Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition. Червоний топ

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
deserteagle777
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition. Червоний топ
Звісно, розгін вплинув на температури, які досягли 62 градусів (91 °C Hot Spot) на чипі, наче небагато, але при цьому вентилятори вже крутилися зі швидкістю 2160 об/хв, що давало про себе знати.
Мало того що лайно якесь поклали у якості термоінтерфейсу , так ще і криво судячи з усього :facepalm:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Дивлюсь графік fps/$ і не розумію, навіщо брати АМД. :think:
wigar
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Якось занадто топ у нвідії відривається.

Прям так і хочеться на всі інші відеокарти нвідії до 4090, відняти по 10, та треба якийсь справжній 4080 :-/

Якби 4090 не було б, то амд програвала по енергоспоживанню - але всеодно як конкурент, виглядалаби для ігр добре.

Але дивлячись на сумарне енергоспоживання, мабудь купляв би нвідію на сьогоднішній день, навіть з переплатою.


Шкода, що в тесті немає попереднього покоління амд. Мені цікава різниця моєї 6800 проти 7ххх лінійки та нвідіі 3х та 4х, та порівняння фпс при збільшенні роздільної здатності, лучів та шо там по енергоспоживанню.


Та цікаво, який можливо отримати профіт - якщо відеокарти останніх двох покольні придушити по ТДП, щоб умістити у вузькому корпусі. :idea:
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ray2000gt
15,15$ < 20,14$?
При більшому avrg?
спойлер
Зображення
Я з цього графіку не розумію навіщо брати новідео. 4090 хоч більше avrg видає, а все інше?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

А почему не мониторится температура памяти? Это прикол именно этой карты или так у всех 7900?
yariksom
Member

Повідомлення

Ray2000gt: 23.04.2024 14:52 Дивлюсь графік fps/$ і не розумію, навіщо брати АМД. :think:
Дійсно, навіщо купляти дешевший фпс коли на ринку є явно дорожчі пропозиції? :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 23.04.2024 15:18 А почему не мониторится температура памяти? Это прикол именно этой карты или так у всех 7900?
На 7800 моніториться тільки в hwinfo, будь-який інший софт чомусь температуру пам'яті не бачить.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
deserteagle777: 23.04.2024 14:30 Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition. Червоний топ
Звісно, розгін вплинув на температури, які досягли 62 градусів (91 °C Hot Spot) на чипі, наче небагато, але при цьому вентилятори вже крутилися зі швидкістю 2160 об/хв, що давало про себе знати.
Мало того що лайно якесь поклали у якості термоінтерфейсу , так ще і криво судячи з усього :facepalm:
В мене складається враження, що така ситуаціях на всіх картах ейсуса. Якась нереально велика дельта в них що на ненавідіях, що на амуде.
Truefeel
Junior
Звідки: Николаев

Повідомлення

daesz: 23.04.2024 15:21
Vpupkin: 23.04.2024 15:18 А почему не мониторится температура памяти? Это прикол именно этой карты или так у всех 7900?
На 7800 моніториться тільки в hwinfo, будь-який інший софт чомусь температуру пам'яті не бачить.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
deserteagle777: 23.04.2024 14:30 Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC Edition. Червоний топ



Мало того що лайно якесь поклали у якості термоінтерфейсу , так ще і криво судячи з усього :facepalm:
В мене складається враження, що така ситуаціях на всіх картах ейсуса. Якась нереально велика дельта в них що на ненавідіях, що на амуде.
Ну дельта в 25-29 градусів це капець якийсь) А сприводу асуса не погоджусь, зараз в мене 4060, дельта 10-11 градусів, до цього буда 1660s 5років, там дельта була 12-13, всі асус.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Truefeel: 23.04.2024 15:35Ну дельта в 25-29 градусів це капець якийсь) А сприводу асуса не погоджусь, зараз в мене 4060, дельта 10-11 градусів, до цього буда 1660s 5років, там дельта була 12-13, всі асус.
А 4060 может кушать 400-500ватт?
Посмотрите на дельту до и после разгона, она начинает улетать после 400ватт, на моём стриксе таже картина.
myravei
Member

Повідомлення

користуюсь 7900хтх ос від сапфір, шикарна карточка вийшла в них, мабуть в усе за півтора року грав в 4к ультра, проблема тільки в рейтрейсінгу в кіберпанку, відьмаку, алан вейк, і це все за 45к тоді як 4090 70к+, так що 7900хтх це шедевр на мою думку
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

myravei: 23.04.2024 15:51і це все за 45к тоді як 4090 70к+
её никто с 4090 не сравнивает, а с 4080 не всё так радужно уже
ek0clix
Junior

Повідомлення

Без негативу та хейту: хтось може мені пояснити навіщо економити 100$ на продукті який вже коштує 1000$+ та яким будеш користуватись ну 3 роки мінімум? Це якась форма самообману заради відчуття неймовірно вигідної пропозиції? Навіщо купляти inferior продукт по всім параметрам просто щоб мати трохи менший cost per frame, при тому що cost per use у цих продуктів в довгостроковій перспективі буде до тисячних центу однаковим? При цьому: гірші драйвери, гірша підтримка від розробників ААА ігор (тобто там де ця підтримка дійсно дає профіт), гірші технології (FG, DLSS), більше енергоспоживання та відповідно вища температура/голосніше охолодження.

Я сам фанат АМД, у мене проц від АМД - поточна ітерації проців повністю за АМД і тут навіть немає про що сперечатись. Поточна ітерація відях - за нвідіа. Чому не купляти найкраще для себе витрачаючи такі гроші?
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

«91 °C Hot Spot) на чипі, наче небагато»
Овери я розумію, що за рекламу платять но це ДНООО!
Ось що писали в огляді на гтх 480….

«Температуры довольно высокие, но NVIDIA уже не раз рапортовала, что плата спроектирована из расчета на работу в таких высоких температурных режимах и что все компоненты рассчитаны на подобные условия. И если за долговечность видеокарты (по крайней мере в течение гарантийного срока) пользователь может не волноваться, то вопрос охлаждения других компонентов внутри системного блока встает очень остро. И хотя 90 °С на ядре для нас не новинка, старые продукты и конкуренты легко достигают таких значений в стресс-тестах, но с ролью «обогревателя» именно новый видеоадаптер справляется на ура, выделяя тепла больше всех.»

А ще в ті далекі часи писали дич від маркетологів! :facepalm:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Denvys5: 23.04.2024 15:12 Ray2000gt
15,15$ < 20,14$?
При більшому avrg?
Якщо в цей avrg звалили купою всі результати, то це погода на місяці.
Avrg без RT і FSR/DLSS це буде коректне порівняння. І тут дійсно все виглядає привабливо.
Другий avrg з RT. Тут буде фіаско.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Ray2000gt: 23.04.2024 16:27Другий avrg з RT. Тут буде фіаско.
А його у статті немає :dontknow: Питання не за адресою, на оригінальний пост я відповів як є
Ray2000gt: 23.04.2024 16:27Якщо в цей avrg звалили купою всі результати, то це погода на місяці.
Знову ж, не за адресою :dontknow: Чим там завалили, якщо навіть в зеленому кіберпанку амуде попереду?
спойлер
Зображення
Та навіть з РТ, катастрофи там ніякої немає, ще треба дивитись де новідео не відстає :shuffle:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
l-m
Member

Повідомлення

Павло: 23.04.2024 16:18 «91 °C Hot Spot) на чипі, наче небагато»
Овери я розумію, що за рекламу платять но це ДНООО!
Ось що писали в огляді на гтх 480….
А чого тільки гтх 480 згадав? Всього 14 років минуло, давай краще Voodoo2 згадаємо, вона у мене взагалі без вентиляторів працювала та не грілась, а тепер ДНООО розміром на пів корпусу з трьома вентиляторами!!11
А ще раніше процесори на 60 градусах перегрівались, а тепер на 115 працюють (хоча за останніми відгуками не так довго як Інтелу хотілось :gigi: ).
Коротше, не зупиняйся на півдорозі, доводь до абсурду повного. Не зважай що у Радеонів вже 5 років (з 5000й серії) критична температура по хотспоту 115, а до 110 норма за специфікаціями АМД, та не дивись скільки градусів ще запасу.
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Хотел себе такую, на лучи как-то пофиг. Нравилась что большая и стандартные разъёмы питания.
А потом вспомнил что с таким тепловыделением сидеть играть тупо не реально. Разве что зимой если радиаторы прикрутить.
Сейчас 4080s потребляет 320 и как по мне это много - урезал до 260.
А это чудо кушает 450 - це беда.
Да, кондиционер у меня есть.
Востаннє редагувалось 23.04.2024 16:49 користувачем maxn, всього редагувалось 1 раз.
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

l-m
Та ні, не погоджусь
30 градусів різниця хотспоту це справді поганий результат для "топ версії відеокарти".
"Топ версії" бо одна цінова категорія з девілом та нітро, а стрікс асус для червоних просто не випустив :rotate:
І той же TPU в своєму рев'ю посилається що охлад у карти офігенський
спойлер
Зображення
І в них хотспот різниця 20 градусів (теж не кращий результат, але і не 25-30 дельти) з коробки
GPU Hotspot
ASUS RX 7900 XTX TUF 59°C 79°C
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 23.04.2024 16:44
Павло: 23.04.2024 16:18 «91 °C Hot Spot) на чипі, наче небагато»
Овери я розумію, що за рекламу платять но це ДНООО!
Ось що писали в огляді на гтх 480….
А чого тільки гтх 480 згадав? Всього 14 років минуло, давай краще Voodoo2 згадаємо, вона у мене взагалі без вентиляторів працювала та не грілась, а тепер ДНООО розміром на пів корпусу з трьома вентиляторами!!11
А ще раніше процесори на 60 градусах перегрівались, а тепер на 115 працюють (хоча за останніми відгуками не так довго як Інтелу хотілось :gigi: ).
Коротше, не зупиняйся на півдорозі, доводь до абсурду повного. Не зважай що у Радеонів вже 5 років (з 5000й серії) критична температура по хотспоту 115, а до 110 норма за специфікаціями АМД, та не дивись скільки градусів ще запасу.
У мене реф 5700 тримає по хот спот 85… РЕФ! Якщо збільшую обороти то буде 75-80… А тут Асус таф меша пупер ультра 3 слота… І 90 градусів :rotate: У мене різниця між хотспот та температурою гпу 10 градусів а тут 30!
jiganhir
Junior

Повідомлення

якщо брати мінімальний порог входження в 4К ігри, то 4070 super з DLSS, більш привабливий варіант, ніж карти АМД. Даже приваблівіше ніж Б.У. карти, порівнючи з 3080ТІ, яку можно знайти за 22 000 грн, то початкова 4070 супер за 25 000 ( це з усіма знижками, яки в мене є) , з повноціною гарантією та часто тихіше. Чи можливо, я десь помиляюсь?
Відповісти