ну от, цей огризок змогли зробити 2-слотовим, а 5050 із сусідньої теми ні
Новини
Останні статті і огляди
Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC. Елегантний мінімалізм
-
oversteve
Member
- Звідки: Ukraine
Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Inspire 2X OC. Елегантний мінімалізм
ну от, цей огризок змогли зробити 2-слотовим, а 5050 із сусідньої теми ні
ну от, цей огризок змогли зробити 2-слотовим, а 5050 із сусідньої теми ні
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Це про 8gbЕлегантний мінімалізм
-
ADv
Member
- Звідки: Одесса
С учётом всех кастраций подобных карт я б это назвал жестокий маркетинизм.
-
Alexx-wisa
Member
Вартість в табличці вказана явно завищеною - "15 3999"
-
Shtopor
Member
- Звідки: Київ
Якщо б 5060 назвали 5050 (а 5050 > 5030) і ціну знизили відповідно, то за 8 Гб ніхто б і не сказав. Був би і попит. Але це невигідно, краще взагалі згорнути виробництво цих карт.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Shtopor
Та байдуже як вони називаються, питання в ціні.
Та байдуже як вони називаються, питання в ціні.
-
AlcoRider
Member
- Звідки: UA
Ця карта на 30% споживає ватт більше за 6600 та на стільки ж продуктивніша. Прогрес, який ми заслужили 
-
Shtopor
Member
- Звідки: Київ
kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
5060 на ~20% продуктивніша за 4060, з чого вона має називатись 5050? Остання по продуктивності аналогічна 4060, тобто все логічно в неймінгу. Питання не до назв цих карт, а до їх цін.Shtopor: ↑ 29.10.2025 15:06 kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
-
OldGoodGames
Member
цей непотреб можна задвинути лохам тільки баксів за 250$ і не більшеОгляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G
-
Zakarul
Member
хорошая картая за 9000грн. А за 15+ пусть нвидиа у себя сомой покупает.
-
IvTK
Member
- Звідки: Łódź
Подивився огляди різних моделей 5060 (Ti), порівняв дизайн PCB і рівень шуму, зрештою купив Sapphire RX 9060 Nitro+ 
-
n+gibat[]r
Member
- Звідки: Spain
Так RTX4060 це ж RT4050 перейменована хитрою шкiрянкоюkairo: ↑ 29.10.2025 15:365060 на ~20% продуктивніша за 4060, з чого вона має називатись 5050? Остання по продуктивності аналогічна 4060, тобто все логічно в неймінгу. Питання не до назв цих карт, а до їх цін.Shtopor: ↑ 29.10.2025 15:06 kairo
Назва - це як раз і є про цінове позиціонування. Не можу сказати що 5060 8Gb це прямо 5050 по продуктивності в лінійці, але щось типу 5050Ti/Super.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Так, але ми ж зараз говоримо про 5060.n+gibat[]r: ↑ 29.10.2025 19:29Так RTX4060 це ж RT4050 перейменована хитрою шкiрянкою
-
sonhador93
Member
- Звідки: Киев
почему я покупал 1060 6gb за 4500 грн, а сейчас 5060 за 16000, больные что-ли 
-
Дима Динамит
Member
красавчик
Отправлено спустя 26 секунд:
1060 хоть был уровень на то времяsonhador93: ↑ 06.11.2025 12:19 почему я покупал 1060 6gb за 4500 грн, а сейчас 5060 за 16000, больные что-ли![]()
Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
https://techno.bigmir.net/ua/technology ... jY1ODY0MjE
в тему карты