Огляд клавіатури ASUS ROG Falchion RX Low Profile

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ZNIM
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд клавіатури ASUS ROG Falchion RX Low Profile

Ааа, за оптомеханічну 150$ :eek:
Stray
Member

Повідомлення

щось якось не дуже віриться в 450 годин автономності :-/
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ZNIM: 23.08.2024 13:20Ааа, за оптомеханічну 150$
а шильдик Асус Рог безкоштовний думаєш ? :laugh:
Andyrv
Junior
Звідки: Рівне

Повідомлення

Маю таку клаву. Дійсно потрібно довго звикати, після декількох днів думав продати, але головне протягнути тиждень. Брав її не для ігр, тому для мене оптичні свічі не ок і часто бувають міскліки, через те що пальці просто лежать на клаві. Софтина тормознуте гівно, яке варто качати лише для того щоб повісити на один донгл мишку і клаву, потім видалити.
Ціна і не маленька, але клава класно виглядає та зроблена з якісних матеріалів. Проте головне це тайпінг який дозволяє закрити очі на всі мінуси.
Nemo4k
Member

Повідомлення

Купив я собі wooting 60he і не парюсь.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Люди які купують такі клави, питання без сарказму, я сам користують 75%, але в чому суть прагнення клави з чимнайменшою кількістю клавіш? Без нампада ще можна якось звикнути жити якщо ти не ведеш бугалтерський облік, але в чому суть позбуватись від F-ок? Вони ж вже не заважають мишці.
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

Головне це щоб білий колір був, за це можна и 500% доплаттити.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Клавы по 7к, бягу покупать аж кяды слетают. ANY KEY хотя бы добавили :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4
Інша естетика за робочім/ігровим місцем, ще компактніше по вертикалі. Маю і 75% і 65% і мені подобаються обидва формати. Під настрій. Ніякого дискомфорту від 65% не відчуваю, міг би користуватись і виключно такою клавою. Але залежить від користувача і того, що він робить за компом. Може, комусь ф-рядок вкрай потрібен, часто використовується, тоді 60/65 не підійде. Особисто для мене це питання зовнішнього вигляду в першу чергу.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

leif
Дуже цікаво. Чесно я більше очікував почути щось по типу що безпровід, компактність і лекше десь з собою її брати. Позбуватись функціоналу в угоду красі я того не розумію, хоча кожному своє.
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

leif: 23.08.2024 22:46 Phos4
Може, комусь ф-рядок вкрай потрібен
я взагалі нампад купив окремо і юзаю з лівої сторони.
KYDRAM
Member
Аватар користувача
Звідки: Де помирає вата

Повідомлення

Брав на розпродажі кейхрон к6 чи к7, ну така сама, і вийшла в 50 зелених і теж на оптиці. Нашо той риг?
Відповісти