Огляд ігрового мікрофона ASUS ROG Carnyx. Голос твоєї гри

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
lshival
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд ігрового мікрофона ASUS ROG Carnyx. Голос твоєї гри

В які ігри можна пограти на "ігровом мікрофоні" ?
Shader1
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

lshival: 25.04.2024 14:02 Предлагаю обсудить Огляд ігрового мікрофона ASUS ROG Carnyx. Голос твоєї гри

В які ігри можна пограти на "ігровом мікрофоні" ?
в асмр)
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ціна :insane:
При тому - чим він об'єктивно кращий ніж умовний Razer Seiren Mini, наприклад, який коштує 30$?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Боже, і він теж налаштовується у Armoury Crate... :facepalm:
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ortyomko: 25.04.2024 14:55 Боже, і він теж налаштовується у Armoury Crate... :facepalm:
І це ставить на ньому хрест. Навіть якби ціна і якість/набір функцій були кращі ніж в конкурентів, користуватись цим неможливо. Не знаю як редакції вдалося встановити цей вірусняк таким чином, щоб не те що ноут після цього працював, я ще й реально щось можна було налаштувати на мікрофоні. Я от не зміг, коли хотів налаштувати підсвітку на материнці.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Nutbar: 25.04.2024 15:18
Ortyomko: 25.04.2024 14:55 Боже, і він теж налаштовується у Armoury Crate... :facepalm:
І це ставить на ньому хрест. Навіть якби ціна і якість/набір функцій були кращі ніж в конкурентів, користуватись цим неможливо. Не знаю як редакції вдалося встановити цей вірусняк таким чином, щоб не те що ноут після цього працював, я ще й реально щось можна було налаштувати на мікрофоні. Я от не зміг, коли хотів налаштувати підсвітку на материнці.
я якось налаштував її, потім через пару місяців вирішив виключити, витратив десь 20 хвилин поки всі компоненти оновляться, бо без цього не працює, вимкнув, через пару місяців все знову, але так і зависло на оновлені. Треба було перевстановлювати, але я вирішив що не треба мені вже та підсвітка :rolleyes:
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
Лично меня в этом приложении смущает только тот факт что увеличиваюся задержки памяти 3-5нс, что не совсем критично, а так проблем с этим софтом не выявлено, в том, что asus внедряет все свои продукты в одну экосистему также не вижу ничего плохого, сейчас все так делают, та же nvidia app обьединила все свои продукты в одно приложене-работает все ок.
Bukakanga
Member

Повідомлення

ROG__84: 25.04.2024 15:55 Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
Лично меня в этом приложении смущает только тот факт что увеличиваюся задержки памяти 3-5нс, что не совсем критично, а так проблем с этим софтом не выявлено, в том, что asus внедряет все свои продукты в одну экосистему также не вижу ничего плохого, сейчас все так делают, та же nvidia app обьединила все свои продукты в одно приложене-работает все ок.
потому что крайне громоздкое приложение, которое у многих не работает или глючит. Персонально у меня оно имеет примерно нулевое влияние на подсветку или установку драйверов. Плюс малопонятный интерфейс, вызывающий оторопь.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Не вижу микрофонов лучше чем blue yeti - в дровах активировал блю войс - в дс не кто не чего не слышит кроме моего голоса даже если постукивать по самому микрофону. Райзер сирен мини - звук будет хороший в около студийных условиях при гробовой тишине. Кент такой взял, потом неделю настраивал костылями.
Хотя на blue подсветки нет… :gigi:
DreamBim
Junior

Повідомлення

Использую армори на двух ноутах асус
И двух пк.
Отлично работает, вообще идеально. Последние года 2.

Кому не нравится, есть облегченное офф приложуха армори. Без доп заморочек.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ROG__84: 25.04.2024 15:55 Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
Лично меня в этом приложении смущает только тот факт что увеличиваюся задержки памяти 3-5нс, что не совсем критично, а так проблем с этим софтом не выявлено, в том, что asus внедряет все свои продукты в одну экосистему также не вижу ничего плохого, сейчас все так делают, та же nvidia app обьединила все свои продукты в одно приложене-работает все ок.
Каждый раз ставлю обнову на мать в попытке изменить подсветку :facepalm:

Отправлено спустя 1 минуту 32 секунды:
tolebamber: 25.04.2024 16:28 Не вижу микрофонов лучше чем blue yeti - в дровах активировал блю войс - в дс не кто не чего не слышит кроме моего голоса даже если постукивать по самому микрофону. Райзер сирен мини - звук будет хороший в около студийных условиях при гробовой тишине. Кент такой взял, потом неделю настраивал костылями.
Хотя на blue подсветки нет… :gigi:
Большой, проблемы с поиском паука, пантографа
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ROG__84: 25.04.2024 15:55 Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
я же буквально над вашим сообщением написал из-за чего хейт
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

tolebamber: 25.04.2024 16:28в дровах активировал блю войс - в дс не кто не чего не слышит кроме моего голоса даже если постукивать по самому микрофону
rnnoise робить це з будь-яким мікро.
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Grava: 25.04.2024 17:29
tolebamber: 25.04.2024 16:28в дровах активировал блю войс - в дс не кто не чего не слышит кроме моего голоса даже если постукивать по самому микрофону
rnnoise робить це з будь-яким мікро.
RTX Voice nvidia также делает это с любыми микрофонами, причем на основе искуственного интилекта самообучается так что даже голос другого человека фильтрует.
tolebamber
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

DuckRider: 25.04.2024 17:08 Большой, проблемы с поиском паука, пантографа
Дефолтный пантограф и паук подошел. Комплект обошёлся +- 500 грн.
ROG__84: 25.04.2024 17:44
Grava: 25.04.2024 17:29
rnnoise робить це з будь-яким мікро.
RTX Voice nvidia также делает это с любыми микрофонами, причем на основе искуственного интилекта самообучается так что даже голос другого человека фильтрует.
Ой, про эти костыли не рассказывайте, там войс искажает жесть, и когда человек кашляет - прога пытается убрать и булькает.

У меня много друзей стримеров с хайперами, фифайнами, райзерами (у сестры топовый райзер за 200 баксов) - знаю о чем говорю.

В том то и прикол Blue yeti - костыли не надо - галку поставил и забыл - все! Не надо в обс фильтры, не надо настраивать, не надо проги ставить.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

tolebamber: 25.04.2024 17:51там войс искажает жесть, и когда человек кашляет - прога пытается убрать и булькает.
Не чув як воно працює у нвідіа, але за описом схоже на амдешний аналог :D Я за rnnoise такого не помічав)
ROG__84
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa

Повідомлення

Ну не знаю пользуюсь китайским микро, никаких бульканей не слышал
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

ROG__84: 25.04.2024 15:55 Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
Лично меня в этом приложении смущает только тот факт что увеличиваюся задержки памяти 3-5нс, что не совсем критично, а так проблем с этим софтом не выявлено, в том, что asus внедряет все свои продукты в одну экосистему также не вижу ничего плохого, сейчас все так делают, та же nvidia app обьединила все свои продукты в одно приложене-работает все ок.
Бо це якесь прокляття... На одній з систем він в мене просто відмовляється інсталюватися, як не скачи з бубном. На основному ПК - працює, але краще б мабуть теж не робив, бо налаштовувати підсвітку (мать+відео) не тільки незручно, а воно ще й підвисає, злітає, а ще й автоматично намагається перехопити керування підсвіткою пам'яті (не дає Kingston Fury CTRL працювати). Інтеграція з Razer Chroma через Chroma Studio наче є, а наче й немає...

Нічого страшного у "одному великому додатку" немає тільки тоді, коли він працює бездоганно. У тих же Razer теж Synapse досить монументальний, але не глючить - а в мене на ньому зав'язано десь 15 девайсів Razer в системі (і при цьому там ще й все чудово синхронізується через акаунт)... Але там периферія, а на Armoury Crate "висять" більш системні компоненти ж.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ROG__84: 25.04.2024 15:55Вот мне чисто интиресно почему так все хэйтят Armoury Crate?
Кривые ручонки. :gigi:
ALT-F13: 26.04.2024 04:31Бо це якесь прокляття... На одній з систем він в мене просто відмовляється інсталюватися, як не скачи з бубном. На основному ПК - працює, але краще б мабуть теж не робив, бо налаштовувати підсвітку (мать+відео) не тільки незручно, а воно ще й підвисає, злітає, а ще й автоматично намагається перехопити керування підсвіткою пам'яті (не дає Kingston Fury CTRL працювати). Інтеграція з Razer Chroma через Chroma Studio наче є, а наче й немає...
Надо что бы всё было AURA даже крутиляторы тогда работает.
daesz: 25.04.2024 14:48 При тому - чим він об'єктивно кращий ніж умовний Razer Seiren Mini, наприклад, який коштує 30$?
Просто фанатский продукт со светюльками.
Відповісти