Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7600 XT OC Edition 16GB. Пам’ять зайвою не буває

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7600 XT OC Edition 16GB. Пам’ять зайвою не буває

В цілому маємо гарний варіант для ігрової системи з монітором Full HD з перспективою на майбутнє, особливо, якщо ціна знизиться.
Такий собі варіант, порівняно з 6700XT
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Милиця у наборі :lol:
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Автор статті, підкажіть будь ласка, коли на цьому сайті у оглядах відеокарт можна буде побачити відразу енергоспоживання самої відеокарти, а не усієї системи?
Невже це так важко зробити?
Bukakanga
Member

Повідомлення

цена на восьмигиговую в районе 12-13к, тогда как за 16-гиговый вариант хотят 17к. Из чего следует, что разумнее взять 6700хт или 7700хт

Два момента по тестам непосредственно - у Ремнанта есть утечка видеопамяти, проявляется примерно через час-полтора после запуска. Вследствие утечки восьми гигабайт перестает хватать и фпс падает с 70+ до 20-25. Хорошо проявляется если стартовать новую кампанию и пройти до пепельной земли. Падение фпс должно проявиться примерно на первом заходе на пепельную землю.

Второй момент - хорошим тестом именно для радеонов на увеличенную память будет старенький уже Контрол. Ему под ДХ12 требуется чуть больше восьми гигов на радеоне и вот тут шестнадцатигиговый вариант может показать себя с хорошей стороны.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ця карта - це тест на айкю (тому що 7700хт коштує всього на 1.5к більше, тим більше що 7600хт - це тйо самий чіп, що й 7600 але з в двічі більшою врамою, в той час як за приблизно ту ж суму є 4060ті з 16гб яка буде процентів на 15 швидша) :D
Alex646
Member

Повідомлення

Не сильно-то 16 гб допомагає, якщо чіп сам по собі не дуже сильний.
Vasyanya1
Member

Повідомлення

Такий собі варіант, порівняно з 6700XT
Якби ще знайти її у нормальних магазинах.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Georgin: 28.06.2024 19:25 Автор статті, підкажіть будь ласка, коли на цьому сайті у оглядах відеокарт можна буде побачити відразу енергоспоживання самої відеокарти, а не усієї системи?
Невже це так важко зробити?
Там є потужність у ватах в таблиці.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну и смысл?! Эта карта для 1440р невероятно слаба даже сейчас, не говоря уже о будущих проектах. Да и цена неадекватная ни разу.
Skiff93
Member
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

6700хт все ще кращий вибір.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От а тепер обміркуйте, якби тут була СО більш поширена для 7600, то на ГП було не 58-59, і хот спот не 78-84. Помітили стрибок температури хот спот на фоні ГП з ОС?
Тож побачили би ми на ГП 75-79, а на хот спот 95-120. Але я все вигадую, в усіх Ельфійські 7600 які не гріються, не мають проблем, і взагалі то все вигадка за криві кристали на відеокартах АМД, тільки в тему "барахолка" не заходьте там де продають honeywell... Нащо ото вам знати, помічати щось.
А так за фактом 6700 - більш адекватний варіант, але знайти не відновлену, а реально нову, майже нереально, тож 7700 міг би порадити, але вибачайте там також часто трапляються криві кристали з скаженим хот спотом. Тому зараз оптимальний вибір це або 6700, або 6800 якщо знайдете нові та за адекватну вартість, або 4070, як я і попереджав два тижні тому, на них будуть знижки, от з 600+ євро, вже 550 євро можна придбати 4070.
спойлер
В ОЕМ зараз з знижкою навіть 450 євро можна знайти, хто має знайомих друзів - бест бай за 4070.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тоже не понимаю смысл брать 7600 на 16гб если докинуть монету и взять 7700хт

Відправлено через 3 хвилини 35 секунд:
Захар Беркут: 29.06.2024 02:55 От а тепер обміркуйте, якби тут була СО більш поширена для 7600, то на ГП було не 58-59, і хот спот не 78-84. Помітили стрибок температури хот спот на фоні ГП з ОС?
Тож побачили би ми на ГП 75-79, а на хот спот 95-120. Але я все вигадую, в усіх Ельфійські 7600 які не гріються, не мають проблем, і взагалі то все вигадка за криві кристали на відеокартах АМД, тільки в тему "барахолка" не заходьте там де продають honeywell... Нащо ото вам знати, помічати щось.
А так за фактом 6700 - більш адекватний варіант, але знайти не відновлену, а реально нову, майже нереально, тож 7700 міг би порадити, але вибачайте там також часто трапляються криві кристали з скаженим хот спотом. Тому зараз оптимальний вибір це або 6700, або 6800 якщо знайдете нові та за адекватну вартість, або 4070, як я і попереджав два тижні тому, на них будуть знижки, от з 600+ євро, вже 550 євро можна придбати 4070.
спойлер
В ОЕМ зараз з знижкою навіть 450 євро можна знайти, хто має знайомих друзів - бест бай за 4070.
У вас сударь красная горячка с зелёным привкусом, хотите так чтоб народ брал "качественный" продукт то закупаете партию оем и продавайте под личную гарантию народу :laugh:
Mixx
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Я не знаю як це назвати, дельта 30+градусів та пам'ять 80+ на 30см цеглині, конкурувати з 4060ті нездатна, ціна як у 7700хт, і правда схоже більше на тест на дебіла...
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Я чогось зразу згадав GT640 4gb :gigi:
От ця поробка з рідні тієї 640ї. Бо на момент виходу не має їгор котрі стільки хочуть, а коли з'являться - продуктивності GPU всеодно буде вже замало.
Проте, на будь який товар знайдеться свій покупець.
Карта суто для свідків 8-12Гб мало)
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Georgin: 28.06.2024 19:25Невже це так важко зробити?
да - любой видеокарта в зависимости от фаз луны и воли инженеров может до 60-75Ватт тянуть с мат платы, а не через слот 6 или 8 пин питания.
А мат платы что умеют считать ваты на пси експресс слот стоят как пол царства.
Многие суют видеокарту в райзер и питалово райзера измеряют. Райзер кушает стабильно несколько ватт.

Відправлено через 3 хвилини 17 секунд:
Евгений King: 29.06.2024 04:26для свідків 8-12Гб мало
так зависит от игры и КАК лично ТЫ эту игру настроишь.
Да сча многие игры в 2-4К на ультрах требуют больше 8+ГБ видеопамяти, а в 1К им и 4-6ГБ хватает
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Rederst
Це не реальні дані, це офіційні дані з сайту виробника. Якщо безпідставно і беззастережно вірити словам виробника про його власний продукт, то нащо взагалі сайти технічного спрямування?

AssayMAS
Я дуже хочу, щоб цей сайт орієнтувався на кращі практики. Ціла низка англомовних ресурсів без особливих проблем вираховує такі дані ('TechPowerUp', 'Gamers Nexus' etc.).

На цьому сайті матеріали на цікаві моделі "заліза" часто виходять із запізненням або не виходять взагалі (я кажу не тільки про відеокарти).
Якість матеріалів у останні роки теж під великим питанням, особливо щодо блоків живлення та відеокарт - їх просто не розбирають і не аналізують компонентну базу, тому що потрібно повернути "як було" спонсору.
Це можна побачити прямо у даній статті - купа інста-фоточек замість предметного розбору.

Я розумію, що це здебільшого питання фінансів, але виходить, що для юзера ці матеріали не мають особливої цінності. Вони не завжди своєчасні і в них часто відсутня важлива технічна складова. То для кого вони?
Ця ситуація тягнеться роками. Давно вже минули дні на цьому ресурсі, коли редактор миттєво 'завертав' матеріал автора про БЖ без детального розбору компонентної бази.

Я люблю і поважаю 'овери', інформація звідси часто виручала мене у минулому, але ресурс відчутно деградував за останні роки. Чомусь мені здається, що більшість юзерів вже навіть не читає матеріали сайту,
а заходить тільки заради "барахолки", яка і є основним джерелом відвідуваності сайта. І дивитись на це сумно.
heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

Евгений King: 29.06.2024 04:26 Я чогось зразу згадав GT640 4gb :gigi:
От ця поробка з рідні тієї 640ї. Бо на момент виходу не має їгор котрі стільки хочуть, а коли з'являться - продуктивності GPU всеодно буде вже замало.
Проте, на будь який товар знайдеться свій покупець.
Карта суто для свідків 8-12Гб мало)
а я все время вспоминаю своего знакомого, который понтовался что у него Radeon 9200 с 512 мб, в то время, как топ тех лет Radeon 9800 PRO шел максимум с 256 mb, вот это было смешно, маркетолухи рулят.
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Геральт: 28.06.2024 18:41 Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7600 XT OC Edition 16GB. Пам’ять зайвою не буває

В цілому маємо гарний варіант для ігрової системи з монітором Full HD з перспективою на майбутнє, особливо, якщо ціна знизиться.
Такий собі варіант, порівняно з 6700XT
я не люблю упоминать вторичку при сравнении с ценами новых комплектующих, но это тот случай когда невозможно игнорировать 6900XT на которую нормальный продавец даёт 1 год гарантии.
Цена одинаковая, разница в производительности небо и земля.
И ладно бы энергопотребление у 7600XT было умеренным, но нет.. прожорливая на свои терафлопсы.
vlursu
Junior

Повідомлення

Понимаю, большинство на этом сайте оценивает железо исключительно в контексте гейминга. Безусловно, для игр есть немало более привлекательных вариантов, но следует упомянуть, что подобные карты с избыточным объемом видеопамяти интересны для определённой работы.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

как же можно с завода клепать такой шлак? 3 вертушки, 3 слота, массивный радиатор и кривой/косой/пофигистический или китайцы разучились пасту наносить нормально...хотспот у гпу +20, +25. доколе?..... :facepalm:
Відповісти