Збірка концепт-ПК ASUS Advanced BTF на компонентах TUF Gaming

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Збірка концепт-ПК ASUS Advanced BTF на компонентах TUF Gaming

Ну гарно же давно пора в маси, а не ці всі роз'єми по середині відеокарти 12VHPWR, так не згинай так поплавиця і тд.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 06.09.2024 16:37 а не ці всі роз'єми по середині відеокарти 12VHPWR, так не згинай так поплавиця і тд.
12вхпвр потрібно всерівно включати, але на цей раз в материнку і в камері позаді ще менше місця для перегинів ніж спереді ;)
Advanced BTF відрізняється потребою підвести кабель 12VHPWR до материнської плати, щоб живити відеокарту.
спойлер
Зображення
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Олег963: 06.09.2024 16:37 Пропоную обговорити Збірка концепт-ПК ASUS Advanced BTF на компонентах TUF Gaming

Ну гарно же давно пора в маси, а не ці всі роз'єми по середині відеокарти 12VHPWR, так не згинай так поплавиця і тд.
В масси вже давно пора відеокарти в форматі SXM або OAM, а не ці костилі.
Як і 12VO, доречі.
Тоді більшість проблем зі розміщенням/охолдженням 500-600 Вт карт відпадуть.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

всего-то нужно было, разъем ВК перенести на торец и сделать угловым как стандарт, чтобы кабель сразу уходил по прямой в отверстие, даже его можно совместить с костылем-подпоркой ВК, но нет, надо было добавить геморроя вторичке, ремонтникам и подборщикам...

хотя сборщику так наверное удобно, не вертеть корпус туда-сюда

но шланги, шланги забыли, а ведь концепция уже есть и их с обратной стороны пустить
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я бы оставил косу 24 пин сверху, имхо в оплётке и с гребешками она классно смотрится.
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 06.09.2024 16:45
Олег963: 06.09.2024 16:37 а не ці всі роз'єми по середині відеокарти 12VHPWR, так не згинай так поплавиця і тд.
...але на цей раз в материнку і в камері позаді ще менше місця для перегинів ніж спереді ;)
Advanced BTF відрізняється потребою підвести кабель 12VHPWR до материнської плати, щоб живити відеокарту.
спойлер
Зображення
Раньше, когда поплавило разъем меняли видяху за 40+ тыс, зато теперь будут менять мать за 15+ тыс. В Ы Г О Д Н О !!! :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Snikard: 06.09.2024 18:10
daesz: 06.09.2024 16:45
...але на цей раз в материнку і в камері позаді ще менше місця для перегинів ніж спереді ;)

спойлер
Зображення
Раньше, когда поплавило разъем меняли видяху за 40+ тыс, зато теперь будут менять мать за 15+ тыс. В Ы Г О Д Н О !!! :lol:
Справді :D :up:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Другое дело моя эстетика) Брал в 2019г (в бум майнинга дорого были не только видяхи) БП SeaSonic SSP-750RT с лапшой, лишь бы внутрянка была качественная, Японская. До сих пор пофиг на внешку.) Знаю за то что по току топ :super:
Вкладення
photo_2024-09-06_18-57-52.jpg
yariksom
Member

Повідомлення

Afit: 06.09.2024 18:58 Другое дело моя эстетика) Брал в 2019г (в бум майнинга дорого были не только видяхи) БП SeaSonic SSP-750RT с лапшой, лишь бы внутрянка была качественная, Японская. До сих пор пофиг на внешку.) Знаю за то что по току топ :super:
При бумі майнингу цього б ніхто для майнингу не брав, тому на такі блоки ціна була вельми адекватна, при тому що й ОЕМ виробники переважно таку використовували.
Продукт якісний, порівняно дешевий і масовий. Хороша, практична річ в своєму сегменті.
Але в той самий час можна було взяти повністю модульну, якісну вінгу, і вона працює до цього часу без нарікань, була навіть дешевшою трохи коли я брав, вже в третьому ПК різних збірок трудиться і не чхає.
Вінга - китайський ноунейм під українським брендом, сисонік - відомий вендор, але якість вінги і сісоніка була одинакова.
не знаю, що зараз з сісоніком, то комусь дроселі пищать то крутилятор не крутится.
Я собі взяв біквайт титановий офіційний, на 850 і горя не знаю, не пищить і не шумить.
Є таємна мрія перейти на суперквітку, але поки біквайт не згорить, мушу терпіти цей суворий проект тевтонського "похмурого" чи "сутінкового" генія ("сумрачный гений", хто вдало перекладе - тому лайк, респект і звичайно повага).
Вінга на 650 голдова теж не пищала. ;)
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

yariksom: 06.09.2024 20:38
Afit: 06.09.2024 18:58 Другое дело моя эстетика) Брал в 2019г (в бум майнинга дорого были не только видяхи) БП SeaSonic SSP-750RT с лапшой, лишь бы внутрянка была качественная, Японская. До сих пор пофиг на внешку.) Знаю за то что по току топ :super:
При бумі майнингу цього б ніхто для майнингу не брав, тому на такі блоки ціна була вельми адекватна, при тому що й ОЕМ виробники переважно таку використовували.
Продукт якісний, порівняно дешевий і масовий. Хороша, практична річ в своєму сегменті.
Але в той самий час можна було взяти повністю модульну, якісну вінгу, і вона працює до цього часу без нарікань, була навіть дешевшою трохи коли я брав, вже в третьому ПК різних збірок трудиться і не чхає.
Вінга - китайський ноунейм під українським брендом, сисонік - відомий вендор, але якість вінги і сісоніка була одинакова.
не знаю, що зараз з сісоніком, то комусь дроселі пищать то крутилятор не крутится.
Я собі взяв біквайт титановий офіційний, на 850 і горя не знаю, не пищить і не шумить.
Є таємна мрія перейти на суперквітку, але поки біквайт не згорить, мушу терпіти цей суворий проект тевтонського "похмурого" чи "сутінкового" генія ("сумрачный гений", хто вдало перекладе - тому лайк, респект і звичайно повага).
Вінга на 650 голдова теж не пищала. ;)
Цены тогда повлияли и на такую мощность БП. Тогда выгребали всё что есть, потому что киловатт + просто не появлялось на рынке или были за не адекватную цену. Вингу даже не рассматривал. Сисоник это гарант того что кондёры точно Японские, а не меняются от партии к партии. А чифтек который был до него, вообще поменял схемотехнику, которая в моём варианте отличалась от того что я видел в обзорах.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 06.09.2024 16:4512вхпвр потрібно всерівно включати, але на цей раз в материнку і в камері позаді ще менше місця для перегинів ніж спереді

Если угловой штекер то никаких проблем и без всяких перегибов ;)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 06.09.2024 22:02
daesz: 06.09.2024 16:4512вхпвр потрібно всерівно включати, але на цей раз в материнку і в камері позаді ще менше місця для перегинів ніж спереді

Если угловой штекер то никаких проблем и без всяких перегибов ;)
Я такі бачив тільки в свіжих сісоніках (і здається корсар продає їх окремо, але в комплекти з БЖ не ставить), більше ні в кого. Комплекті перехідники з ВК завжди звичайні :)
Hemul
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Два шланга все портят.
bender
Member
Аватар користувача
Звідки: Торецк

Повідомлення

На вторичке потом ты и за копейки все эти комплектующие не продаш, так как никто их не купит. Попонтовался, попользрвался несколько лет и кому-нить потом подарил, если обновляться надумаешь...

Да и цены на эти железяки неадекватные относительно стандартных, но чтоб порадовать себя мажору, который раз в год будет видеть все это BTF великолепие при чистке компа, вполне подойдет. :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bender: 06.09.2024 22:27 На вторичке потом ты и за копейки все эти комплектующие не продаш, так как никто их не купит. Попонтовался, попользрвался несколько лет и кому-нить потом подарил, если обновляться надумаешь...

Да и цены на эти железяки неадекватные относительно стандартных, но чтоб порадовать себя мажору, который раз в год будет видеть все это BTF великолепие при чистке компа, вполне подойдет. :gigi:
Золоті слова. Це все виглядає гарно, але поки воно залишається на рівні концепту у асуса - цінність його перебільшена.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

bender: 06.09.2024 22:27 На вторичке потом ты и за копейки все эти комплектующие не продаш, так как никто их не купит. Попонтовался, попользрвался несколько лет и кому-нить потом подарил, если обновляться надумаешь...

Да и цены на эти железяки неадекватные относительно стандартных, но чтоб порадовать себя мажору, который раз в год будет видеть все это BTF великолепие при чистке компа, вполне подойдет. :gigi:
Просто надо системник целиком толкать
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Если подключаться другие производители и не будет проблем с совместимостью тогда да, но пока купить видяху которую потом не вставить в другую мать? Или мать которую не вставить в другой корпус? Не, спасибо.
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Сподобалось коли дрібні дротики можна підключати ззаду. Але, (імхо звичайно), вся ця проблема з нібито громіздкими кабелями живлення даремно роздувається, бо навіть для тих хто любить акуратність (як я :super: ), чи якусь там "естетику" :think: , цю проблему значно легше вирішити ніж заробити (і викинути) таку купу грошей як сьогодні пропонують за BTF.

Корпус гарний - грамотна вентилябильність, різні бокові стінки, з скла і перфорована, які можна мінєти місцями, правильні розміри крутиляторів і їх посадкові місця, зйомна передня панель, що при потребі відкриває максимум для доступу повітря (а якщо повітря вистарчає то бракує туди сіточки на магнітах), верхня стінка теж досить зручно реалізована...
Цікаво яка вага корпусу і товщина сталі? Поки не знайшов цієї інфи.
Єдиний недолік, (окрім ціни звичайно :( ), як на мене, це незйомний кожух нижньої частини, що закриває БЖ, бо вважаю, що без нього ефективність/користь переднього нижнього крутилятора була б значно більша. Ну і дно варто було б зробити перфорованим на всю довжину.
А ще дивно чому такий розмір (52см у висоту) називають Midi Tower?

Зауважив, що в огляді дуже дивно-велика летенсі опретивки, особливо кешу L3 :puzzle:
у мене ніби подібна пам’ять, але так
cachemem2.png
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Igoretc: 07.09.2024 02:54Зауважив, що в огляді дуже дивно-велика летенсі опретивки, особливо кешу L3 :puzzle:
На скриншоте с обзора снизу слева видно что включен Hypervisor. Он снижает результаты Cache Mem бенчмарка Аиды так как тест выполняется в отдельно-контролируемой среде системы. Вообще странно что он включен, ведь Аида выдает ошибку которую сложно не заметить - https://i.imgur.com/VMor0Bp.jpg а может еще и Memory Integrity в настройках защиты системы включена.
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Монітор не білий! Втопку цей весь сетап. Пока.
Відповісти