CES 2026: стежимо за презентаціями NVIDIA, Intel та AMD

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Пропоную обговорити CES 2026: стежимо за презентаціями NVIDIA, Intel та AMD
Коротко:

AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI,
AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI,
AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI,
AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI, AI

Не дякуйте
Bullmer
Junior
Аватар користувача
Звідки: Chernivtsi

Повідомлення

FSR4 для RDNA2/3 б анонсували/релізнули... :shuffle:
curious user
Member

Повідомлення

"щорічна виставка CES, на якій буде представлено чимало новинок зі світу споживчої електроніки" AI звичайним споживачам і нафіг не здався :mad: , а з такими цінами на комплектуючі то точно :weep: .
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хорошая практика, давать ссылки на будущие презентации заранее :popcorn:

Ожидания от Nvidia самые минимальные, судя по публикациям, будет забавно, если Супер линейка таки будет представлена сегодня. Вот это будет контраст на фоне подъёма цен и прочего )) Маловероятно, конечно.

Интелу вроде бы пора показывать свой 270К, надо же оценить его цену и сроки появления.
unique-neon
Member

Повідомлення

Bullmer: 05.01.2026 15:47FSR4 для RDNA2/3 б анонсували/релізнули...
Не виправдовую АМД, але є XeSS. Не думаю що порізаний FSR4 чимось значно кращий.
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

надеюсь будет super серия 5000 с ценой как у обычных, а обычные снизят в цене на 30%, а АМД презентует новые народные процессоры 8/16 по 200-250$ с 3d.
Востаннє редагувалось 05.01.2026 16:21 користувачем GipeR, всього редагувалось 1 раз.
MyPatrick
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

супер линейки не будет, на видеокардз уже отписали
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GipeR: 05.01.2026 16:18 надеюсь будет super серия 5000 с ценой как у обычных, а обычные понизят в цене на 30%, а АМД презентует новые народные процессоры 8/16 по 200-250$ с 3d.
"понизять?" друже, ти напевно пропустив пів року тематичних новин. ніяких "понижень" у найближчі роки на залізо, тим паче гпу ми не побачимо. це було зрозуміло, ще більше року назад перед релізом блеквелів, коли почались історії про "дефіцит чіпів"
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

Enjthesilence: 05.01.2026 16:20
GipeR: 05.01.2026 16:18 надеюсь будет super серия 5000 с ценой как у обычных, а обычные понизят в цене на 30%, а АМД презентует новые народные процессоры 8/16 по 200-250$ с 3d.
"понизять?" друже, ти напевно пропустив пів року тематичних новин. ніяких "понижень" у найближчі роки на залізо, тим паче гпу ми не побачимо
Так это так - фантазия )
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GipeR: 05.01.2026 16:21
Enjthesilence: 05.01.2026 16:20

"понизять?" друже, ти напевно пропустив пів року тематичних новин. ніяких "понижень" у найближчі роки на залізо, тим паче гпу ми не побачимо
Так это так - фантазия )
хто хоче оновити карту у найближчі декілька рочків, саме зараз останній потяг, який вже "тронувся"
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Нови Сад - Сербия

Повідомлення

Enjthesilence: 05.01.2026 16:22
GipeR: 05.01.2026 16:21

Так это так - фантазия )
хто хоче оновити карту у найближчі декілька рочків, саме зараз останній потяг, який вже "тронувся"
да, я успел урвать за 1140 RTX5080, вроде даже норм цена, а вчера её на newegg уже за 1799 нашел
yuriy_dd
Member

Повідомлення

краще стежити за презентаціями АРМ :super:

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
GipeR: 05.01.2026 16:24 да, я успел урвать за 1140 RTX5080, вроде даже норм цена, а вчера её на newegg уже за 1799 нашел
тим більше людей перейдуть на АРМ

поки Інтел, АМД, Нвідіа - не отримають потужного копняка - шевелитись не будуть
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

yuriy_dd
АРМ вже навчився гоняти ігри без відеокарти і памʼяті? ВАУ!
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

yuriy_dd: 05.01.2026 16:51тим більше людей перейдуть на АРМ
Ця мастурбація на АРМ перейшла всі межі здорового глузду :facepalm:
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

unique-neon: 05.01.2026 16:01Не виправдовую АМД, але є XeSS. Не думаю що порізаний FSR4 чимось значно кращий.
Все б так, але fsr є в більшій кількості ігор ніж xess.
StreamLV
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

ще б AMD випустили мобільні відеокарти на RDNA 4
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

tornadox: 05.01.2026 17:38
unique-neon: 05.01.2026 16:01Не виправдовую АМД, але є XeSS. Не думаю що порізаний FSR4 чимось значно кращий.
Все б так, але fsr є в більшій кількості ігор ніж xess.
xess має більше підтриманих тайтлів за фср4
kak_tak
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наконец спустя год может выпустят Reflex 2? Ну или хотя бы DLSS 4.5 уже точно будет, хоть что-то :)
tornadox
Member
Аватар користувача
Звідки: мені знати що ти не дивак?

Повідомлення

Enjthesilence: 05.01.2026 17:53xess має більше підтриманих тайтлів за фср4
FSR4 працює в тих іграх де є FSR3, а таких більше ніж ігор з XeSS. Крім того наскільки знаю то FSR4 вже працює в Win11 для RDNA2, але античіти будуть не в захваті від підміни бібліотек.
fantomrulezz: 05.01.2026 17:25 Ця мастурбація на АРМ перейшла всі межі здорового глузду :facepalm:
просто уявіть як його тріпає коли що люди не цікавляться еплом і армом що аж мусить гадити в кожній темі. Це не мастурбація, просто більше ніде його не чують. Вважає що його думка несе користь, а воно не так.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
StreamLV: 05.01.2026 17:46ще б AMD випустили мобільні відеокарти на RDNA 4
ти про igpu чи саме як дискретні чипи для ноутів?
unique-neon
Member

Повідомлення

tornadox: 05.01.2026 17:38
unique-neon: 05.01.2026 16:01Не виправдовую АМД, але є XeSS. Не думаю що порізаний FSR4 чимось значно кращий.
Все б так, але fsr є в більшій кількості ігор ніж xess.
Я впринципі часто то через OptiScaler вмикаю з NV інпутів :D. Там же можна і XeSS вибрати.
Відповісти