Огляд ігрової миші ASUS ROG Keris II Ace та скляного килимка ROG Moonstone Ace L

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Figarist
Junior

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд ігрової миші ASUS ROG Keris II Ace та скляного килимка ROG Moonstone Ace L

В мене Gladius та сама, але форма трішки інша. Купував за 3.1к та вважу що свою ціну відбиває з головою :super:
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

На відміну від ігрових клавіатур, якщо є бажання придбати якісну мишу — альтернатив продукції А-брендів майже немає.
Сильна заява. Як на мене то на даний момент альтернатив якраз багато як ніколи.
byaka
Member

Повідомлення

6000 грн забагато,рейзер якось краще виглядає за цi грошi,особливо в планi стабiльностi ПЗ.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Phos4: 15.08.2024 13:32
На відміну від ігрових клавіатур, якщо є бажання придбати якісну мишу — альтернатив продукції А-брендів майже немає.
Сильна заява. Як на мене то на даний момент альтернатив якраз багато як ніколи.
ну когда тебе кроме асуса никто ничего не засылает чего бы не поцеловать

Отправлено спустя 1 минуту 27 секунд:
byaka: 15.08.2024 14:18 6000 грн забагато
а коврик за 4500 тебя не смущает :laugh: :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Phos4: 15.08.2024 13:32
На відміну від ігрових клавіатур, якщо є бажання придбати якісну мишу — альтернатив продукції А-брендів майже немає.
Сильна заява. Як на мене то на даний момент альтернатив якраз багато як ніколи.
Як на мене - то в А-брендів не те щоб є альтернативи до того, що пропонують "молоді" виробники мишок : zaopin, ninjutsu, lamzu, vaxee, final mouse, pulsar і так далі.
Якісні оптичні перемикачі.
Які ми навіть не бачили.
Востаннє редагувалось 15.08.2024 14:31 користувачем daesz, всього редагувалось 2 разів.
yariksom
Member

Повідомлення

Figarist: 15.08.2024 13:02 Пропоную обговорити Огляд ігрової миші ASUS ROG Keris II Ace та скляного килимка ROG Moonstone Ace L

В мене Gladius та сама, але форма трішки інша. Купував за 3.1к та вважу що свою ціну відбиває з головою :super:
Цікаво як "відбиває", ти за її допомогою бітки копаєш, а може в турнірах гроші виграєш?
byaka
Member

Повідомлення

bes,не користуюся скляними поверхнями тому на цiну не дивився ,можливо вiн iз рідкісного гірського кришталю. :)
Востаннє редагувалось 15.08.2024 14:33 користувачем byaka, всього редагувалось 1 раз.
Lem
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

6000 грн за мышь ????
Обыкновенный развод на бренд (лоха).
На данный момент почти 4,5 миллиона пенсионеров получают пенсии менее 4 тысяч гривен.
Будь ЧЕЛОВЕКОМ! Помоги нуждающимся, нищим пенсионерам, купи хлеба, продуктов......Всю жизнь "на страну" работали - будешь много счасливее и плюс в Карму будет, чем купить эту мышь. "Золотая" молодежь - можете начинать меня обсирать. :learn:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 15.08.2024 14:26то в А-брендів не те щоб є альтернативи до того, що пропонують "молоді" виробники мишок : zaopin, ninjutsu, lamzu, vaxee, final mouse, pulsar і так далі.
це з власного досвіду? що саме і з чим порівнював, можна детальніше? думаю оце взяти ninjutso sora v2 спробувати, порівняти з сабжем. просто з цікавості, як воно там у молодих брендів.

сам купив Keris II Ace трохи більше місяця тому на розетці за 5300грн і до неї килим hone xxl. мишкою справді задоволений. форма приємна, матеріал теж, якість збірки пристойна, як клавіші натискаються -- подобається. вага невелика і добре розподілена. як на мене, мишка добре лежить в руці (маю долоні середнього розміру). комплектний кабель непоганий, бездротовий режим теж норм, але я юзаю в дротовому. найбільший недолік це софт.

продовжуючи тему периферії від асус, також два тижні корисутвався asus azoth -- гарна клавіатура, але я її повернув, бо для іграшок все ж таки краще взяти щось з рапід трігєром та SOCD/snap tap (гамерська клавіатура без них в 2024 вже не катить), а як кастом навіть початкового рівня ця клава для мене недостатньо цікава.

в цілому асус з мишеклавіатурною периферією виступають в принципі нормально, як на мене. не дешево, але на рівні конкурентів. єдине, що терміново треба виправляти ситуацію з софтом. але на це сподівань небагато.

з.і.
сабжевий скляний килимок спробувати би взяв. щось я пропустив цю тему, дивлюсь, нині вони доволі актуальні.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.08.2024 14:48
daesz: 15.08.2024 14:26то в А-брендів не те щоб є альтернативи до того, що пропонують "молоді" виробники мишок : zaopin, ninjutsu, lamzu, vaxee, final mouse, pulsar і так далі.
це з власного досвіду? що саме і з чим порівнював, можна детальніше? думаю оце взяти ninjutso sora v2 спробувати, порівняти з сабжем. просто з цікавості, як воно там у молодих брендів.

сам купив Keris II Ace трохи більше місяця тому на розетці за 5300грн (з килимом hone xxl). мишкою справді задоволений. форма приємна, матеріал теж, якість збірки пристойна, як клавіші натискаються -- подобається. вага невелика і добре розподілена. як на мене, мишка добре лежить в руці (маю долоні середнього розміру). комплектний кабель непоганий, бездротовий режим теж норм, але я юзаю в дротовому. найбільший недолік це софт.

продовжуючи тему периферії від асус, також два тижні корисутвався asus azoth -- гарна клавіатура, але я її повернув, бо для іграшок все ж таки краще взяти щось з рапід трігєром та SOCD/snap tap (гамерська клавіатура без них в 2024 вже не катить), а як кастом навіть початкового рівня ця клава для мене недостатньо цікава.

в цілому асус з мишеклавіатурною периферією виступають в принципі нормально, як на мене. не дешево, але на рівні конкурентів. єдине, що терміного треба виправляти ситуацію з софтом. але на це сподівань небагато.

з.і.
сабжевий скляний килимок спробувати би взяв. щось я пропустив цю тему, дивлюсь, нині вони доволі актуальні.
Це з досвіду людей які, перепробували сотні мишок, а не 5 за життя.
спойлер




спойлер
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 15.08.2024 14:54Це з досвіду людей які, перепробували сотні мишок, а не 5 за життя.
ясно, тобто не з власного.

ну... тут таке, сотні мишек це добре, але мені якось зараз цікавіше враження від звичайних юзерів читати (які порівнюють дві-три актуальні моделі і обирають для себе з поміж них) на тому ж редіті і на форумах, ніж блогерів на 100500 підписників.

думав, може і ти щось про свій досвід А-брендів vs молодих мишковиробників розповіси. пошуком ютубу я то вмію користуватись.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.08.2024 15:23
daesz: 15.08.2024 14:54Це з досвіду людей які, перепробували сотні мишок, а не 5 за життя.
ясно, тобто не з власного.

ну... тут таке, сотні мишек це добре, але мені якось зараз цікавіше враження від звичайних юзерів читати (які порівнюють дві-три актуальні моделі і обирають для себе з поміж них) на тому ж редіті і на форумах, ніж блогерів на 100500 підписників.

думав, може і ти щось про свій досвід А-брендів vs молодих мишковиробників розповіси. пошуком ютубу я то вмію користуватись.
Він користується кожною мишкою по декілкак місяців і має можливість порівняти їх всіх, як в короткостроковій перспективі, так і в довгій. А звичайні юзери купляють мишку раз в декілька років і будуть її нахвалювати навіть якщо то шмат того самого :)
В цьому й суть. От вам приклад : я користувався двома різними лоджитехами, і мені здавалось - що це топові мишки, потім я купив zaopin z2 - і на лоджитеху я більше не повернусь, ніколи.
Я розумію, що редакції також треба за щось харчуватись, але цей огляд проплачений самим асусом (які ще й мишку не дозволили розкрутити для огляду), блохер з труби купляє миші за свої гроші і висвітлює в огляді всі недоліки та переваги миші.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 15.08.2024 15:34Він користується кожною мишкою по декілкак місяців
daesz: 15.08.2024 14:54Це з досвіду людей які, перепробували сотні мишок
дуже талановита людина.

а про сабж я ж і не кажу, що вона краще чи гірше ніж альтернативи, вибірка у мене і справді невелика, за останні кілька років у мене було всього штук 5-6 різних мишей. я написав виключно про те, що я покупкою сабжу задоволений і описав чому. асус мені нічого не заносив, а хвалити щось виключно тому, що я його купив, не бачу сенсу. якщо б мені не сподобалось я б продав-повернув і купив би щось інше. ось кажу, що розглядаю покупку на додачу до асусу ще sora v2, щоб подивитись самому і порівняти, що там наразі пропонують молоді бренди за ті ж гроші, за які я купив keris 2.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.08.2024 15:42 за які я купив keris 2.
Бачив на форумі хтось її продавав. Можете пошукати по барахолці :)
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

leif
Я змінив свою logitech g403 на Darmoshark m3, вибрав її бо давно хотів спробувати безпровід і щось лекше, при цьому в мене здоровеча лапа, а зараз всі підряд роблять мініатюрні мишки, і м3 якраз відносно велика мишка. Впринципі я задоволений збірка хороша нічого не скрипить не люфтить працює стабільно, батарейка тримає довго. Єдиний момент який можу назвати це те що сенсор інколи вимахується після того як я мию коврик, появляються якісь невеликі залипання курсора, хоча таке бувало всього паро разів. Софт дуже базовий тут дійсно до рівня а брендів вона не дотягує, але все налаштовується на мишці взагалі без нього так що це скоріше як опція. Можу з впевненістю сказати що мишка дійсно якісно зроблена, ніяких ''китайських флешбеків'' не викликає, тож китайці можуть, якби різниця між а брендами була відсотків 30 то я би доплатив за асус чи лоджитек, а коли різниця в 3-4 рази ну то вибачте воно того геть не вартує.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.08.2024 15:42 а про сабж я ж і не кажу, що вона краще чи гірше ніж альтернативи
Як і я. Я всього навсього кажу, що
daesz: 15.08.2024 14:26 Як на мене - то в А-брендів не те щоб є альтернативи до того, що пропонують "молоді" виробники мишок
Бо крім асусу який пропонує непогані мишки (по дуже завишеній ціні), всі інші злились і то дуже сильно за останні декілька років. Той же рейзор я б використовува хіба якщо б сам рейзор мені його подарив безплатно, бо за таке лайно платити гроші - це злочин.
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

миша за 6к і такі убогі гріпси, невже так складно нарізати по формі кнопок? :facepalm:

арморі крейт юзати для мишки? я цей шлак поставив для МП, вистачило на менше чим годину і зніс :laugh:
daesz: 15.08.2024 15:34я користувався двома різними лоджитехами
гарантія від лоджитех вроді як адекватна, здихає скролл то міняють на нову миш :)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Patruletz: 15.08.2024 15:57 гарантія від лоджитех вроді як адекватна, здихає скролл то міняють на нову миш :)
В мене була G203 (здається) і двохли світчі + кабель перебився, користувався декілька років і виглядала вона як диско-куля (я про те, що матеріал покриття дуже дешевий) :D
Потім була G303 і мила нормальна (хоча до форми довго звикав), але світчі перепаював на ній 3 рази за останні 2 роки і власне купив жаопін, бо вже треба було третій раз перепаюваювати.
Скрол не здох в жодній (у другій він ще й оптичний був).
Так от - якісно жодна з них навіть близько не поряд з цим жаопіном :dontknow:
Patruletz
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

daesz
до цього була zowie s1, за три роки з нею сталась лише одна проблема, облізло софт-тач покриття, як би знайшов людину котра її адекватно покрасить і відполірує то сидів би і далі, проста та якісна миш :shuffle:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не зовсім. ти пишеш:
daesz: 15.08.2024 14:26в А-брендів не те щоб є альтернативи до того, що пропонують "молоді" виробники мишок
тобто, на відміну від мене таки порівнюєш одно з іншим і це складно прочитати інакше ніж, що щось краще -- молоді бренди, а щось гірше -- А-бренди, у яких "не те щоб є альтернативи" пропозиціям перших.

по-перше, це якось сильно узагальнено, а по-друге стверджувати таке посилаючись виключно на ютуб-блогера/ів, як на мене, не варто.

але це справа твоя, посилайся на що вважаєш за потрібне, я лише уточнив, на чому базується ця заява.
Відповісти