Огляд корпусу DeepCool CH560 Digital WH

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд корпусу DeepCool CH560 Digital WH

І знову скло на пів кришки.
cAkeJJ
Member
Аватар користувача
Звідки: Львов

Повідомлення

Rederst: 25.03.2024 13:31 Пропоную обговорити Огляд корпусу DeepCool CH560 Digital WH

І знову скло на пів кришки.
Ну, там знизу по суті і нічого показувати, кожух звичайний, який бп накриває.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

cAkeJJ: 25.03.2024 14:09
Rederst: 25.03.2024 13:31 Пропоную обговорити Огляд корпусу DeepCool CH560 Digital WH

І знову скло на пів кришки.
Ну, там знизу по суті і нічого показувати, кожух звичайний, який бп накриває.
А нашо воно там є. Під столом мені воно не потрібне.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

пітомник для гризунів, навіть темпи показує.
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Rederst: 25.03.2024 14:14 А нашо воно там є. Під столом мені воно не потрібне.
Точно, у всіх же системник під столом стоїть!
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Rederst
Тоді цей кейс точно не ваш вибір. :) Можете так не хвилюватись. ;)
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Ох и чумадан. Прям Matrexx 55 Mesh V2.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Всего 1 USB 3.0 спереди, фтопку.
creater_ua
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Маю такий корпус, без водяного охолодження і з карткою Strix 4090 все відносно гарно по температурах і шумові. Процесор Ryzen 5700х@4,8ГГц. Думаю чи варто встановлювати на видув Arctic F140 і під відеокарту вниз перейде рідна 12-ка, чи лишити як є. Проц більше 80 ніколи не гріється, відеокарта 45-65. А, важливе в цьому корпусі, в нього влазить SRIX 4090 із випираючим кабелем на живлення, котрий краде 3-4см.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

І нащо воно кому потрібно без пиловиків. Щей ПЗ тримати у пам'яті. А що робити коли вийде 12 вікна та це пз там не запуститься? А ті отвори там де видув сзаду, чого там металева сітка широка а отвори малі, воно ж буде шуміти. Максимальне безгуздя.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kosdnepr: 25.03.2024 14:28 Точно, у всіх же системник під столом стоїть!
а куди ставити таку бандуру? на стіл?
ще і жорстко зліва від себе - бо дисплея не видно буде (чому б не передбачити два місця, збоку та зверху).

Відправлено через 48 секунд:
Ekz0rcyst

так здебільшого скло є, навіть якщо не потрібне :)

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:

ось навіщо скло потрібно :)
спойлер
photo_2024-03-26_14-00-09.jpg
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

artko: 26.03.2024 14:00
Kosdnepr: 25.03.2024 14:28 Точно, у всіх же системник під столом стоїть!
а куди ставити таку бандуру? на стіл?
ще і жорстко зліва від себе - бо дисплея не видно буде (чому б не передбачити два місця, збоку та зверху).

Відправлено через 48 секунд:
Ekz0rcyst

так здебільшого скло є, навіть якщо не потрібне :)

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:

ось навіщо скло потрібно :)
спойлер
photo_2024-03-26_14-00-09.jpg
Подумал, что не хватает там пруда. Но потом увидел айдикулинг воду и понял, что когда-то пруд там сам появится :laugh:

А как вентилятор вращается, а наклейка в центре статична?
Шо мені робить
Junior

Повідомлення

artko: 26.03.2024 14:00
а куди ставити таку бандуру? на стіл?
Сбоку возле стола люди ставят. И красоту внутри видно и на столе не моргает, и под столом в ногах не путается.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

DuckRider: 26.03.2024 14:04 Подумал, что не хватает там пруда. Но потом увидел айдикулинг воду и понял, что когда-то пруд там сам появится :laugh:

А как вентилятор вращается, а наклейка в центре статична?
фото не моє, вибачайте, не знаю :)

Відправлено через 54 секунди:
Шо мені робить: 26.03.2024 14:26 Сбоку возле стола люди ставят. И красоту внутри видно и на столе не моргает, и под столом в ногах не путается.
в мене збоку. склом якраз до стіни, так зручніше корпус розміщувати. мені особисто нецікаво туди дивитись...
VovaVMS
Member
Звідки: UA Khm

Повідомлення

Devijack: 25.03.2024 22:21 І нащо воно кому потрібно без пиловиків. Щей ПЗ тримати у пам'яті. А що робити коли вийде 12 вікна та це пз там не запуститься? А ті отвори там де видув сзаду, чого там металева сітка широка а отвори малі, воно ж буде шуміти. Максимальне безгуздя.
Це точно - хоча знімні примітивні фільтра були вже в середніх типах корпусів ще 10-15 років.
А зараз при проектуванні що б не зробити прості знімні магнітні фільтри - це якийсь примітив.
От не можу знайти заміну на свій Cooler Master Silencio. А хотілося б що зпереду було побільше портів USB та USB-C. Да фільтр хотілося б магнітні, тощо.

По факту - корпус як зараз їх роблять. Але коли дивишься на ціну то розумієш що щось тут не те. Ці от інтерактивні елементи, реобаси та контролери краще купляти окремо. Але для цього в корпусі мають не забувати про 5,25".
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

VovaVMS
Та є реобаси у вигляді маленьких плат на алі, якраз таким користуюся, приховав за задню кришку, користуюсь 2 рази на рік в літку обертів додати та взимку майже в нуль. Не бачу сеснсу паплюжити передню панель 5.25
Взагалі и мамка вміє обирти регулювати, але то зайви провода, не подобається мені ця мішанина)
А не робити фільтри то якась дурість, та фільтри повинні бути нейлоновими тоненькими "фільтрами" а не та сітка від комах що в цьму корпусі під БП. Якийсь жах.
Count
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

artko: 26.03.2024 14:00а куди ставити таку бандуру? на стіл?
Было бы что ставить, а куда ставить то уже как кому удобно, к примеру, можно и так разместить. Ни кому не мешает и все что нужно видно.
спойлер
Зображення
:)
VladimirV
Member

Повідомлення

Мне сейчас интересен обзор, на корпус Zalman P30 Air, прикольно что можно снизу и сверху 140мм вентили доставить, три 140 в комплекте (2 спереди, 1 сзади), есть поворотная по верт/гор держалка для карты, хоть какие-то магнитные пылевики сверху/снизу (спереди походу фиг вам сами покупайте). ARGB модуль тоже есть, если надо на 6 кульков.
если будет стоить чуть больше 2к то нормально, если как этот 4к+ то не спасибо, есть Airface и много других удачных. Дорогие корпуса принципиально не интересны.
А этот дорогой чего-то, не впечатляет.
Відповісти