Огляд бездротової гарнітури Aula Mountain S6

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд бездротової гарнітури Aula Mountain S6

у дротовому режимі не працює мікрофон/ Занавес. Тот случай когда лучше переплатить и взять Hator c их офигенными микрофонами.

AULA это не акула, а шлакоблокунь какой-то. :gigi:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

автономність мяко кажучи не вражає
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

mkx1234: 09.04.2024 12:09 лучше переплатить
Так можна сказати чи не про все. Але за такі гроші за бездротові навушники... Можна подякувати, що вони взагалі працюють :)
Alex_Lord
Member

Повідомлення

mkx1234: 09.04.2024 12:09 Предлагаю обсудить Огляд бездротової гарнітури Aula Mountain S6

у дротовому режимі не працює мікрофон/ Занавес. Тот случай когда лучше переплатить и взять Hator c их офигенными микрофонами.

AULA это не акула, а шлакоблокунь какой-то. :gigi:
Только вот хатор это переименованный китайский хавит.
Так что переплата китай за китай двойная.
Ainger
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Много лет пользуюсь клавиатурой и многокнопочной мышью от Aula, работает все отлично, собрано тоже добротно. Может и наушники попробую :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mkx1234: 09.04.2024 12:09у дротовому режимі не працює мікрофон/ Занавес. Тот случай когда лучше переплатить и взять Hator c их офигенными микрофонами.
просто нормальний мікрофон це 50 доларів. нормальна гарнітура 150+. це проводна. безпроводна більше

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
Nutbar: 09.04.2024 14:28Але за такі гроші за бездротові навушники... Можна подякувати, що вони взагалі працюють
безпроводні навушники це як яхта. не треба купляти якщо немає грошей на шось що мінімально нормальне
Fifo
Junior

Повідомлення

mkx1234: 09.04.2024 12:09 Предлагаю обсудить Огляд бездротової гарнітури Aula Mountain S6

у дротовому режимі не працює мікрофон/ Занавес. Тот случай когда лучше переплатить и взять Hator c их офигенными микрофонами.

AULA это не акула, а шлакоблокунь какой-то. :gigi:
ПРАЙС на Хетор, як мінімум в три рази БІЛЬШИЙ, не у всіх є можливість платити 3 000 грн за вуха...
На рахунок мікро, коли я собі планую придбати бездротові навушники то і відповідно планую користоватися ...............

Відправлено через 2 хвилини 2 секунди:
Jay228: 09.04.2024 13:21 автономність мяко кажучи не вражає
атономність 10 годин за 1000 грн мало????..... смішно
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Fifo: 09.04.2024 17:04атономність 10 годин за 1000 грн мало????..... смішно
SoundPEATS Space - 1600 грн на Алике, автономность на порядок выше :shuffle:
https://www.aliexpress.com/item/1005006307798542.html
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Убийца Audeze Penrose и Maxwell :yes:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Muttabor: 09.04.2024 17:24
Fifo: 09.04.2024 17:04атономність 10 годин за 1000 грн мало????..... смішно
SoundPEATS Space - 1600 грн на Алике, автономность на порядок выше :shuffle:
https://www.aliexpress.com/item/1005006307798542.html
Бачу ціну в Україні від 2500 до 2800 грн.

Мабуть непогані навушники за свої гроші, не знаю, не слухав, але вони майже втричі дорожче Aula... Просто інший клас, не чесно їх порівнювати, людина, що шукає навушники за 1000 грн - не буде купляти за 2500+, воно їй не треба.

Аліекспрес залишіть китайцям, разом зі згорантією.

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
Alex_Lord: 09.04.2024 15:53
mkx1234: 09.04.2024 12:09 Предлагаю обсудить Огляд бездротової гарнітури Aula Mountain S6

у дротовому режимі не працює мікрофон/ Занавес. Тот случай когда лучше переплатить и взять Hator c их офигенными микрофонами.

AULA это не акула, а шлакоблокунь какой-то. :gigi:
Только вот хатор это переименованный китайский хавит.
Так что переплата китай за китай двойная.
Які саме моделі?

Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Jay228: 09.04.2024 13:21 автономність мяко кажучи не вражає
Маємо, що маємо. Очікував гіршого, чесно кажучи. Ну й це на максимальній гучності тестувалося, я вангую, що так їх використовувати не будуть :-) тобто в реальному житті на "два робочих дні" вистачить, плюс воно правда швидко заряджається і працює в процесі зарядки.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Например, газовая плита или стиральная машина: чтобы работало и гарантия была.
Автор пользуется ручной стиральной машиной и на самой дешевой переносной плите готовит? А чего дешевое и работает же и гарантия есть. :gigi:
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

S: 10.04.2024 03:45
Например, газовая плита или стиральная машина: чтобы работало и гарантия была.
Автор пользуется ручной стиральной машиной и на самой дешевой переносной плите готовит? А чего дешевое и работает же и гарантия есть. :gigi:
Як не дивно, переносна газова плита є і чудово відпрацювала в якості основної в будинку зиму 22-23, коли треба було економити електрику.

За можливості, я не купую дешеве, якщо можу собі це дозволити. У автора ще й повний двір Cadillac'ів, в той час як середньостатистичний автомобіль на дорогах - це умовний "Ланос/авео один на сім'ю".

От доречі саме автохобі колись і дозволило мені сформулювати цей підхід про пральні машини: чому люди купляють абсолютно безідейний автомобіль? Тому що їх цікавить тільки те, що воно взагалі їздить, недорого коштує і доступно/розповсюджено в обслуговуванні. Але при цьому є Авео-клуб, ланос-клуб, де ентузіасти своєї справи... Честь їм і шана, знайомий з реальними фанатами навіть таких машин, тільки це не ринок. 99,9% покупців пересічних авто ніколи не будуть займатися тюнінгом, їх не цікавить якісь покращення за межами чохли-килимки, вони відкатають певні роки/пробіг і куплять нову. Все.

Коли я брав пральну машину, в мене був певний не самий малий і не самий великий бюджет і розуміння, що "хочу повнорозмірну, бо є місце і це зручніше". Обрав Sharp, працює вже років 5, не скаржуся. Але без гугла я не скажу більше нічого про неї та її характеристики. Мені що тоді це було нецікаво, що зараз. Вона просто працює, гарантія вже навіть вичерпалася...
Був би мінімальний бюджет - взяв би те, що там по акціях можна урвати, бо тут вже питання ціни критичне. Був би бюджет взагалі пофіг, взяв би якийсь Miele чи SMEG, теж не дуже вдаючись в подробиці за межами того, що знаю що це преміум-бренди.

От і з навушниками так само. 99% покупців в бюджетному сегменті не знають і не будуть цікавитися деталями. Важливо тільки працює чи ні.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

ALT-F13: 10.04.2024 04:59
S: 10.04.2024 03:45
Автор пользуется ручной стиральной машиной и на самой дешевой переносной плите готовит? А чего дешевое и работает же и гарантия есть. :gigi:
Як не дивно, переносна газова плита є і чудово відпрацювала в якості основної в будинку зиму 22-23, коли треба було економити електрику.

За можливості, я не купую дешеве, якщо можу собі це дозволити. У автора ще й повний двір Cadillac'ів, в той час як середньостатистичний автомобіль на дорогах - це умовний "Ланос/авео один на сім'ю".

От доречі саме автохобі колись і дозволило мені сформулювати цей підхід про пральні машини: чому люди купляють абсолютно безідейний автомобіль? Тому що їх цікавить тільки те, що воно взагалі їздить, недорого коштує і доступно/розповсюджено в обслуговуванні. Але при цьому є Авео-клуб, ланос-клуб, де ентузіасти своєї справи... Честь їм і шана, знайомий з реальними фанатами навіть таких машин, тільки це не ринок. 99,9% покупців пересічних авто ніколи не будуть займатися тюнінгом, їх не цікавить якісь покращення за межами чохли-килимки, вони відкатають певні роки/пробіг і куплять нову. Все.

Коли я брав пральну машину, в мене був певний не самий малий і не самий великий бюджет і розуміння, що "хочу повнорозмірну, бо є місце і це зручніше". Обрав Sharp, працює вже років 5, не скаржуся. Але без гугла я не скажу більше нічого про неї та її характеристики. Мені що тоді це було нецікаво, що зараз. Вона просто працює, гарантія вже навіть вичерпалася...
Був би мінімальний бюджет - взяв би те, що там по акціях можна урвати, бо тут вже питання ціни критичне. Був би бюджет взагалі пофіг, взяв би якийсь Miele чи SMEG, теж не дуже вдаючись в подробиці за межами того, що знаю що це преміум-бренди.

От і з навушниками так само. 99% покупців в бюджетному сегменті не знають і не будуть цікавитися деталями. Важливо тільки працює чи ні.
Все эти умозаключения высосаны из пальца, особенно умиляют заявления про 99%. :gigi: Люди покупают вещи такие какие им доступны по деньгам. Что наушники что все остальное. И на этом всё. Или вы думаете что люди идиоты и не знают что есть что то лучше? То что абсолютное большинство населения бедны это факт тоже. Отсюда и возникают в любой области всякого рода ланос-клубы и их фанаты поскольку признавать то что никогда не сможешь заработать на условную ламбу ой как неприятно.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

S: 10.04.2024 08:33 Все эти умозаключения высосаны из пальца, особенно умиляют заявления про 99%. :gigi: Люди покупают вещи такие какие им доступны по деньгам. Что наушники что все остальное. И на этом всё. Или вы думаете что люди идиоты и не знают что есть что то лучше? То что абсолютное большинство населения бедны это факт тоже. Отсюда и возникают в любой области всякого рода ланос-клубы и их фанаты поскольку признавать то что никогда не сможешь заработать на условную ламбу ой как неприятно.
Звісно люди знають, що є краще. Що умовна ламба краще безумовного ланосу. Тільки користі в цьому знанні небагато, бо купляють ланоси, а не ламбо (десь як раз в пропорції 99:1).

І навушників це стосується, і пральних машин.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Muttabor: 09.04.2024 17:24
Fifo: 09.04.2024 17:04атономність 10 годин за 1000 грн мало????..... смішно
SoundPEATS Space - 1600 грн на Алике, автономность на порядок выше :shuffle:
https://www.aliexpress.com/item/1005006307798542.html
я брав прям перед війною Anker за 980 грн. автономність 40 годин.
Соунд петс класні але ж йдеться за 1000 ! на алі зараз продаються Baseus D02 Pro - автономність до 50 годин .
а ще можна взяти якісь Onedio ... там автономність 100+
і куди цим аулам з їх 10 годинами .
я наприклад з анкером не парюсь про зарядку неділями . а тут хочби не вирубились посеред катки в той же день :D
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Jay228: 10.04.2024 13:44я брав прям перед війною Anker за 980 грн.
А при Кучмі долар був взагалі по 5...

Я б не роздивлявся "товар з АліЕкспресу" як робочу схему для ринку взагалі. Це отак, поговорити на форумі ентузіастів, у вузькому колі. Лайфхак для тих, хто любить китайські лотореї замість звичайних процедур покупки.
vadek
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Jay228: 10.04.2024 13:44
Muttabor: 09.04.2024 17:24 SoundPEATS Space - 1600 грн на Алике, автономность на порядок выше :shuffle:
https://www.aliexpress.com/item/1005006307798542.html
я брав прям перед війною Anker за 980 грн. автономність 40 годин.
Соунд петс класні але ж йдеться за 1000 ! на алі зараз продаються Baseus D02 Pro - автономність до 50 годин .
а ще можна взяти якісь Onedio ... там автономність 100+
і куди цим аулам з їх 10 годинами .
я наприклад з анкером не парюсь про зарядку неділями . а тут хочби не вирубились посеред катки в той же день :D
Вони вміють в 2.4 ггц? Грати по блюпупу в екшон таке собі.
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13
ну так зараз можна взяти 1200 .
а в магазинах що не з китаю везуть просто з націнкою .
вже декілька років купую з алі і ще не було якихось серйозних проблем . принаймі з коробки .

vadek
для кіберктлет тоді протипоказано любий вайрлес !
радіо 2.4 у мене ще не було . алеж мій перший комент про автономність , потім перейшли на ціну .
а перший же результат пошуку дав таке "устройство" -
спойлер
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... ry_from%3A
а в цих 300 мА·г . цеж не нормально
bender
Member
Аватар користувача
Звідки: Торецк

Повідомлення

С железом дела совсем плохи...
Elitov
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Ничо так выглядят, милк тиа топ :D . И главное никакиго кожзама, который облезит через 1-1,5 года
Відповісти