Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ExpertWiFi EBR63

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS ExpertWiFi EBR63

разве на него обзора не было ?
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Ні, був рекламний пост. Я б так назвав. :)
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До топчика за свої гроши Асус АХ3000 V2 не дотягує.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sanьka
Ну як раз із TUF Gaming ax3000 v2 і порівнював. А чим саме "не дотягує"?
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

master
Ціноутворенням... Чого так дорого, що в ньому особливого на цю ціну? 6279грн. Той же AX3000V.2 коштує зараз 4000 грн. Чим покупця потрібно зацікавити, щоб він заплатив на 2000 грн більше за цю модель?
DMZ
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Avenger80: 13.11.2023 16:16 master
Ціноутворенням... Чого так дорого, що в ньому особливого на цю ціну? 6279грн. Той же AX3000V.2 коштує зараз 4000 грн. Чим покупця потрібно зацікавити, щоб він заплатив на 2000 грн більше за цю модель?
Мабуть, надписом Експерт у назві і позиціонуванням "для бізнесу, а не тільки простим смертним" :rotate:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

DMZ
А бізнес це знає? Або це гарне слівце для простих смертних?
Саме для таких користувачів сегмента SOHO (Small office/home office), а також приватних підприємців — власників невеликих бізнесів на кшталт кав’ярень, салонів краси тощо компанія ASUS пропонує лінійку мережевого обладнання ExpertWiFi
Я скажу, що для бізнесу куплять інші рішення (або іншого виробника, на кшталт дешевого TP-Link (для салону краси :) ), а цей апарат купуватимуть прості смертні при грошах, купившись на слово Expert, любов до марки Asus і на дизайн. :gigi:

А взагалі цікаво, як маркетинг простежується – зробили яскравий корпус із РГБ – вже ігровий роутер, зробили суворий дизайн – вже можна назвати для бізнесу. Зробили у рожевому кольорі та з вухами – можна назвати для дівчаток та дитячих кімнат. :)
Але це все жарти... А якщо чесно – як залучити людей бізнесу купити саме цю модель роутера та довести, що все що було до цього – це було фігня, а ось це прорив для вас і ви повинні обов'язково його купити за 6200 грн.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Avenger80
Ну якраз SDN і має допомогти, це такий собі Wizard, що допоможе секономити на виклику "комп'ютерного майстра", який обов'язково впарить якесь лайно на кшталт draytek 2007 року з eBay і візьме нормальну суму за налаштування цього всього і радо приїде лагодити це господарство за гроші, бо йому одному відомо як воно працює....
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Sanьka: 13.11.2023 14:51 До топчика за свої гроши Асус АХ3000 V2 не дотягує.
а чим він топчик? wireguard нема - за цим признаком вангую, там старезне ядро від броадкома, для якого ще не було підтримки. і не буде. (дякую, купляв вже асус з броадкомом, більше не хочу).
і за це платити 4к грн? другим разом :)
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

artko
Хорошо, что у Asus топ за свои деньги и по каким критериям? У каждого критерии свои... ;) И за что можно платить 4k гривен, а за что нет?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Avenger80: 14.11.2023 00:09 artko
Хорошо, что у Asus топ за свои деньги и по каким критериям? У каждого критерии свои... ;) И за что можно платить 4k гривен, а за что нет?
незалежно від вендора - роутер з broadcom начинкою для мене "брати не можна" :) що саме на зараз у асуса топ - не можу сказати, не користуюсь. А так (далі суб'єктивщина) повинна бути можливисть встановити OpenWRT за бажанням. 4к гривень платити за що? Це опять же кожний шукає за своїми потребами. На зараз все що особисто мені потрібно перекрив роутер за 2,2к грн (опенврт, ах, гігабітні порти), тому 4к не платив би зовсім, не бачу за такі грощі нічого цікавіщого (ну, наприклад поклали б 2.5гбіт лан порти, усі! не один!)
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

artko: 13.11.2023 23:09
Sanьka: 13.11.2023 14:51 До топчика за свої гроши Асус АХ3000 V2 не дотягує.
а чим він топчик? wireguard нема - за цим признаком вангую, там старезне ядро від броадкома, для якого ще не було підтримки. і не буде. (дякую, купляв вже асус з броадкомом, більше не хочу).
і за це платити 4к грн? другим разом :)
Wireguard є, якшо шо. Ядро на прошивці 388 у всіх однакове
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

master: 14.11.2023 09:49
artko: 13.11.2023 23:09

а чим він топчик? wireguard нема - за цим признаком вангую, там старезне ядро від броадкома, для якого ще не було підтримки. і не буде. (дякую, купляв вже асус з броадкомом, більше не хочу).
і за це платити 4к грн? другим разом :)
Wireguard є, якшо шо. Ядро на прошивці 388 у всіх однакове
а яке, доречі? (просто цікаво)

ну це вже краще, завезли новіше таки. але особистий таракан все одно броадкоми не поважає :)
https://openwrt.org/meta/infobox/broadcom_wifi
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

artko
Что все с этим OpenWRT носятся как с манной небесной? Это такие ущербные родные прошивки или что? У меня лично ни разу не возникла мысль о ущербной прошивке в роутере на букву К. Ну у каждого свои потребности - мне нужно чтоб был скоростной USB, скоростные WAN и LAN порты, хороший wifi и многофункциональная прошивка, которая обновляется производителем. :) И чтоб всё это работало с коробки, а не доработай напильником, покури форумы и т.д. и т.п. - есть такое?
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Avenger80
в роутере на букву К якраз опенврт і є :) чого носятся? тому що зникає залежність від вендора, який залізяку зробив, а потім на її підтримку поклав. (з умовно побутових так не робить тільки мікротік наче, в них підтримуються навіть роутери часів мамонтів досі). Крім того, якщо хочеться яку екзотичну фічу - теж вендорські прошивки у побутових не вміють (знов таки крім мікротіка ). за прикладів - налаштуєте у К лінк bgp без звернення до entware пакетів від опенврт? (так, я використовую, мені так зручно)
DMZ
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Avenger80: 14.11.2023 09:57 artko
Что все с этим OpenWRT носятся как с манной небесной? Это такие ущербные родные прошивки или что? У меня лично ни разу не возникла мысль о ущербной прошивке в роутере на букву К. Ну у каждого свои потребности - мне нужно чтоб был скоростной USB, скоростные WAN и LAN порты, хороший wifi и многофункциональная прошивка, которая обновляется производителем. :) И чтоб всё это работало с коробки, а не доработай напильником, покури форумы и т.д. и т.п. - есть такое?
Дивуєтесь на профільному форумі, що є люди, які люблять копатись в софті та залізі? Так само можна сказати і про оверклокінг. Комусь треба, щоб з коробки працювало, а хтось купи дешевше і буде колупатись в біосах, калькуляторах і тд, щоб витиснути максимум з того, що необхідно :beer:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

DMZ: 14.11.2023 11:05 Дивуєтесь на профільному форумі, що є люди, які люблять копатись в софті та залізі? Так само можна сказати і про оверклокінг.

В это время я читаю вот такую тему - viewtopic.php?f=23&t=275222 :gigi:
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

На додаток до огляду:
спойлер
Відповісти