Оголошено дату виходу Test Drive Unlimited Solar Crown

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Оголошено дату виходу Test Drive Unlimited Solar Crown

Разрабы бездари рукожопые, поэтому это фуфло можно сразу пропускать :beer:
BoKl
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це така сучасна фішка додавати "кінематографічні" чорні полоси зверху та знизу? Вже не перший трейлер за останній час бачу з ними. Попередній був з блек опс 6. Я на широкоформатному моніторі звик до вертикальних полос у ютубі, це тепер ще і до горизонтальних звикати?)
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Помню играл в первую часть. Мне понравилась в свое время.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

The_Rusik: 30.05.2024 15:52 Помню играл в первую часть. Мне понравилась в свое время.
Ты точно про первую часть? Я-то в первую часть играл. В 1992-м. Но тогда мне все игры нравились. Вообще все.
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

ой, а я любил катать и первую и вторую часть. если доживу - катну и эту)
voldemarcik
Member
Аватар користувача
Звідки: БандерШтат

Повідомлення

Це добре 👍 але буду очікувати інформацію про FH6
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Автори обіцяють гравцям неймовірні luxury-враження.
казка про голого короля ніколи не перестане бути актуальною.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Wahoo: 30.05.2024 16:25
The_Rusik: 30.05.2024 15:52 Помню играл в первую часть. Мне понравилась в свое время.
Ты точно про первую часть? Я-то в первую часть играл. В 1992-м. Но тогда мне все игры нравились. Вообще все.
Test Drive Unlimited вийшла в 2006-му.
Wahoo
Member
Звідки: куда занесет

Повідомлення

kairo: 30.05.2024 17:46
Wahoo: 30.05.2024 16:25

Ты точно про первую часть? Я-то в первую часть играл. В 1992-м. Но тогда мне все игры нравились. Вообще все.
Test Drive Unlimited вийшла в 2006-му.
А Test Drive в 1987...
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Був серед учасників ЗБТ, інфо вже можу казати, начебто B-) Термін нерозголошення минув, чекав нагоди якраз :gigi:
Ясна справа, шо на ЗБТ гра ще була сирою.
Дуже сильно заважав мій нік як ватермарка по всьому екрану, але геймплей та усьо інше зміг трішки зацінити, хоч і часу в той період вільного не було.
Графоній - норм, але не топчік (знову робимо поправку на ЗБТ), фпсу малувато було, але інпутлагу не відчувалось при цьому.
Поведінка авто - краще ніж в НФСках, але не рівень автосимів. Збалансованим я б його назвав.
Дизайн світу - доволі приємний, деталізація погодних умов також непогана.
Інтерфейс викликав місцями блювотний рефлекс, але думаю шо до релізу пофіксили вже, або пофіксять згодом.

Взяв передзамовленням як і парочка моїх кентів-автофанатів.
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Wahoo
Я просто Unlimited (TDU)
Sashr
Member

Повідомлення

А що, усе це уявне лухурі, шикарне життя, репутація, по-богатому та ***VIP*** (сячі зірки навколо уявіть самі) досі здатні когось зацікавити в наш час?
Kanjo
Member

Повідомлення

arkadiilem0n: 30.05.2024 18:05 Був серед учасників ЗБТ, інфо вже можу казати, начебто B-) Термін нерозголошення минув, чекав нагоди якраз :gigi:
Ясна справа, шо на ЗБТ гра ще була сирою.
Дуже сильно заважав мій нік як ватермарка по всьому екрану, але геймплей та усьо інше зміг трішки зацінити, хоч і часу в той період вільного не було.
Графоній - норм, але не топчік (знову робимо поправку на ЗБТ), фпсу малувато було, але інпутлагу не відчувалось при цьому.
Поведінка авто - краще ніж в НФСках, але не рівень автосимів. Збалансованим я б його назвав.
Дизайн світу - доволі приємний, деталізація погодних умов також непогана.
Інтерфейс викликав місцями блювотний рефлекс, але думаю шо до релізу пофіксили вже, або пофіксять згодом.

Взяв передзамовленням як і парочка моїх кентів-автофанатів.
Эт с какой видухой фпс было мало? :-/ :puzzle:
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

@Kanjo
Профільна 3070 ti suprim
Робіть тіки поправку на збт, як я і писав. В той час там у тіпів на 4090 було тоді все сумно навіть місцями, до релізу поправлять.
Також не було ж геймреді драйверу від Нвідії, тому, напевно, на релізі все має бути окі-докі
alex_kh87
Junior
Аватар користувача
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення

Unlimited 2006го часы напролет. Сеттинг острова, смена погоды, отлично проработанные модели машин, вид из кабины. Carbon Kids в тему под езду. Часовая гонка по всем острову с последующем зависанием компа под финиш будучи первым... Эх, прикольно было ;)
login55
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Test Drive Games since 1987 це було щось...!!! :gamer:
bayta
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

arkadiilem0n: 30.05.2024 18:05 Був серед учасників ЗБТ, інфо вже можу казати, начебто B-) Термін нерозголошення минув, чекав нагоди якраз :gigi:
Ясна справа, шо на ЗБТ гра ще була сирою.
Дуже сильно заважав мій нік як ватермарка по всьому екрану, але геймплей та усьо інше зміг трішки зацінити, хоч і часу в той період вільного не було.
Графоній - норм, але не топчік (знову робимо поправку на ЗБТ), фпсу малувато було, але інпутлагу не відчувалось при цьому.
Поведінка авто - краще ніж в НФСках, але не рівень автосимів. Збалансованим я б його назвав.
Дизайн світу - доволі приємний, деталізація погодних умов також непогана.
Інтерфейс викликав місцями блювотний рефлекс, але думаю шо до релізу пофіксили вже, або пофіксять згодом.

Взяв передзамовленням як і парочка моїх кентів-автофанатів.
Як гра, в порівнянні з Forza Horizon 5?
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sashr: 30.05.2024 22:12А що, усе це уявне лухурі, шикарне життя, репутація, по-богатому та ***VIP*** (сячі зірки навколо уявіть самі) досі здатні когось зацікавити в наш час?
Гра передбачає покатушки на дорогих автомобілях, тому усе це уявне лухарі органічно вписується в антураж ;)
Sashr
Member

Повідомлення

Dremjke: 31.05.2024 10:12
Sashr: 30.05.2024 22:12А що, усе це уявне лухурі, шикарне життя, репутація, по-богатому та ***VIP*** (сячі зірки навколо уявіть самі) досі здатні когось зацікавити в наш час?
Гра передбачає покатушки на дорогих автомобілях, тому усе це уявне лухарі органічно вписується в антураж ;)
В трейлері тільки і говорять по лухурі, лайфстайл, елітність і тому подібний шлак, який був цікавий лише підліткам в інтернеті років 15 тому. Покатушки тут третя справа.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sashr: 31.05.2024 10:16В трейлері тільки і говорять по лухурі, лайфстайл, елітність і тому подібний шлак, який був цікавий лише підліткам в інтернеті років 15 тому. Покатушки тут третя справа.
Так це ж відеогра, для того і створена, щоб відволіктись від реальності.
Мені, наприклад, в реальному житті не світять ні лухурі-лайф, ні покатушки на Aston Martin, та і не потрібно воно мені, а у грі я можу поганяти на цій тачці на шаленій швидкості, а потім займатися своїми буденними справами.
Відповісти