Огляд корпусу APNX C1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Kosdnepr
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд корпусу APNX C1
А от в компанії APNX схоже, окрім маркетологів в штаті присутні ще й інженери
Ну дуже багато спірних рішень та обмежень у корпусі, який позиціонується як конструктивно-продуманий. Особливо чистка переднього пилового фільтру)
З такими шумовими характеристиками стокових вентиляторів краще знизити ціну і продавати без них.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Виглядає цікаво.
Як мінімум - це не копіпаст масмаркету, а спроба у щось зручне і варіативне. :up:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Бачив його недавно в збірці
спойлер
Візуально сподобався. Ціна також непогана, враховуючи, що комплектних пропелерів насипали. Наявність хабу під пропелери - також "плюс".

Дякую за огляд :beer:
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Зважаючи на ціну, взяв би краще Vinga Pillar White, а на здачу 5 Pack від Arctic Cooling
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Всё это ещё очень далеко до моего фантекса. Сижу уже неделю и думаю на что его поменять и всё никак замены не найду. :-/
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott: 31.01.2024 16:21 Всё это ещё очень далеко до моего фантекса. Сижу уже неделю и думаю на что его поменять и всё никак замены не найду. :-/
пф, я вже десятиріччя не можу знайти достойну заміну своєму Cooler Master Stacker 832

доречі, нещодавно на ізікомі відеоогляд цього корпусу був:
Востаннє редагувалось 31.01.2024 16:34 користувачем white_noise, всього редагувалось 1 раз.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

white_noise: 31.01.2024 16:27пф, я вже десятиріччя не можу знайти достойну заміну своєму Cooler Master Stacker 832
Плохо ищите :D Без шуток, ящик довольно архаичный. Что вы не можете найти?
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Prescott: 31.01.2024 16:32 Что вы не можете найти?
довго описувати всі його плюси, просто повір: він очішуітельний
lamer
Member
Аватар користувача
Звідки: стольний град Русі -- Київ

Повідомлення

а можна такий же але без "загортоване скло"?
Dr_Earnhardt
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Все наче чудово, тільки ціна (ну то таке). Одного не розумію навіщо було робить на правій (кришці-панелі) таку перфоряцію? Щоб що?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dr_Earnhardt: 31.01.2024 17:18 Все наче чудово, тільки ціна (ну то таке). Одного не розумію навіщо було робить на правій (кришці-панелі) таку перфоряцію? Щоб що?
Там же змінна панель під пропелери
спойлер
Зображення
radeon5870
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Жодному притомному компу не потрібен корпус у якому більше трьох ≤140мм припливних вентиляторів
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Усе начебто непогано, але ціна...
Він точно кращій за Lian Li Lancool 216, щоб платити за нього в 1,5 (ну майже) рази більше?
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enombre de soberano: 31.01.2024 19:45 Усе начебто непогано, але ціна...
Він точно кращій за Lian Li Lancool 216, щоб платити за нього в 1,5 (ну майже) рази більше?
Привет, собирали, делюсь впечатлениями:
Всё прикольно, но. Морда без снятого верха не снимается, т.е пылевик не так уж легко снять и почистить. Места под кабели нет, сопли просто висят, дурной инженер сделал сзади кучу места до стенки с матерью, но вот под новые жирные видяхи с их дурацким 12 пин не хватает пространства, ланкул в этом плане больше (180 против 166), ещё могли б в дыки резиночки вставить, а то что-то как-то совсем нищенски получается. Вентиляторы 120х30 и 140х30, нормальные. И да, это аерокул делает эти корпуса, в этот раз не из фольги и одним пальцем помять не получится
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

а когда-то я взял BeQuiet DB900 за меньшую цену, и это кажется совсем недавним событием
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

просверлені отвори зараз дорого
iwmyc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Через велику кількість отворів шум
буде відсутнім, бо корпус нормально продувається.

А от пиловий фільтр, що витягається назад, а не вперед або вбік - мабуть маркетологи підкинули.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Ктоб сомневался что корпус не будет за 2000 грн в обзоре проплаченном...
Лучше Vinga Cobalt за 2500 не было и не будет наверное...
arkadiilem0n
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Якби майже три роки тому не пересів з Залман К1 на Ліан Лі Ланкул 2, то, напевно, взяв би собі його.
Перший абзац огляду, як на мене, дійсно не клікбейт, в даному корпусі присутні цікаві інженерні рішення.
Комусь зі своїх, як надумають апгрейдитись, напевно, порекомендую, аби тіки самому пощупати його :gigi:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Prescott: 31.01.2024 16:21 Всё это ещё очень далеко до моего фантекса. Сижу уже неделю и думаю на что его поменять и всё никак замены не найду. :-/
Плохо ищите ;)
Только не понятно зачем вообще искать замену тому что и так всем устраивает, ладно он бы был древний и который морально устарел.
Відповісти