ASRock оснастила білу відеокарту Radeon RX 9070 XT Taichi White невеликим РК-дисплеєм

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить ASRock оснастила білу відеокарту Radeon RX 9070 XT Taichi White невеликим РК-дисплеєм

Ну, если цена будет +- как за обычную в хорошем исполнении, то интересный штрих :super:
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Щось не має поки довіри до Асроку в плані ВК... Сапфір one love, якщо АМуДе.
yariksom
Member

Повідомлення

"ASRock оснастила білу відеокарту Radeon RX 9070 XT Taichi White невеликим РК-дисплеєм" і візьме за це плюсом як за нормальний монітор :gigi:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

залишилось тільки...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Надіюсь, прочитаємо новину про те, що хтось запустив на ньому дум :D
Batareykaa
Junior
Звідки: Kyiv/Berlin

Повідомлення

Вибачте, не втримався :rotate:
спойлер
Зображення
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

На ньому ще дум не запускали чи скайрім? :D
Grindeath
Member

Повідомлення

Наконец-то экран, где можно запустить новинки без DLSS и FSR
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Alt + R нажать - огромная проблема, ведь :laugh:
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 19.12.2025 19:01 залишилось тільки...
Подписку на Netflix включить в цену и крутить сериалы.
AlienFighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Невеликий РК-дисплей з роздільною здатністю 4к :D
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Grindeath: 20.12.2025 00:04 Наконец-то экран, где можно запустить новинки без DLSS и FSR
Ну судя по тому что там указано разрешение 4к то все еще нет 🤣. По ходу вся мощность карты будет уходит на проекцию на мониторе
Bukakanga
Member

Повідомлення

bes: 20.12.2025 10:05 Ну судя по тому что там указано разрешение 4к то все еще нет 🤣. По ходу вся мощность карты будет уходит на проекцию на мониторе
9070 XT Ding an sich edition
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

384 битная шина :laugh: :eek:
спойлер
IMG_7165.jpeg
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Skiff93: 19.12.2025 18:49 Щось не має поки довіри до Асроку в плані ВК... Сапфір one love, якщо АМуДе.
HD4890 від сапфір (нью едішон) була в мене лайняна.
З тих пір тільки паверколор ред девіл
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Mykolay3ack: 20.12.2025 10:31
Skiff93: 19.12.2025 18:49 Щось не має поки довіри до Асроку в плані ВК... Сапфір one love, якщо АМуДе.
HD4890 від сапфір (нью едішон) була в мене лайняна.
З тих пір тільки паверколор ред девіл
PowerColor також хрінь клепали, зараз норм. Red devil - Топчик
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bes: 20.12.2025 10:17 384 битная шина :laugh: :eek:
спойлер
IMG_7165.jpeg
Та х1 8 пін
спойлер
Зображення
Mozdev
Member

Повідомлення

Мде, Амд розчаровує дедалі більше бо офіційно FSR4 тільки для RDNA 4.

Завдяки модифікаціям і proton та vkd3d, FSR4, а також FSR 4 FG(Frame Generation) може працювати на RDNA3, але тільки на Лінукс(покищо)
спойлер
https://www.reddit.com/r/radeon/comment ... _same_fp8/

https://www.techpowerup.com/344284/modd ... y-on-linux
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

дум вже запустили на ньому в 2000 фпс?
Відповісти