Огляд тонкого та легкого ноутбуку ASUS Vivobook S 16 OLED (M5606) на базі процесора AMD Ryzen 7 8845HS

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд тонкого та легкого ноутбуку ASUS Vivobook S 16 OLED (M5606) на базі процесора AMD Ryzen 7 8845HS

Ідеал, але ціна на 10к всього навсього меньше ніж мого з 7940hs та rtx4060, сенс тоді брати без дискретки? :-/
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та шо ж за привычка вырезать контекстное меню. :weep:

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
Mykolay3ack
А - Автономность
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Mykolay3ack: 24.07.2024 15:26 Ідеал, але ціна на 10к всього навсього меньше ніж мого з 7940hs та rtx4060, сенс тоді брати без дискретки? :-/
На 10к дорожче профільного Legion 5 7735 + 4060, а з переваг тільки OLED екран та автономність, причому друге фікситься павербанком за 2.5к грн :-/
Alex646
Member

Повідомлення

AccessDenied: 24.07.2024 16:16 Mykolay3ack
А - Автономность
А шо система, де дискретка вимкнена, а встройка маслає, уже не працює?
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646
Если играть в нетребовательные игры, то дикретка больше жрёт, не?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

AccessDenied: 24.07.2024 16:22 Alex646
Если играть в нетребовательные игры, то дикретка больше жрёт, не?
Тестив на профільному Legion 5 Gen 8 (2023), 15.6" QHD IPS 165Hz, Ryzen 7 7735HS, RTX 4060, 16GB DDR5 / 512Gb
В режимі роботи від павербанки 100ВТ PD
Що дискретка, що iGPU 680m жерли однаково, під 80-90Вт суммарно весь ноут
Але на дискретці вдвічі більше фпс у грі :facepalm:

Якщо гра не вибаглива результат той самий, під 45-60Вт споживання, але дискретка виграє продуктивністю
iGPU суто під попрацювати, або ютубчик/відео глянути - тут дійсно можна знайти економію в 5-10Вт споживання
AccessDenied
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King
Ну, я играл в Don't Starve на ThinkPad с iGPU и T1000. Результат, со встройкой почти 6 часов, с дискреткой 4 часа.
Понятное дело, что в условном Far Cry 6 встройка не вывезет, но не все играют в такие игры.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Евгений King: 24.07.2024 16:19На 10к дорожче профільного Legion 5 7735 + 4060,
Совсем разные ноуты, и по внешнему виду и по весу и по целевому назначению. Внешне сильно похож на мой hp envy, технически конечно посовременее.
спойлер
Зображення
Фото из инета, в моем есть еще цифровой блок на клаве.
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

zmax: 24.07.2024 17:18
Евгений King: 24.07.2024 16:19На 10к дорожче профільного Legion 5 7735 + 4060,
Совсем разные ноуты, и по внешнему виду и по весу и по целевому назначению. Внешне сильно похож на мой hp envy, технически конечно посовременее.
спойлер
Зображення
Фото из инета, в моем есть еще цифровой блок на клаве.
Старі добрі часи з повноцінною клавіатурою на 15' Envy?)
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Хай їм лишиться.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

mraleks: 24.07.2024 18:27Старі добрі часи з повноцінною клавіатурою на 15' Envy?)

У них почему то 2 разных дизайна. Первый на фото - без цифроблока, с динамиками по бокам. Второй, как у меня, с цифроблоком и динамиками над клавиатурой. Странно, что у большинства имиджевых ноутов, динамики направлены в стол, звука нормального так никогда не будет.
И почему старые добрые времена? Ноут на 5700u я б не называл стареньким.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я не розумію навіщо в тонкий ноут з ніяким охолодом ставити HS версію а не U.
Корпус вочевидь не алюмінієвий а металізований пластик.
Ну і дешевий накопичувач QLC одразу у сміття.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

mrigi: 24.07.2024 20:36Корпус вочевидь не алюмінієвий а металізований пластик.
Що і як вам тут "вочевидь" з дивану? Звідки така безапеляційність?
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 24.07.2024 21:05Що і як вам тут "вочевидь" з дивану? Звідки така безапеляційність?
Нам вочевидь. По перше маємо дуже схожу попередню модель. По друге, ну фото жеж є зсередини, там видно шо це металізований пластик якщо очі є.
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mrigi
Ну воно зазвичай поверхня металева (топкейса та "корита"), а на них вже зсередини наліплено пластик - оці "конструктивні" штуки усіляки, до яких кріпляться елементи. В мене на асері схожа конструкція. Не думаю, хоча не виключено, що хтось таке буде відливати тупо с алюму :shuffle:

Коли вже виробники перестануть ліпити ці наклейки на корпус... :weep: зрозуміло, що чиппейкери вимагають, але ж ну скіки можна
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

А мне зашла серия Vivobook, старшенькой своей купил предыдущую версию для "учебы", стильный и элегантный, корпус не метал, но какой то сплав пластика на ощупь приятный, сборка качественная без скрипов и мегащелей.
Как раз присматриваю для младшей ноут.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

mrigi: 24.07.2024 21:10
ALT-F13: 24.07.2024 21:05Що і як вам тут "вочевидь" з дивану? Звідки така безапеляційність?
Нам вочевидь. По перше маємо дуже схожу попередню модель. По друге, ну фото жеж є зсередини, там видно шо це металізований пластик якщо очі є.
Не раджу займатися дистанційною діагностикою. Не виходить.

Попереднє покоління я теж тестував, там був пластик (частково). Тут таки метал, але тоненький на кришці, з пластиком та отим ребром жорсткості в якості структурних елементів. Тим не менш, "металевий корпус" є цілком правдивим описом від виробника.

Наступного разу спочатку перевіряйте інформацію, потім пишіть.

Що цікаво, був би нормальний пост, якби сформульований у вигляді питання - "а чи не пластиковий там корпус?" чи "мені здається, що він пластиковий". Де ви спілкуватися вчилися...
ROG__84: 25.07.2024 01:51 А мне зашла серия Vivobook, старшенькой своей купил предыдущую версию для "учебы", стильный и элегантный, корпус не метал, но какой то сплав пластика на ощупь приятный, сборка качественная без скрипов и мегащелей.
Как раз присматриваю для младшей ноут.
Я зараз ще новий 15" їх як раз тестую, той що Copilot+ на ARM процесорі. Корпус там тепер теж такий самий як у 16" з огляду (тільки сріблястий справді зовсім інше враження справляє, ггг, "корпоративне", а не "гламурне", проте краще відбиткам протистоїть).
Koluchiy
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

ALT-F13: 25.07.2024 02:24 Не раджу займатися дистанційною діагностикою. Не виходить.

Попереднє покоління я теж тестував, там був пластик (частково). Тут таки метал, але тоненький на кришці, з пластиком та отим ребром жорсткості в якості структурних елементів. Тим не менш, "металевий корпус" є цілком правдивим описом від виробника.

Наступного разу спочатку перевіряйте інформацію, потім пишіть.

Що цікаво, був би нормальний пост, якби сформульований у вигляді питання - "а чи не пластиковий там корпус?" чи "мені здається, що він пластиковий". Де ви спілкуватися вчилися...
Так там хіба не якийсь "композит" метал на пластику? В середині пластик, а зовні метал. Маю модель 2022 року і в ній зроблено саме так. І на фотографіях де ця модель у розібраному стані у вашому огляді теж дуже схоже що всередині платик (під зовнішнім шаром металу).
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

mrigi: 24.07.2024 20:36Я не розумію навіщо в тонкий ноут з ніяким охолодом ставити HS версію а не U.
4 трубки + 2 кулера, может и вытянут 45 ват. 15 ватт проц все же мало.
BoKl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На своєму очікуваному місці знаходиться 4-коміркова літій-іонна батарея ємністю 75 Вт·год.
Це 1-1,5 години роботи ноуту?
Відповісти