JEDEC затвердила стандарт графічної пам'яті GDDR7. Вдвічі швидше GDDR6

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити JEDEC затвердила стандарт графічної пам'яті GDDR7. Вдвічі швидше GDDR6

Супер, тепер можна RTX 5070 на 96 біт робити
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 06.03.2024 09:46 Пропоную обговорити JEDEC затвердила стандарт графічної пам'яті GDDR7. Вдвічі швидше GDDR6

Супер, тепер можна RTX 5070 на 96 біт робити
Тобто якщо стане вибір Ви візьмете rtx 3070 а не rtx 4070 бо у останньої 192 біта? :-/ Чи замість rtx 4080 виберете rtx 3080 бо у неї 320 біт…?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Оце робота, просто кожні кілька років помножувати цифру на два B-)
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Вдвічі швидше GDDR6
Так Українською не пишеться. Потрібно або "Вдвічі швидша (за) GDDR6", або "Працює вдвічі швидше за GDDR6".
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zalizo_org: 06.03.2024 10:17
Вдвічі швидше GDDR6
Так Українською не пишеться.
Ну в нього вийшло написати :dontknow:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

kalakawa: 06.03.2024 10:31
zalizo_org: 06.03.2024 10:17
Так Українською не пишеться.
Ну в нього вийшло написати :dontknow:
Це банальна калька з ворожої.
Stiff
Member

Повідомлення

Я думал грамарнаци вымерли в дветыщеседьмом, но нет. Это как с японцами на островах, которые не знали что вторая мировая кончилась, и выживали там соло еще несколько лет.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Stiff
какаяразніца, еге ж? )

По темі: гуд, можна буде подумати про заміну карточки на АМД 9000. Якраз відшліфують.
Stiff
Member

Повідомлення

Геральт: 06.03.2024 10:50 Stiff
какаяразніца, еге ж? )
Не передергивайте, во первых. Вы уходите не в ту степь. Я говорил о излишнем внимание к правописанию в сети интернет отдельных людей. Но вообще чел тупо пристебался практически на ровном месте, и я сделал тоже самое в отношении него, каюсь, и больше не офтоплю. Возможно стоило как то более лояльно сказать на эту тему. А возможно мне кажется, и я не правильно уловил посыл и тональность через монитор и буквы.
_hydra_
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Megaclite: 06.03.2024 09:46Супер, тепер можна RTX 5070 на 96 біт робити
128 біт в кожен дім, бо більше ніж 16гб, звичайним смертним, не дозволено :rotate:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Stiff: 06.03.2024 10:55
Геральт: 06.03.2024 10:50 Stiff
какаяразніца, еге ж? )
Не передергивайте, во первых. Вы уходите не в ту степь. Я говорил о излишнем внимание к правописанию в сети интернет отдельных людей. Но вообще чел тупо пристебался практически на ровном месте, и я сделал тоже самое в отношении него, каюсь, и больше не офтоплю. Возможно стоило как то более лояльно сказать на эту тему. А возможно мне кажется, и я не правильно уловил посыл и тональность через монитор и буквы.
Не правильно Ви вловили сказане. Форум на те і форум; тут пишуть дуже різні люди і придовбування до них за граматику чи ще щось абсолютно недоречні. У той же час, коли публікуються статті, новини і т.п., хотілося б бачити якісний продукт, а це означає, що треба вичитувати після автоматизованого перекладу, а не відразу публікувати. Знов таки, якби йшлося про якийсь рандомний бложик, то це одне, але OC.ua доволі серйозний ресурс Українського сегменту Інтернет, а тому положення має зобов'язувати.

Повертаючись до заголовка, я звернув увагу авторів контента, щоб вони могли внести правки. В тому вигляді, в якому заголовок є речення немає узгодженості, а, відтак, втрачає зміст.

Коротше кажучи, я за якісний контент. ;)
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

zalizo_org: 06.03.2024 11:16
Stiff: 06.03.2024 10:55
Не передергивайте, во первых. Вы уходите не в ту степь. Я говорил о излишнем внимание к правописанию в сети интернет отдельных людей. Но вообще чел тупо пристебался практически на ровном месте, и я сделал тоже самое в отношении него, каюсь, и больше не офтоплю. Возможно стоило как то более лояльно сказать на эту тему. А возможно мне кажется, и я не правильно уловил посыл и тональность через монитор и буквы.
Не правильно Ви вловили сказане. Форум на те і форум; тут пишуть дуже різні люди і придовбування до них за граматику чи ще щось абсолютно недоречні. У той же час, коли публікуються статті, новини і т.п., хотілося б бачити якісний продукт, а це означає, що треба вичитувати після автоматизованого перекладу, а не відразу публікувати. Знов таки, якби йшлося про якийсь рандомний бложик, то це одне, але OC.ua доволі серйозний ресурс Українського сегменту Інтернет, а тому положення має зобов'язувати.

Повертаючись до заголовка, я звернув увагу авторів контента, щоб вони могли внести правки. В тому вигляді, в якому заголовок є речення немає узгодженості, а, відтак, втрачає зміст.

Коротше кажучи, я за якісний контент. ;)
Тож будь за якісний контент, а не шукай ворогів у тексті
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

zalizo_org
допустимі обидві форми.
боротьба за такі стилістичні речі більше шкодить мові ніж допомагає.

хочете ви чи ні, але мови походять від спільного загальнослов'янського предка,
з однієї мовної сім'ї і мають купу спільної та схожої лексики,
не кажучи чи запозичення в російську з української і навпаки.
а є ще запозичення з одного джелера(як приклад бастувати з італійської)

За вашою логікою і від слів сир і сирникт треба відмовитися, бо це калька з російської :lol: :lol:
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Цікаво що по вартості мікросхем і чи буде дешевше в сукупній реалізації 96bit GDDR7 ніж 192bit GDDR6 :puzzle:
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

IvanCh
Пояснюю що не так з реченнями.
JEDEC затвердила стандарт графічної пам'яті GDDR7. Вдвічі швидше GDDR6
Заголовок складається з двох речень. Перше речення - бездоганне.
Друге "Вдвічі швидше GDDR6" не має змісту, бо використовує слово "швидше", яке не узгоджується ні з чим. Що, власне, "швидше"? Стандарт? Тоді "швидший". Якщо працює "швидше", то треба написати дієслово працює. Якщо продуктивність, то треба "швидша", бо це вона, а не воно. Аналогічно, якщо стосується слова "пам'ять", тоді вдвічі швидша за GDDR6. Одним словом, в такому вигляді як є заголовок позбавлений змісту, бо відбулося калькування з ворожої, в якій така лінгвістична конструкція допустима.

PS
Калька з іншої мови - це коли ми перекладаємо слово або вираз дослівно, без зміни його значення, з однієї мови на іншу.
Shtturman
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Stiff
Він написав до адміністрації. Дійсно написано некоректно заголовок, хоч і суть зрозуміла.

На тій же межа медіа просто виправляють і кажуть «дякую».

Нещодавно у дворі був срачик, як чувак запаркувався на газоні, поділилися на тих, що він нікому не заважає, а інші кажуть, що це свинство і дич. Ясно, що це інше і так далі. Тим не менш піпл хоче однієї мети - небайдужості і щоб було класно. Без докопувань, критики, дій цього не зробити.
Ostin
Member

Повідомлення

zalizo_org: 06.03.2024 13:08Заголовок складається з двох речень. Перше речення - бездоганне.
Друге "Вдвічі швидше GDDR6" не має змісту, бо використовує слово "швидше", яке не узгоджується ні з чим. Що, власне, "швидше"? Стандарт? Тоді "швидший".
Перше речення розказує про стандарт, тому все вірно, він має бути швидший.
Але такий сленг часто можна спостерігати, бо це дійсно калька з іноземної.
shnok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зайшов прочитати про GDDR7. Прочитав про японців на островах і отримав уроки з лексики, головне що все по темі. Чел зробив зауваження адміністрації, і тут повилазили японці на островах
vltk
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Интересно, при готовых спеках и отработке в видеоадаптерах, ддр7 для РС ускорит внедрение новых сокетов от амд и интела, скажет в году 25 или на крайняк в 2026, под ддр6?
vmsolver
Member

Повідомлення

vltk
DDR и GDDR это две разные ортогональные вселенные
Відповісти