Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Dell G3223Q краще, хоча і дорожче.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сidonix: 02.09.2024 15:05 Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Dell G3223Q краще, хоча і дорожче.
Там HDMI 2.1 ненастоящий, с урезанной пропускной способностью, да и диагональ больше, не совсем корректно сравнивать цену в таком случае.
TarikMetalist
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Панове привіт. Порадьте будь ласка монітор QHD варіант на 32" без кривизни, не OLED, матриця VA чи IPS щось для іграшок. Дякую
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

TarikMetalist: 02.09.2024 19:24 Панове привіт. Порадьте будь ласка монітор QHD варіант на 32" без кривизни, не OLED, матриця VA чи IPS щось для іграшок. Дякую
Asus TUF Gaming VG32AQA1A, Samsung Odyssey G51C 32" (LS32CG510EUXEN), AOC AGON AG325QZN/EU - это из тех, что вменяемые негнутые и не танкощели остались, выбирать не из чего. Самсунг вполне можно попробовать, я его вживую не видел, но, скорее всего - не ерунда.
TarikMetalist
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022
Дякую
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Сidonix: 02.09.2024 15:05 Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Dell G3223Q краще, хоча і дорожче.
В чому? Щільність пікселів і частота менша.
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Kashtan: 03.09.2024 10:27
Сidonix: 02.09.2024 15:05 Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Dell G3223Q краще, хоча і дорожче.
В чому? Щільність пікселів і частота менша.
Жартуєш? По перше ти на моєму моніторі окремі піксели і не розгледіш. По друге частити в 144гц вистачає з головою. По трете у Dell HDR600, це словами не передати, треба бачити, коли тебе реально сліпить екран в яскравих сценах, або як в Metro Exodus на локації Волга сходить Сонце і тебе сліпить.

Відправлено через 1 хвилину 38 секунд:
n+gibat[]r: 02.09.2024 16:28
Сidonix: 02.09.2024 15:05 Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ 4K-монітора MSI MPG 274URF QD

Dell G3223Q краще, хоча і дорожче.
Там HDMI 2.1 ненастоящий, с урезанной пропускной способностью, да и диагональ больше, не совсем корректно сравнивать цену в таком случае.
А навіщо мені HDMI2.1, якщо він не підтримує G-Sync? Я підключав, не працював. З Display Port 1.4b проблеми не бачу. Все працює ідеально.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Сidonix
В мене значно кращі та дорожчі монітори, по всім практично параметрам, тому стверджувати що я у твоєму моніторі не розгляну пікселі або мене осліплять 600хдр - кумедно читати такі необґрунтовані заяви, власник яких навіть не потрудився наперед дізнатись, а які моделі у його співрозмовника.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Сidonix: 04.09.2024 00:00 Жартуєш? По перше ти на моєму моніторі окремі піксели і не розгледіш. По друге частити в 144гц вистачає з головою. По трете у Dell HDR600, це словами не передати, треба бачити, коли тебе реально сліпить екран в яскравих сценах, або як в Metro Exodus на локації Волга сходить Сонце і тебе сліпить.
якийсь дитячий садок.
комусь вистачає мівіни з головою, але це не значить що вона всім підходить, і не треба всім доводити що ваша "мівіна" всім підійде
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Smok: 05.09.2024 03:47
Сidonix: 04.09.2024 00:00 Жартуєш? По перше ти на моєму моніторі окремі піксели і не розгледіш. По друге частити в 144гц вистачає з головою. По трете у Dell HDR600, це словами не передати, треба бачити, коли тебе реально сліпить екран в яскравих сценах, або як в Metro Exodus на локації Волга сходить Сонце і тебе сліпить.
якийсь дитячий садок.
комусь вистачає мівіни з головою, але це не значить що вона всім підходить, і не треба всім доводити що ваша "мівіна" всім підійде
В тебе може і садочок. А я кажу за практичну сторону технічних специфікацій, саме те що я бачу користуючись реальним девайсом.
Відповісти