Огляд та тестування ASUS Zenbook DUO (2024) з двома 14″ OLED-дисплеями та процесором Intel Core Ultra 9 185H (Meteor Lake)

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Scoffer: 06.05.2024 18:28
Аврора дивиться на цей ноут
Зображення
Ахахаха 100%. Особливо отий екранчик поруч з тачпадом! Контрольний постріл! :rotate:

Жаль, що ось таке щось так і не стало серійним: https://www.razer.com/concepts/project-valerie (2017 рік)

Але те, як зробили ASUS мені справді сподобалося в тому сенсі, що там немає ніяких компромісів, ти просто маєш ноутбук, у якого за бажанням автомагічно з'являється другий екран.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13
Та фігня насправді. Я можу зрозуміти навіщо потрібен другий, третій і двадцятий екрани. Але навіщо їх з'єднувати шарнірами, а клавіатуру - ні, для мене - загадка.
Особливо враховуючи що в одну площину вони не розкладаються.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Scoffer: 07.05.2024 00:32 ALT-F13
Та фігня насправді. Я можу зрозуміти навіщо потрібен другий, третій і двадцятий екрани. Але навіщо їх з'єднувати шарнірами, а клавіатуру - ні, для мене - загадка.
Особливо враховуючи що в одну площину вони не розкладаються.
От про одну площину повністю згоден.
Але. Там на фото добре видно, як ноут стоїть у типовому режимі, коли не розгорнутий "як книжка" вертикально. Верхній екран знаходиться саме там, де очі звикли бачити контент на моніторі на столі, ну тільки що сам екран маленький. Нижній - рівно як це звично для ноутбука. І клавіатура тоді лежить або під екраном (симулюючи "звичайний ноут"), або взагалі де завгодно, як звичайна десктопна клава... В сукупності реально дуже зручно виходить. Якщо клаву з'єднати ще шарніром, втратиться гнучкість конфігурації з точки зору користувача. З точки зору виробника буде просто механічно менш надійно, що складніше розробити, дорожче виробити і точно потім вплине на % гарантійних повернень.

Ну а про натягнутість розповідей асус про той "десктопний режим" з моніторами, що стоять вертикально - теж прямо писав. Натягнуто. В цілому працювати можна, але таке щось... Добре що це щось додаткове навіть на їхню думку.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13
Вертикальні монітори такої діагоналі зручними не є. Власне, вони в принципі не є зручними. У мене моніки крутяться на 90, я ставив і так і так.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Пристрій цікавий як концепт :-/
Навіть дивно, що така специфічна конструкція пішла в масове виробництво.
Asus взагалі полюбляє експериментувати з формфакторами
В принципі, це і непогано, раз на років 10 і справді може щось таке вистрілити, як в свій час трансформери
Відповісти