Студія ModelFarm відмовляється від Intel Core i9 після масових збоїв

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Студія ModelFarm відмовляється від Intel Core i9 після масових збоїв
Усі комп'ютери працювали з Unreal Engine з високим навантаженням на всі ядра.
Интересно что в Unreal Engine 5 может работать при высокой нагрузке на все ядра.
Ну ок, компиляция шейдеров в большом проекте на 13900K может занимать минуту. Что еще...
Если пакетно через Property Matrix включать Наниты на горе неоптимизированных ассетов с Preserved Area, ну это 5 минут.
MRQ рендер с накрученными Spatial/Temporal сэмплами может грузить все ядра но лишь наполовинку и неравномерно.
Интересно об чем вообще речь шла :-/ Где там высокая нагрузка на все ядра еще может быть :dontknow:
Я даже когда через FluidFlux скидывал 10000 миллионов тонн воды на город у меня не был проц загружен по полной ))
Тому компанія починає закуповувати системи на базі нових процесорів AMD Ryzen 9950X.
Тут пишут что 9950Х не всем обзорщикам выдадут а компании уже закупают их :D
https://videocardz.com/newz/reviewers-s ... 00-samples Во гады :gigi:
Востаннє редагувалось 24.07.2024 17:27 користувачем Earanak, всього редагувалось 4 разів.
Robostyle
Member

Повідомлення

Это PR-Stunt племяшки какой-то? :insane:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 24.07.2024 17:20 Предлагаю обсудить Студія ModelFarm відмовляється від Intel Core i9 після масових збоїв
Усі комп'ютери працювали з Unreal Engine з високим навантаженням на всі ядра.
Интересно что в Unreal Engine 5 может работать при высокой нагрузке на все ядра.
Ну ок, компиляция шейдеров в большом проекте на 13900K может занимать минуту. Что еще...
Если пакетно через Property Matrix включать Наниты на горе неоптимизированных ассетов с Preserved Area, ну это 5 минут.
MRQ рендер с накрученными Spatial/Temporal сэмплами может грузить все ядра но лишь наполовинку и неравномерно.
Интересно об чем вообще речь шла :-/ Где там высокая нагрузка на все ядра еще может быть :dontknow:
Я даже когда через FluidFlux скидывал 10000 миллионов тонн воды на город у меня не был проц загружен по полной ))
Тому компанія починає закуповувати системи на базі нових процесорів AMD Ryzen 9950X.
Тут пишут что 9950Х не всем обзорщикам выдадут а компании уже закупают их :D
https://videocardz.com/newz/reviewers-s ... 00-samples Во гады :gigi:
та это все пиара ради - и так ясно
поменять 13900к на Ryzen 9 5950X :facepalm:
это все равно что говорить что я с мерседеса пересел в запорожец и теперь езда стала гораздо комфортнее :lol: :lol: :lol:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vlaad13
У меня чисто профессиональный интерес, что они там такое делают что у них все компы загружены по процу.
Я глянул их сайт и шоурилы и ниче такого сверхъестественного не обнаружил в общем то.
У нас в студии тоже с UE5 работают с большими проектами да и я работаю иногда. Прост непонятен этот момент.
В целом лично мне и 5960X/5800X какого нить хватило бы под UE5, уверен было бы норм.
Не ну может у них там какой то упоротый CPU-Интенсивный пайплайн, может и такое быть :dontknow:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 24.07.2024 17:56 Vlaad13
У меня чисто профессиональный интерес, что они там такое делают что у них все компы загружены по процу.
Я глянул их сайт и шоурилы и ниче такого сверхъестественного не обнаружил в общем то.
У нас в студии тоже с UE5 работают с большими проектами да и я работаю иногда. Прост непонятен этот момент.
В целом лично мне и 5960X/5800X какого нить хватило бы под UE5, уверен было бы норм.
Не ну может у них там какой то упоротый CPU-Интенсивный пайплайн, может и такое быть :dontknow:
совершенно верно :beer:
рекламные балаболы - любому человеку разумному это сразу будет понятно
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Вийдуть Arrow Lake-S - вони заявлять що переходять на Core Ultra 9 285K B-)
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну вот, ви знали раніше про існування цієї студії? Тепер знаєте :laugh:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Lekrs
Потрібно з них вимагати чеки за компи як пруфи - а то може нічого і не міняли
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Vlaad13: 24.07.2024 17:47 та это все пиара ради - и так ясно
поменять 13900к на Ryzen 9 5950X :facepalm:
Новину не читай - коменти пиши :rotate:
Тому ModelFarm починає переходити на ПК на основі майбутніх AMD Ryzen 9000, які найближчими днями мають офіційно надійти в продаж.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 24.07.2024 18:09 Ну вот, ви знали раніше про існування цієї студії? Тепер знаєте :laugh:
А ви конкретно знаєте ім'я кожної компанії яка займається VFX дял кіно? А якщо я скажу, що у великих крпуних проектах/фільмах над різними ефектами процюють різні компанії? ;)
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Оу, так це ще й може бути реклама нових проців від амд. Цікавий підхід... :lol:
den888
Member

Повідомлення

Слюсар Петро із сусіднього будинку теж відмовився від процесорів Intel 13 та 14 покоління та перейшов на біологічний алкопроцесор "Краля 2.0". шо за новини... шо це за "мега студія" :laugh:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 24.07.2024 18:22
Lekrs: 24.07.2024 18:09 Ну вот, ви знали раніше про існування цієї студії? Тепер знаєте :laugh:
А ви конкретно знаєте ім'я кожної компанії яка займається VFX дял кіно? А якщо я скажу, що у великих крпуних проектах/фільмах над різними ефектами процюють різні компанії? ;)
Хай працюють собі, мені до них не має діла. В принципі як і до того на якому залізі вони працюють ;)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lekrs: 24.07.2024 18:27
daesz: 24.07.2024 18:22
А ви конкретно знаєте ім'я кожної компанії яка займається VFX дял кіно? А якщо я скажу, що у великих крпуних проектах/фільмах над різними ефектами процюють різні компанії? ;)
Хай працюють собі, мені до них не має діла. В принципі як і до того на якому залізі вони працюють ;)
То чого ви в темі намагаєтесь дискредитувати їх? ;)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тепер процесори повинні мати лічильник пробігу, а то купувати б/у 13900K/14900K вже як то страшно, бо невідомо в яких умовах вони працювали. Власники можуть говорити "не битий/не крашений/тільки відкривали Інтернет", а по факту вони будуть так само "прожарені" як відеокарти. Це щось з розряду новий тип майнінгу, але впусту.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Дисклеймер - Никого дискредитировать я если что не собираюсь. И проблем Интела не отрицаю. :gigi:

Мне прост интересно стало, смотря на их шоурилы это явно небольшая компашка. Открыл Linkedin а там написано что в студии 11-50 человек.
Это включая всяких менеджеров, моделлеров и прочих сис-админов которым и не нужны старшие процы в компах.
Это че получается ~15-20 процов засбоило в конторке на краю света и эти новости до нас докатились. Это неплохо.
Прост представляю рожи больших компаний где тысячи RMA и траблов с процами а тут какие то васяны с такой оглаской )))
А может это вообще неплохой тенденцией будет когда каждый подвальный бомж будет пинать корпорации за их косяки.
Востаннє редагувалось 24.07.2024 18:45 користувачем Earanak, всього редагувалось 5 разів.
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Взагалі дивно нащо вони це роблять на десктопах, а не на якомусь серверному кластері...
Igoretc
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Мені такі новини виглядають трохи "жовтою пресою" про те, що у Інтел купа ображених клієнтів, які тільки і чекали щоб якось помститись за, наприклад, або політику ціноутворень гіганта, або за хитрий маркетинг...
Востаннє редагувалось 24.07.2024 18:59 користувачем Igoretc, всього редагувалось 1 раз.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar: 24.07.2024 18:19
Vlaad13: 24.07.2024 17:47 та это все пиара ради - и так ясно
поменять 13900к на Ryzen 9 5950X :facepalm:
Новину не читай - коменти пиши :rotate:
да да - чел как бы мимоходом упоминает процессор конкурента который явно в разы хуже и говорит что он его мол учтраивает :facepalm:
конечно же это все случайность
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

daesz: 24.07.2024 18:31
Lekrs: 24.07.2024 18:27
Хай працюють собі, мені до них не має діла. В принципі як і до того на якому залізі вони працюють ;)
То чого ви в темі намагаєтесь дискредитувати їх? ;)
Дискредитувати? Ні в якому разі...
Цікаво, їм за рекламу нових проців від амд підігнали скидочку, чи проци?...
Я просто роздумую, людям властиво роздумувати над неоднозначними новинами. :-P
Відповісти