Огляд та тестування ноутбука ASUS Vivobook S 15 OLED з процесором Intel Core i9-13900H та відеокартою Intel Arc A350M

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд та тестування ноутбука ASUS Vivobook S 15 OLED з процесором Intel Core i9-13900H та відеокартою Intel Arc A350M
У всіх Асусів, чомусь, кнопки: вверх, вниз, вліво, вправо - дуже маленькі (особливо вверх, вниз) не дуже зручно їх натискати і помилитись можна (зачепити сусідню).
Як на мене, то самі зручні кнопки в ноутах Lenovo.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Блок живлення має потужність 90 Вт (19 В, 4,74 А). Легкий (325 грамів з дротами) та компактний. Досить дивно, що не стандарту USB-C, а з круглим штекером 4,5 мм. Судячи з пояснення на сайті виробника, так зробили, щоб виконати вимогу заряджання з 0 до 60% батареї за 49 хвилин. Втім, ніякої зради немає, бо заряджати ноутбук через USB-C також можна, але в інструкції вказано, що підходять тільки джерела 20Вх5А.
Логіку відмазки прослідкувати не зміг. Можна заряджати 100Вт USB-C, але в комплект покладемо вугледецевий слід з круглим штекером 90Вт. Дякую хоч батарейка не жалюгідна, з 70Втч працювати можна.
Код відкриє сайт, який вміє працювати з камерою смартфона та накладати два зображення саме на коробку від Vivobook S 15 OLED — або квітучий газон, або скейт-м’яч-стікери. Все. Як це має допомогти продажам ноутбука, автор не може пояснити навіть маючи декілька років досвіду роботи директором по маркетингу в IT. Вибачте.
Я навіть уявляю як це було. Залітає біг бос і кричить, що маркетинговому відділу ТЕРМІНОВО необхідно ЩОСЬ з AR, бо у конкурентів вже є! Розробники беруть якийсь готовий шмат звідкись, якось прикручують. На виході отримуємо незрозумілу фігню і + пару % до вартості ноутбуку. Дякую :rotate:
Доречі, про стікери. Вони є
Я думав, що люди ліплять стікери для персоналізації, якісь символічні, унікальні. Який сенс в загальних меседжах 2021 року? Цінність нульова. Але + ще пару відсотків до вартості ноутбуку :rotate:
В усіх рекламних матеріалах згадується флагманський варіант з частотою оновлення 120 Гц та незвичною роздільною здатністю у «3К» (2880х1620). А от на тест прийшла простіша модифікація з класичним «FullHD» (1920х1080) та частотою оновлення 60 Гц.
Це проблема нашого ринку, топові моделі (навіть якщо вони не набагато дорожче) просто не завозять. Особливою проблемою це стає, коли на більшість ноутбуків існують лише західні огляди виключно топових конфігурацій. І як вибирати?.. Тож дуже дякую за ваш. Дійсно, 1080р нормально для такої діагоналі. І хотілося б дізнатися що там по ШІМ, бо в ноутбуках з цим якась біда.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За что тут 46 тысяч я так и не понял :rotate:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Класний огляд з увагою до деталей... і сумнівна (м'яко кажучи) начинка ноута.
corban_jum
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

страшний та непрактичний дізайн та дуже дивна комплектуха
docent27
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як володар такого вівобука, але з p1080 матрицею, можу сказати, шо не все так однозначно з цим ноутом.
Екран, звук, тачпад так - дійсно круті, а от проц, не зважаючи на те, що "по бумагах" він може в 5ггц на потужних та 4ггц на економках, не зовсім відповідає дійсності, частота проца під навантаженням як правило десь 2.6 ггц а стресс тест за 5 секунд гріє проц до 95 градусів, мова йде про i9-13900h, система охолождення тут не дуже гарна, але тиха (у порівнянні з попереднім tuf fx504ge). Я не таких результатів очикував від i9-13900h, коли пересів з i5-8300h.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

yupi: 26.12.2023 21:19 За что тут 46 тысяч я так и не понял :rotate:
олед, свежий i9
ALT-F13
Member
Звідки: Київщина

Повідомлення

yupi: 26.12.2023 21:19 За что тут 46 тысяч я так и не понял :rotate:
Процесор з роздрібною ціною $600+
akstare
Member

Повідомлення

очень загадочный ноут. целевое предназначение вообще не ясно. игры? не смешно, только в CS играть. но зачем тогда i9?
кстати, к методике тестирование тоже есть вопросы. что с температурами, частотами и троттлингом во время нагрузки? подозреваю что не очень.
в общем, осторожней с дизайном надо. косплеить Starfield - не лучшая идея, карма она такая.
а если уж дизайн нравится - брать версию с i5. это то случай когда сэкономишь 300 баксов и не увидишь разницы.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

akstare: 29.12.2023 08:22 очень загадочный ноут. целевое предназначение вообще не ясно. игры? не смешно, только в CS играть. но зачем тогда i9?
кстати, к методике тестирование тоже есть вопросы. что с температурами, частотами и троттлингом во время нагрузки? подозреваю что не очень.
в общем, осторожней с дизайном надо. косплеить Starfield - не лучшая идея, карма она такая.
а если уж дизайн нравится - брать версию с i5. это то случай когда сэкономишь 300 баксов и не увидишь разницы.
я думаю, для работы с видео/ренденинга и т.п.
akstare
Member

Повідомлення

Ortyomko: 29.12.2023 10:57
akstare: 29.12.2023 08:22 очень загадочный ноут. целевое предназначение вообще не ясно. игры? не смешно, только в CS играть. но зачем тогда i9?
кстати, к методике тестирование тоже есть вопросы. что с температурами, частотами и троттлингом во время нагрузки? подозреваю что не очень.
в общем, осторожней с дизайном надо. косплеить Starfield - не лучшая идея, карма она такая.
а если уж дизайн нравится - брать версию с i5. это то случай когда сэкономишь 300 баксов и не увидишь разницы.
я думаю, для работы с видео/ренденинга и т.п.
ноутбук - это не про процессор или видео, а про конкретную реализацию.
вот, например, свежий тест:
спойлер
https://ua.gecid.com/nouts/dream_machin ... 60-15ua27/
и что мы видим в результатах CPU? в лучшем случае, отсутствие разницы между i7 и i9
да, там "игровой" ноут. толще, тяжелее, шумнее.
но тем не менее, какой смысл ставить топовый проц в ноут, система охлаждения которого не даёт ему работать на полную, дольше чем пара секунд?
вот реально, в случае с этим асусом, может оказаться что i5 покажет +/- такие же результаты.
и видео выкинуть, кроме дополнительного нагрева - толку от него нет.
kot@work
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

білий пластик пожовтіє і буде виглядати як гівн0
Відповісти