойлер

-
MAKKACIN
Member
Мені дуже гарна якшо чесно)
-
Robostyle
Member
- спойлер
- Атсус на авторские права по стриксу должен подать
-
leif
Member
непогано гігабайт, непогано. нагадало старі-добрі часи нульових років (і трошки початок десятих), коли виробникики відеокарт частіше були креативними, а той же гігабайт випускав такі абсурдні карти як оця
:
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 10/109234/
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 10/109234/
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
Не знаю, мне лично нравиться - выглядит минимум не обычно. Но так же узнается гигабайт со своей страстью к маленьким кулерам - каким то традициям они не готовы уступать .
-
Dragobes
Member
- Звідки: Миколаїв
До повного комплекту
- спойлер
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Всяку наркоманію вони охоче сунуть і досі, а ось щоб поставити пару-трійку стандартних 92/120/140 вентилів в бюджетному сегменті - у них лапки!leif: ↑ 06.01.2026 15:40непогано гігабайт, непогано. нагадало старі-добрі часи нульових років (і трошки початок десятих), коли виробникики відеокарт частіше були креативними, а той же гігабайт випускав такі абсурдні карти як оця:
https://www.overclockers.ua/news/hardwa ... 10/109234/
-
MAKKACIN
Member
waryag
є ж версії noctua з норм вентиляторами, але на колір і смак, хтось готовий переплатити а хтось не буде, комусь краще охлад і тиша а комусь краса
є ж версії noctua з норм вентиляторами, але на колір і смак, хтось готовий переплатити а хтось не буде, комусь краще охлад і тиша а комусь краса
-
Ray2000gt
Advanced Member
- Звідки: Киев
Стандартні вентилі не дуже то й лізуть на карти. Бо збільшуючи товщину вентилей (а вони 25 мм) треба або зменшити висоту ребер, що не є гуд, або робити монстрокарти по типу Асус Ноктуа.waryag: ↑ 07.01.2026 14:41 Всяку наркоманію вони охоче сунуть і досі, а ось щоб поставити пару-трійку стандартних 92/120/140 вентилів в бюджетному сегменті - у них лапки!
З цим впорались FE картах, зменшивши PCB до мінімума і розташували на звільненому місці ребра радіаторів.
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Я про бюджетки в 2-2,5 слоти, плюс півслоту до товщини особливих проблем з сумісністю не створять, ще й солідності додадуть. До 4-слотової 5080 їм далеко.Ray2000gt: ↑ 07.01.2026 15:24Стандартні вентилі не дуже то й лізуть на карти. Бо збільшуючи товщину вентилей (а вони 25 мм) треба або зменшити висоту ребер, що не є гуд, або робити монстрокарти по типу Асус Ноктуа.
З цим впорались FE картах, зменшивши PCB до мінімума і розташували на звільненому місці ребра радіаторів.
Відправлено через 5 годин 23 хвилини 28 секунд:
В тому-то і справа, що ТАКА переплата не потрібна.MAKKACIN: ↑ 07.01.2026 15:14 ж версії noctua з норм вентиляторами, але на колір і смак, хтось готовий переплатити а хтось не буде, комусь краще охлад і тиша а комусь краса
Для бюджетки цілком нормальними будуть умовні арктики Р12. Думаю, по шуму і продуктивності вони будуть краще за типові дешеві вентилі для відях, а може і дешевше.
Відправлено через 2 хвилини :
В типовому корпусі видно в основному бекплейт і бік відяхи. Так що на красу не дуже впливає.
-
Firebrand
Member
- Звідки: Киев
Не перестаю удивляться этому гигантизму и вообще тенденции, куда все это движется. 
-
MAKKACIN
Member
waryag
Не будуть краще, вентилятори в відіках тримають дуже високі оберти зазвичай, а корпусні 120 низькі оберти, потік повітря поганий і охолодження погане буде, це перевірено. А 120 з високими обертами не доцільно в бюджетні відіки, краще просто норм корпус з норм повітряним потоком на вдув і видув, легенький андервольт в шкоду 2-5фпс і небуде ніяких перегрівів і високих hotspot
Не будуть краще, вентилятори в відіках тримають дуже високі оберти зазвичай, а корпусні 120 низькі оберти, потік повітря поганий і охолодження погане буде, це перевірено. А 120 з високими обертами не доцільно в бюджетні відіки, краще просто норм корпус з норм повітряним потоком на вдув і видув, легенький андервольт в шкоду 2-5фпс і небуде ніяких перегрівів і високих hotspot
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Поширений варіант вирішення проблем з шумними вентилями на відяхах - заміна на стандартні вентилі. І воно працює, а карти стають холоднішими і тихішими навіть попри колхозність та неповне співпадання по розмірам. У заводського рішення таких проблем не буде.MAKKACIN: ↑ 07.01.2026 22:05Не будуть краще, вентилятори в відіках тримають дуже високі оберти зазвичай, а корпусні 120 низькі оберти, потік повітря поганий і охолодження погане буде, це перевірено. А 120 з високими обертами не доцільно в бюджетні відіки, краще просто норм корпус з норм повітряним потоком на вдув і видув, легенький андервольт в шкоду 2-5фпс і небуде ніяких перегрівів і високих hotspot