Огляд та тестування відеокарти ASUS PRIME GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
AndrewV
Member

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування відеокарти ASUS PRIME GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition

Спасибо за обзор!

Но не нашел сравнения с radeon rx 7900 gre и RTX 3090 (б.у. из той же ценовой категории). Интересно бьі также работа HDMI 2.1 на современном телевизоре, режимьі и т.д.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

AndrewV: 20.08.2024 13:27 Предлагаю обсудить Огляд та тестування відеокарти ASUS PRIME GeForce RTX 4070 SUPER OC Edition

Спасибо за обзор!

Но не нашел сравнения с radeon rx 7900 gre и RTX 3090 (б.у. из той же ценовой категории). Интересно бьі также работа HDMI 2.1 на современном телевизоре, режимьі и т.д.
Так это ж не тест возможностей чипа, чтоб тестировать порты. Данный тест призван сориентировать в выборе между разными моделями видеокарт на базе одного и того же чипа
Robostyle
Member

Повідомлення

А можно добавить резалты CP77+РТ когда Blackwell выйдут?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Раніше не звертав уваги, але таке враження що всі партнери нвідії навмисне кладуть роз'єм 8-/12-пін на самому краю РСВ, при тмоу той же асус, наприклад, робить його втопленим на картах амуде. Найгірше те, що позиціонуються вони як сфф, і якщо вони хоч трохи поцікавились сфф-ом, то знали би, що там немає місця на загини кабелю :(

Дякую за огляд :up:
AndrewV
Member

Повідомлення

Afit

Ну для меня важно, что ставить в гостиную, чтобы играть на джойстике и на новом телевизоре. 60Гц и 144Гц есть разница. Сейчас стоит 2080 Ti c HDMI 2.0 Так проблему удалось решить только после покупки на алике переходника DP-HDMI и то не с первого раза - потому что пассивный и контакт отходил.
starinfo
Member

Повідомлення

"Зараз можна лише констатувати факт появи нової серії відеокарт для невибагливих користувачів, які бажають заощадити кошти, але при цьому мріють про гарний вигляд свого ПК."
ох вже ці невибагливі користувачі які купують 4070с...
PowerFulls
Member

Повідомлення

Я може чогось не розумію, але як так що моя Asus 4070s Dual має кращі температури при менших (до 1600) обертах ДВОХ вентилів, та з меншим радіатором?!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

PowerFulls: 20.08.2024 16:18 Я може чогось не розумію, але як так що моя Asus 4070s Dual має кращі температури при менших (до 1600) обертах ДВОХ вентилів, та з меншим радіатором?!
Для початку - у дуала більший радіатор.
У дуала : 267х134х51, у прайма : 269x120x50.
Ну q пропелери у дуала 2х95мм, а у прайма 3х80мм.
cspp
Junior

Повідомлення

Да, у меня дуал и открытый корпус, шума не замечаю вентиляторов.
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Такое ощущение, что посмотрели на гиговские виндфорсы-иглы и решили выпустить свою гоуняжку 3х вентиляторную.... Мелкая, шумная, горячая, зато на картинке 3 вертушки, 3 лучше чем 2, хомяк оценит :gigi: :super:
Відповісти