Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC. Елегантний мінімалізм

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
oversteve
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC. Елегантний мінімалізм

ну от, цей огризок змогли зробити 2-слотовим, а 5050 із сусідньої теми ні :dontknow:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Елегантний мінімалізм
Це про 8gb :D
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

С учётом всех кастраций подобных карт я б это назвал жестокий маркетинизм.
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вартість в табличці вказана явно завищеною - "15 3999"
Shtopor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Якщо б 5060 назвали 5050 (а 5050 > 5030) і ціну знизили відповідно, то за 8 Гб ніхто б і не сказав. Був би і попит. Але це невигідно, краще взагалі згорнути виробництво цих карт.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shtopor
Та байдуже як вони називаються, питання в ціні.
AlcoRider
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Ця карта на 30% споживає ватт більше за 6600 та на стільки ж продуктивніша. Прогрес, який ми заслужили :-/
Shtopor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Shtopor: 29.10.2025 15:06 kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
5060 на ~20% продуктивніша за 4060, з чого вона має називатись 5050? Остання по продуктивності аналогічна 4060, тобто все логічно в неймінгу. Питання не до назв цих карт, а до їх цін.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G
цей непотреб можна задвинути лохам тільки баксів за 250$ і не більше :laugh:
Zakarul
Member

Повідомлення

хорошая картая за 9000грн. А за 15+ пусть нвидиа у себя сомой покупает.
IvTK
Member
Аватар користувача
Звідки: Łódź

Повідомлення

Подивився огляди різних моделей 5060 (Ti), порівняв дизайн PCB і рівень шуму, зрештою купив Sapphire RX 9060 Nitro+ :gigi:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача
Звідки: Spain

Повідомлення

kairo: 29.10.2025 15:36
Shtopor: 29.10.2025 15:06 kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
5060 на ~20% продуктивніша за 4060, з чого вона має називатись 5050? Остання по продуктивності аналогічна 4060, тобто все логічно в неймінгу. Питання не до назв цих карт, а до їх цін.
Так RTX4060 це ж RT4050 перейменована хитрою шкiрянкою :laugh: Бо у 3000 лiнiйцi у 60-х карт були PCIE 16 лiнiй а не 8 как у 3050 чи 4060, та ширша шина 192 бiт /12гб у 3060 та 256 бiт /8 гб у 3060Ti , а не 128 бiт як у 3050 та 4060 :lol:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

n+gibat[]r: 29.10.2025 19:29Так RTX4060 це ж RT4050 перейменована хитрою шкiрянкою
Так, але ми ж зараз говоримо про 5060.
sonhador93
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

почему я покупал 1060 6gb за 4500 грн, а сейчас 5060 за 16000, больные что-ли :banghead:
Дима Динамит
Member

Повідомлення

Devijack: 29.10.2025 14:09
Елегантний мінімалізм
Це про 8gb :D
красавчик :laugh:

Отправлено спустя 26 секунд:
sonhador93: 06.11.2025 12:19 почему я покупал 1060 6gb за 4500 грн, а сейчас 5060 за 16000, больные что-ли :banghead:
1060 хоть был уровень на то время

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
https://techno.bigmir.net/ua/technology ... jY1ODY0MjE

в тему карты
Відповісти