Старая кобыла борозды не портит , АМ4 ещё и фуфыксов и атлонов переживет
Новини
Останні статті і огляди
Gigabyte підготувала чотири нові плати для процесорів AMD AM4
-
vsx
Member
- Звідки: Kyiv
Цой АМ4 жив. Сейчас в амд подсуетятся и еще какую-нибудь отбраковку выпустят.
-
Tetronga
Member
Очікування на 2026 рік: 3 ГБ чіпи GDDR7, 50х0 супер з більшою кількістю пам'яті на цих чіпах, здешевлення ддр5 (давно пора було)
Реальність 2026: ддр4, ам4, 3060
Реальність 2026: ддр4, ам4, 3060
-
Sanьka
Member
Походу АМ4 побив рекорди попередніх сокетів-жовгожителів. Чудовий сокет 
Мені подобається подібний підхід компанії, а не оті сокети на 2 роки як у деяких!
Мені подобається подібний підхід компанії, а не оті сокети на 2 роки як у деяких!
-
Bukakanga
Member
еще бы одно-два поколения на 1700-й и вообще был бы чудесный застой
-
KimRomik
Member
повернення до легендарної DDR4 
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
як раз на а520і дивився, цікаво чи та, що з'явилася в магазинах то нова ревізія, чи ще стара 
-
Sanьka
Member
Якщо не помиляюсь то АМ4 з'явився в часи 1151v2, пережив його і ще 1200, 1700 та має всі шанси пережити 1800 сокет будучи актуальним.
Браво АМД
Браво АМД
-
Cirax
Member
- Звідки: Киев
Я с неё ещё и не переходил.
Как и многое другое старых стандартов.
Sanьka: ↑ 05.01.2026 13:54 Якщо не помиляюсь то АМ4 з'явився в часи 1151v2, пережив його і ще 1200, 1700 та має всі шанси пережити 1800 сокет будучи актуальним.
Браво АМД![]()
Ибо нет смысла в смене сокетов, кроме заработков.
Производительность растёт на 5-10% в год.
Это не 200х, когда за год производительность вырастала вдвое.
-
Олег Мандріаник
Member
Только подумал, а ведь систему на ДДР4 я покупал аж 10 лет назад 

-
Sanьka
Member
Враховуючи, що межа розвитку кремнію майже досягнута, то тепер зміни будуть дуууже повільними. І зростання продуктивності буде не якісне, а кількісне з витікаючими недоліками (збільшення жопу).Олег Мандріаник: ↑ 05.01.2026 13:59Только подумал, а ведь систему на ДДР4 я покупал аж 10 лет назад
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Навіть не опєчатка, бо жором це вже не назвати.Sanьka: ↑ 05.01.2026 14:20Враховуючи, що межа розвитку кремнію майже досягнута, то тепер зміни будуть дуууже повільними. І зростання продуктивності буде не якісне, а кількісне з витікаючими недоліками (збільшення жопу).Олег Мандріаник: ↑ 05.01.2026 13:59Только подумал, а ведь систему на ДДР4 я покупал аж 10 лет назад
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
Cirax
170 сокет підтримує (з пінмодом) i9-9900k, ще один доказ надприбутків Інтела з повітря.
170 сокет підтримує (з пінмодом) i9-9900k, ще один доказ надприбутків Інтела з повітря.
купляв ддр4 перший раз 2015, останній раз цього року. ДДР3 ще досі ставлять у всякі готові пристрої типу роутери, смарт приставки і т.д.
-
Denvys5
Member
- Звідки: Kyiv
1151v1*Sanьka: ↑ 05.01.2026 13:54АМ4 з'явився в часи 1151v2
Перші дошки - сучасники Z170
-
PhoenixKiller
Member
мені здається розвиток технологій почав рухатись в зворотньому напрямку
-
vil2
Junior
Десь колись була стаьтя що ось IBM показала транзистор 2нм і що все це буде в 2025 році і потім ніхто навіть не розуміє що буде. Може щось і натягнуть ще там для маркетингу потипу 1,8нм але пам'ять ddr зараз роблять на 10 нм і кажуть що зменьшити фізично не можуть.
-
doc-oc
Member
На фиг народу этот мажорный АМ4 с мажорной DDR4?! Даёшь новые платы на 1155 и 1366 
Отправлено спустя 37 секунд:
Отправлено спустя 37 секунд:
К сожалению тебе не кажетсяPhoenixKiller: ↑ 05.01.2026 14:37 мені здається розвиток технологій почав рухатись в зворотньому напрямку
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
doc-oc
А яка найсучасніша платформа на DDR3? Тобто остання.
А яка найсучасніша платформа на DDR3? Тобто остання.
-
XAMCTBO
Member
Piter Cantrope
У інтела були 1151 на ддр3, початкового рівня. у АМД AM3+ та FM2+
У інтела були 1151 на ддр3, початкового рівня. у АМД AM3+ та FM2+
-
Сidonix
Member
- Звідки: Житомир
Дивлюсь на весь цей цирк з підвищенням цін і розумію наскільки вчасно я встиг оновитись з AM4 на AM5 ))) I say uuu come on baby turn the light off!!! 