Найочікуваніші ігри 2024 року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
lavr
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить Найочікуваніші ігри 2024 року

Сталкер2 уже предзамовив та же чикаю пое2 інше не так цікаво
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наврядчи хтось очікує повісточку від Дракмана ЛоА2. А тим більше суісайд сквад 2 :D
А от the alters та hollow knight silksong пропустили :/

Особисто жду згадані вище 2, а крім того ще hades 2 / frostpunk 2 / alone in the dark / star wars outlaws та діелсі до elden ring, та от поки писав щей список - згадав ще judas .
Востаннє редагувалось 11.01.2024 13:10 користувачем daesz, всього редагувалось 1 раз.
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Подивлюся за Tomb Raider ;)
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Suicide Squad: Kill the Justice League
Номинант на главный провал года :)
docentlx
Member

Повідомлення

я ще чeкаю на - Manor Lords та Falling Frontier
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Більше всього чекаю на Viking City Builder. Щойно подивився - виявляється я додав цю гру в бажане в Стім ще в вересні 2020 року, тобто понад 3 роки назад. Тож цілком можливо, що і далі перенесеться після 2024 року. І щось так більше й не чую про інші стратегії з підтримкою трасування променів, Jurassic World Evolution 2 і оця гра, що ніяк не вийде. Більше промені застосувати ні до чого, хіба ще, F1 у гоночках.
Зі списку в даній статті поки що мене цікавить хіба що Frospunk 2, але в мене ще спробувати Frostpunk 1 руки досі не дійшли, тільки стріми по ній дивився й на розпродажі в Стім купив за нагоди.
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

The Spirit of the Samurai
Peripeteia
Fallen Aces
Monomyth
The Last Exterminator
Kassatka: 11.01.2024 13:29 Більше всього чекаю на Viking City Builder. Щойно подивився - виявляється я додав цю гру в бажане в Стім ще в вересні 2020 року, тобто понад 3 роки назад. Тож цілком можливо, що і далі перенесеться після 2024 року. І щось так більше й не чую про інші стратегії з підтримкою трасування променів, Jurassic World Evolution 2 і оця гра, що ніяк не вийде. Більше промені застосувати ні до чого, хіба ще, F1 у гоночках.
Зі списку в даній статті поки що мене цікавить хіба що Frospunk 2, але в мене ще спробувати Frostpunk 1 руки досі не дійшли, тільки стріми по ній дивився й на розпродажі в Стім купив за нагоди.
Побачив жінок з рогатими шоломами і закрив :insane:
Думав це про вікінгів типу як гра Ostriv
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Dragon's Dogma 2
Star Wars Outlaws
Horizon
Hellblade
Avowed (піларси від першої особи? :eek: )
PoE
Little Nightmares
The Wolf Among Us

Якраз на рік мало б вистарчити
docentlx
Member

Повідомлення

Kassatka: 11.01.2024 13:29 Зі списку в даній статті поки що мене цікавить хіба що Frospunk 2, але в мене ще спробувати Frostpunk 1 руки досі не дійшли, тільки стріми по ній дивився й на розпродажі в Стім купив за нагоди.
раджу зацінити чимось подібну IXION (вийшла в 2023). це шедевр.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Некоторые игры конечно в ожидаемых неожиданно увидеть
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Из всего списка интересно только Star Wars Outlaws и Ждалкер 2. Если сравнивать с релизами 10-14 летней давности - были намного интереснее проекты, чем сейчас... Сейчас нет "души" в сценариях игр и т.п.
Кстати, не вижу ни одной гонки, симулятора или стратегии типа C&C, Warhammer... Штампуют лютую дичь для консолей :gigi: :lol: :up:
Востаннє редагувалось 11.01.2024 13:58 користувачем Keyser Soze, всього редагувалось 3 разів.
Rhizone
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

ARC Raiders
Killing Floor 3

Проте, достеменно не відомо чи вийдуть ці ігри саме в 2024 році :)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я людина проста, найбільше чекаю на на доповнення\оновлення до stardew valley та grim dawn :rotate:
а так то перелік перспективний
тільки от сталкер це кіт шредінгера
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

DLC Elden ring :shuffle:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa: 11.01.2024 13:58 я людина проста, найбільше чекаю на на доповнення\оновлення до stardew valley та grim dawn :rotate:
а так то перелік перспективний
тільки от сталкер це кіт шредінгера
майже кожна гра в наш час - це кіт шредінгера, все чекаємо, тільки після виходу купуємо.
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Букмекеры принимают ставки на то, выйдет ли Ждалкер или нет!? :laugh:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.01.2024 14:03
kalakawa: 11.01.2024 13:58 я людина проста, найбільше чекаю на на доповнення\оновлення до stardew valley та grim dawn :rotate:
а так то перелік перспективний
тільки от сталкер це кіт шредінгера
майже кожна гра в наш час - це кіт шредінгера, все чекаємо, тільки після виходу купуємо.
Та ні, інші ігри точно виходять і ви їх або купуєте, або не купуєте.
А сталкер - це справді кіт шреденгера.
Він або є, або його немає :gigi:
docentlx
Member

Повідомлення

Keyser Soze: 11.01.2024 13:52 Сейчас нет "души" в сценариях игр и т.п.
Не згоден. недавно пройшов робокоп - то я ще досі "під позитивним враженням", там тобі і сюжет і гумор і цікаві механіки. то зараз аж нічого грати не можу/не хочеться. навіть балдурс(БГ3) так не вставляв.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Keyser Soze: 11.01.2024 13:52 Из всего списка интересно только Star Wars Outlaws и Ждалкер 2. Если сравнивать с релизами 10-14 летней давности - были намного интереснее проекты, чем сейчас... Сейчас нет "души" в сценариях игр и т.п.
Кстати, не вижу ни одной гонки, симулятора или стратегии типа C&C, Warhammer... Штампуют лютую дичь для консолей :gigi: :lol: :up:
Чергове "раньше било лучше". З гонок зараз є Forza Horizon та Gran Turismo 7. Із стратегій та RTS: ігри Парадоксів, Цива, Total War: Warhammer 3 та історичні серії, Northgard, Dune Spice Wars, Age Of Empires 4, Age of Wonders 4 та ще купа інших. Це все ігри на роки. Проєкти із "душою", навскидку: Cyberpunk 2077, Baldur's Gate 3, Resident Evil, Hi-Fi Rush, Alan Wake 2, Lies of P, Dave the Diver, the list goes on and on...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 11.01.2024 14:03
kalakawa: 11.01.2024 13:58 я людина проста, найбільше чекаю на на доповнення\оновлення до stardew valley та grim dawn :rotate:
а так то перелік перспективний
тільки от сталкер це кіт шредінгера
майже кожна гра в наш час - це кіт шредінгера, все чекаємо, тільки після виходу купуємо.
Після кп77 - відмовився від ідеї купляти ігри по предзамовленню. З такими релізами як останні декілька років, гра поки стає "грабельною" - вона вже й на 20-30-40% розпродажі попадає.
Відповісти