Огляд та тестування 15,6″ ноутбука Dream Machines RG4060-15UA46 на базі процесора Intel Core i9-14900HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4060

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування 15,6″ ноутбука Dream Machines RG4060-15UA46 на базі процесора Intel Core i9-14900HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4060
доволі популярні на вітчизняному ринку, не в останню чергу завдяки платформі
передайте копірайтеру, що Dream Machines використовує декілька платформ :shuffle:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

при цьому частота трималася вже на високому рівні у 3100–4100 МГц, як й температура — 100 °C для нього було нормою
при такій температурі СО втрачає здатність охолоджувати, бо водяна пара не буде конденсуватись, і наступає троттлінг
і як висновок виходить переплата за ноутбук, який знижує свою продуктивність
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Клавіатура ЕТАЛОННА :super: :super: :super:
Imperator83
Junior
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Розбирали в сервісі схожий DM ,(на RTX3070,попереднє покоління Інтела) ,- там всередині -один дешман -ssd Patriot 2x8 ddr5 , охлад кривий косий горбатий , пластік вонючий ,звук -сумний , екран сіро -блідий , короч краще не економити і придбати щось більш брендове :)
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Imperator83: 20.06.2024 17:48 Розбирали в сервісі схожий DM ,(на RTX3070,попереднє покоління Інтела) ,- там всередині -один дешман -ssd Patriot 2x8 ddr5 , охлад кривий косий горбатий , пластік вонючий ,звук -сумний , екран сіро -блідий , короч краще не економити і придбати щось більш брендове :)
Звідки там взятись чомусь крутому, якщо з грається все з дешманського оем?
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Imperator83: 20.06.2024 17:48 Розбирали в сервісі схожий DM ,(на RTX3070,попереднє покоління Інтела) ,- там всередині -один дешман -ssd Patriot 2x8 ddr5 , охлад кривий косий горбатий , пластік вонючий ,звук -сумний , екран сіро -блідий , короч краще не економити і придбати щось більш брендове :)
Цікавий коментар, проте є розбіжності. По-перше, ми не поставляли на ринок комбінацію RTX3070 і "попереднього покоління" Intel. Це могло бути ще 11 чи 12-покоління. По-друге, що стосується "кривого косого" охолодження, то тут також є сумніви, ви впевнені, що у вашому СЦ був ноутбук, який не розкривали до вас або в іншому СЦ? Нам здається, ви не будете сперечатися, що СЦ також бувають різні, деякі банально термопасту поміняти не можуть правильно (кілька разів навіть примудрялися розгерметизувати теплотрубки). Що стосується решти, то у нас як і у більшості виробників є дійсно бюджетні моделі (які дуже часто замовляють великі мережі для привабливих цінників), що тут такого? Не може бути елементна база однакова у ноутбуці за 40 тисяч та за 80-100 тисяч, це логічно.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Чого ж не goodram диск та озп, марка ж польська?
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mykolay3ack: 20.06.2024 19:32 Чого ж не goodram диск та озп, марка ж польська?
Ми змінюємо постачальників щорічно: 2022-го був GoodRam, 2023-го Patriot, 2024-го SP. Шоб не розслаблювалися :gigi:
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Поміняв на братовому пасту на PTM7950, почав тротлити проц, щось не так з охладом)? Кривий-косий?))) (це жарт, але термоінтерфейс перенанести таки треба)
edd
Member
Аватар користувача

Повідомлення

у Інтела останні часи шось не дуже гарні: то мережеві карти на 2.5Г стороною обходив, тепер ще до топових каменів 13/14 поколінь питання є
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Mykolay3ack: 20.06.2024 19:44 Поміняв на братовому пасту на PTM7950, почав тротлити проц, щось не так з охладом)? Кривий-косий?))) (це жарт, але термоінтерфейс перенанести таки треба)
Якщо правильно підібрали товщину і у вас був оригінал, то з PTM7950 проблем бути не повинно, але ми не рекомендуємо використовувати її на топових HX процесорах, для них найкращим рішенням залишається рідкий метал або TG Kryonaut Extreme.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А дикий гул кулерів в прострої і баг з драйвером клавіатури приводячий до блускріна з попередньої серії дрім машин буде?

О ще згадав, додалася вайрелесс ліва кнопка, якщо гупнути по столу то нажимається ліва клавіша миші
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AFU_power: 20.06.2024 20:33 А дикий гул кулерів в прострої і баг з драйвером клавіатури приводячий до блускріна з попередньої серії дрім машин буде?
Щось перший раз про таке чуємо... :spy:
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 20.06.2024 20:39
AFU_power: 20.06.2024 20:33 А дикий гул кулерів в прострої і баг з драйвером клавіатури приводячий до блускріна з попередньої серії дрім машин буде?
Щось перший раз про таке чуємо... :spy:
Ага, розказуйте. Я навіть досі тримаю саме ту вінду яку ви встановили. Зі всіма фірмовими утилітами та драйверами. Якщо вперше чуєте то показую
https://notebooktalk.net/topic/1259-cle ... 11-update/

І це стосується клево на інтел 11 ген, який я купив повівшись на ваш маркетинг тут на форумі. Більше зась клево і дріммашини на яких вони побудовані.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AFU_power: 20.06.2024 20:43 Ага, розказуйте. Я навіть досі тримаю саме ту вінду яку ви встановили. Зі всіма фірмовими утилітами та драйверами. Якщо вперше чуєте то показую
https://notebooktalk.net/topic/1259-cle ... 11-update/

І це стосується клево на інтел 11 ген, який я купив повівшись на ваш маркетинг тут на форумі. Більше зась клево і дріммашини на яких вони побудовані.
Дуже серйозний лінк на тему, що складається з двох постів однієї людини, де людина прямо описує, що проблема пов'язана з оновленням Windows.

Ще раз проблема описана вами нам невідома, як ми її можемо допомогти вирішити якщо про неї ніхто не повідомляє? Ви особисто зверталися до нас із цим? Ви пишете, що "повелися на маркетинг на форумі", але ви зареєстровані у березні 2024 року...

І ще, можливо, ви не в курсі: але за законом, ми підтримуємо пристрої протягом мінімум трьох років. Але ми не можемо заглядати в майбутнє та передбачити, яку чергову "фішку" Microsoft додасть до себе в ОС, паралельно зламавши те, що нормально працювало.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 20.06.2024 21:02
AFU_power: 20.06.2024 20:43 Ага, розказуйте. Я навіть досі тримаю саме ту вінду яку ви встановили. Зі всіма фірмовими утилітами та драйверами. Якщо вперше чуєте то показую
https://notebooktalk.net/topic/1259-cle ... 11-update/

І це стосується клево на інтел 11 ген, який я купив повівшись на ваш маркетинг тут на форумі. Більше зась клево і дріммашини на яких вони побудовані.
Дуже серйозний лінк на тему, що складається з двох постів однієї людини, де людина прямо описує, що проблема пов'язана з оновленням Windows.

Ще раз проблема описана вами нам невідома, як ми її можемо допомогти вирішити якщо про неї ніхто не повідомляє? Ви особисто зверталися до нас із цим? Ви пишете, що "повелися на маркетинг на форумі", але ви зареєстровані у березні 2024 року...

І ще, можливо, ви не в курсі: але за законом, ми підтримуємо пристрої протягом мінімум трьох років. Але ми не можемо заглядати в майбутнє та передбачити, яку чергову "фішку" Microsoft додасть до себе в ОС, паралельно зламавши те, що нормально працювало.
Ну по перше, ця проблема вашому сапорту чудово відома, але ви порадили просто даунгрейднути віндовс. А навіщо мені ноут, який він11 реді без цієї самої він11? Причому самий рофл цієї ситуації, оновлення не було, ви прислали мені ноут уже з він11.

По друге, з чого ви взяли що головну сайту з новинами не можна читати без реєстрації? Включно з темами та коментарями.

По третє, воно без оновлень з зовнішнього ссд, з тим же білд намбером без оновлень після працює рівно так само. Я навів посилання де вказується прямо що це був лептоп клево, бо по історії постів в вашому профілі ви тру ухилянт, то юзери криворукі, а не дрім машини чи ваш вендор клево. А так я міг ще висипати з десяток тем з форуму майкрософта, де блускрін спричинений драйвером клавіатури клево з їх хоткей аппкою.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

AFU_power: 20.06.2024 21:09 Ну по перше, ця проблема вашому сапорту чудово відома, але ви порадили просто даунгрейднути віндовс. А навіщо мені ноут, який він11 реді без цієї самої він11? Причому самий рофл цієї ситуації, оновлення не було, ви прислали мені ноут уже з він11.

По друге, з чого ви взяли що головну сайту з новинами не можна читати без реєстрації? Включно з темами та коментарями.

По третє, воно без оновлень з зовнішнього ссд, з тим же білд намбером без оновлень після працює рівно так само. Я навів посилання де вказується прямо що це був лептоп клево, бо по історії постів в вашому профілі ви тру ухилянт, то юзери криворукі, а не дрім машини чи ваш вендор клево. А так я міг ще висипати з десяток тем з форуму майкрософта, де блускрін спричинений драйвером клавіатури клево з їх хоткей аппкою.
Давайте предметно:
1. У вас є лист з запорта нашого де ми описуємо рекомендацію зробити даунгрейд Windows?
2. Я взяв з того, що побачив кількість відповідей на цю тему, і кількість постів на цьому сайті від цього користувача (додаю скріншот).
3. Ви не відповили, у вас реєстрація на форумі у березні 2024 року. Тобто ви "повелись на маркетиг" у 2024 році, а потім повернулись у часі на 3-4 роки і придбали ноут на базі 11-го покління? :-/
4. Дуже дивно, у вас в профілі такий поважний список девайсів: Dell Latitude 5400 + egpu rx7600xt, SteamDeck Oled 2tb, Ayaneo Air Pro 16/512, Ryzen 5 5660U, Ayaneo Geek 16/2tb, Ryzen 7 6800U, Nintendo Switch Lite 512gb, DSi 64gb, PS Vita Slim, PSP Go, Anbernik RX35xx - але де Dream Machines на 11-му поколінні?
5. Ну і про ухилянта ви мабуть теж дайте пояснення, бо якось не красиво.
спойлер
hmmm.jpg
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

AFU_power, а який хоч код синього экрану?
Маю якраз інтел 11 покоління, "Dream Machines RG3060-15UA29 - i7-11800H/RTX3060/32 Gb 3200 DDR 4", у полі і на вишках на такому не попрацюєш тому віддав брату для навчання, він 11, були проблеми з синім экраном, але виявилось, що шлейф клави косо був вставлений. (перед відправкою термопасту на рідкий метал міняли), в цілому він 11 з усіма оновлення, політ нормальний. Візуально дуже достойна компоновка та охолодження комплектуючих, з недостатків - жирний палець на трубці радіатор того, хто у Dream Machines збирав ноут :gigi:
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dream Machines: 20.06.2024 21:31
AFU_power: 20.06.2024 21:09 Ну по перше, ця проблема вашому сапорту чудово відома, але ви порадили просто даунгрейднути віндовс. А навіщо мені ноут, який він11 реді без цієї самої він11? Причому самий рофл цієї ситуації, оновлення не було, ви прислали мені ноут уже з він11.

По друге, з чого ви взяли що головну сайту з новинами не можна читати без реєстрації? Включно з темами та коментарями.

По третє, воно без оновлень з зовнішнього ссд, з тим же білд намбером без оновлень після працює рівно так само. Я навів посилання де вказується прямо що це був лептоп клево, бо по історії постів в вашому профілі ви тру ухилянт, то юзери криворукі, а не дрім машини чи ваш вендор клево. А так я міг ще висипати з десяток тем з форуму майкрософта, де блускрін спричинений драйвером клавіатури клево з їх хоткей аппкою.
Давайте предметно:
1. У вас є лист з запорта нашого де ми описуємо рекомендацію зробити даунгрейд Windows?
2. Я взяв з того, що побачив кількість відповідей на цю тему, і кількість постів на цьому сайті від цього користувача (додаю скріншот).
3. Ви не відповили, у вас реєстрація на форумі у березні 2024 року. Тобто ви "повелись на маркетиг" у 2024 році, а потім повернулись у часі на 3-4 роки і придбали ноут на базі 11-го покління? :-/
4. Дуже дивно, у вас в профілі такий поважний список девайсів: Dell Latitude 5400 + egpu rx7600xt, SteamDeck Oled 2tb, Ayaneo Air Pro 16/512, Ryzen 5 5660U, Ayaneo Geek 16/2tb, Ryzen 7 6800U, Nintendo Switch Lite 512gb, DSi 64gb, PS Vita Slim, PSP Go, Anbernik RX35xx - але де Dream Machines на 11-му поколінні?
5. Ну і про ухилянта ви мабуть теж дайте пояснення, бо якось не красиво.
спойлер
hmmm.jpg
Даю предметно
1. Лист є, але там сенсітів контент і я його не зобов'язаний показувати на форумі.
2. Це чудово, що ваш маркетинговий відділ такий спостережливий, можливо він здогадається загуглити "kbdclass.sys fn hotkey clevo bluescreen"
3. Мені здається, що я відповів ясніше нікуди, але повторюсь. Для того щоб читати головну сайту, новини, теми і профілі реєстрація необов'язкова. Я зареєструвався після того як мені потрібно було в барахолку продати.
4. А з чого цей девайс повинен бути в профілі, якщо із-за цих закидів він перестав бути "щоденною робочою лошадкою"?
5. Я поясню, ви чудово ухиляєтесь від того щоб взяти вину типу "да був косяк, але в наступних генераціях ми такого робити не будемо", зато замість того ви чудово пересмикуєте теми "а чого у вас реєстрація з березня 2024?", "а чого там в темі всього два коменти?", "то всьо апдейти!!!"

Відправлено через 2 хвилини 23 секунди:
Alligator: 20.06.2024 21:33 AFU_power, а який хоч код синього экрану?
Маю якраз інтел 11 покоління, "Dream Machines RG3060-15UA29 - i7-11800H/RTX3060/32 Gb 3200 DDR 4", у полі і на вишках на такому не попрацюєш тому віддав брату для навчання, він 11, були проблеми з синім экраном, але виявилось, що шлейф клави косо був вставлений. (перед відправкою термопасту на рідкий метал міняли), в цілому він 11 з усіма оновлення, політ нормальний. Візуально дуже достойна компоновка та охолодження комплектуючих, з недостатків - жирний палець на трубці радіатор того, хто у Dream Machines збирав ноут :gigi:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL kbdclass.sys

Якщо даунгрейдити на він 10 проблема щезає.
walkman3000
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Legion Slim 5-14 Ryzen 7-7840HS/32GB/1TB/Win11 RTX4060 OLED (82Y50059PB)
І приблизно 12000грн залишається
Відповісти