Огляд та тестування «золотого» блоку живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE з підтримкою відеокарт PCIe 5.1 і потужністю 750 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Slewin77
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування «золотого» блоку живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE з підтримкою відеокарт PCIe 5.1 і потужністю 750 Вт

вот его раскорячило... (должен стоять to-247/to-3p/etc или похожий, интересно, выводы формуют руками или автомат?)
спойлер
Screenshot 2025-11-27 at 15-12-28 Огляд та тестування «золотого» блоку живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE з підтримкою відеокарт PCIe 5.1 і потужністю 750 Вт.png
где эти зубочистки искать, когда они сдохнут?
спойлер
Screenshot 2025-11-27 at 15-12-49 Огляд та тестування «золотого» блоку живлення Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 ICE з підтримкою відеокарт PCIe 5.1 і потужністю 750 Вт.png
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

гарантія 10 років.
Пять что у вас в статье
Что допустим тут
https://telemart.ua/ua/products/gigabyt ... 5-ice-ice/

А вот тут 10
https://click.ua/shop/blok-zhivlennya-g ... 0w-p172967

Надо теперь догадываться кто прав...
где эти зубочистки искать, когда они сдохнут?
Если там 10 лет то я думаю через 10 лет будет не до зубочисток.
joe23
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев обл

Повідомлення

Toshin Kogyo Co. LTD конденсаторы, типа японские , всегда считались не надежными ,сообственно как и Teapo, сейчас даже сисоники их лепят в голдовые блоки , не говоря уже про бренды ниже рангом
Например в моём FSP VITA GM 850W 3.1 , 2 електролітичні конденсатори стоят от ТК что тоже не очень хорошо, этот гигабайт не стоит тех денег что за него просят.
beeer
Member

Повідомлення

Ну і "пайка та монтаж - акуратні", а імпульсний фільтр присрали поверхневим монтажем з немаленьким плечем.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

750 Вт - ATX 3.1
А нащо? :spy:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

joe23: 27.11.2025 17:36 Toshin Kogyo Co. LTD конденсаторы, типа японские , всегда считались не надежными ,сообственно как и Teapo, сейчас даже сисоники их лепят в голдовые блоки , не говоря уже про бренды ниже рангом
Например в моём FSP VITA GM 850W 3.1 , 2 електролітичні конденсатори стоят от ТК что тоже не очень хорошо, этот гигабайт не стоит тех денег что за него просят.
Вони і не є Японськими, вони Китай.
Саме Японське виробництво це Чеміки та Рубіки.
Хоча так ШІ боти та пошук буде брехати що Тошин це Японія.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Alligator: 28.11.2025 16:47
750 Вт - ATX 3.1
А нащо? :spy:
для 5070
yariksom
Member

Повідомлення

Аціо: 01.12.2025 21:17Toshin Kogyo Co. LTD
Ну сайт в них на японській в японському сегменті інтернету. Статутний капітал 37 500 000 JPY, обслуговуючий банк Sumitomo Mitsui.
Це не ШІ інформація.
Відповісти