Огляд та тестування ноутбука Dream Machines RX4090-17UA28 на базі процесора Intel Core i9-13900HX та відеокарти Nvidia GeForce RTX 4090 з водяним охолодженням

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Виглядає як космічні технології, єдине що пропустили гвинтики біля місця фіксації фітінгів не є нержавіючі, при попаданні капель води із часом будуть іржавіти.
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

За два ноута можна придбати авто для ЗСУ або два DJI Mavic 3T
Востаннє редагувалось 06.09.2023 10:20 користувачем cadet-ua, всього редагувалось 2 разів.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sashkotem: 06.09.2023 10:03 Виглядає як космічні технології, єдине що пропустили гвинтики біля місця фіксації фітінгів не є нержавіючі, при попаданні капель води із часом будуть іржавіти.
Дякуємо. З гвинтиками все буде добре, вони анодовані, та і води там не дуже багато. Максимум пару крапель, і то якщо "рука ненабита" :gigi:
leremenko
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не розумію бажання виробника економити на сірниках. Патріот П300 стоять як в найпростіших так і в топовому . Ну як так?
Дякую хоч озу від Самсунг
solomoniks
Member

Повідомлення

leremenko: 06.09.2023 10:40 не розумію бажання виробника економити на сірниках. Патріот П300 стоять як в найпростіших так і в топовому . Ну як так?
Дякую хоч озу від Самсунг
Це дуже дивно! :D

Отправлено спустя 1 минуту 41 секунду:
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна додати відео з ігрового процесу? Думаю, було б дуже цікаво. Дякую.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

leremenko: 06.09.2023 10:40 не розумію бажання виробника економити на сірниках. Патріот П300 стоять як в найпростіших так і в топовому . Ну як так?
Дякую хоч озу від Самсунг
Це називається контракт ;)
Трішки не встигли Patriot з новою лінійкою SSD, тому перші ноути потрапили до нас з Р300
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Ни HDR, ни атмоса, ни usb-c pd не заявлено. В обзорных спеках ошибка - матрас WVA на сайте вендора.
j3s0n
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cadet-ua: 06.09.2023 10:17 За два ноута можна придбати авто для ЗСУ або два DJI Mavic 3T
Вперед, міністр оборони вже сказав те саме шо порох в 15 році, шо ми волонтери нічого не робимо і суттєво не допомагаємо.
Думаю ще скажуть ветеранам «ми вас туди не посилали, то ваш вибір був».

Якщо в тому році ще була надія на зміни і я віддавав цілі зарплати, одягнув сам роту 92ї, ні в кого копійки не питав, то в цьому році я плачу 5% податків + ЄСВ + 1.5% військовий збір і на цьому все.

Комусь не подобається - хай йде в окоп.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

inquisition: 06.09.2023 10:52 Ни HDR, ни атмоса, ни usb-c pd не заявлено. В обзорных спеках ошибка - матрас WVA на сайте вендора.
HDR насколько я знаю нет, Атмоса нет, в этой модели идёт Nahimic. Порт Type-C тут один и это Thunderbolt 4.
Аббревиатура WVA на сайте означает Wide View Angle, то есть широкие углы обзора. В самом ноутбуке стоит матрица IPS-типа, но мы не можем официально ее называть IPS, так как ее изготовлением занималась не компания LG.
Podyrio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

j3s0n: 06.09.2023 10:58міністр оборони вже сказав те саме шо порох в 15 році, шо ми волонтери нічого не робимо і суттєво не допомагаємо.
Дійсно всього то, 99% зсу їздить на волонтерських машинах.
item2
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

j3s0n: 06.09.2023 10:58
cadet-ua: 06.09.2023 10:17 За два ноута можна придбати авто для ЗСУ або два DJI Mavic 3T
Вперед, міністр оборони вже сказав те саме шо порох в 15 році, шо ми волонтери нічого не робимо і суттєво не допомагаємо.
Думаю ще скажуть ветеранам «ми вас туди не посилали, то ваш вибір був».

Якщо в тому році ще була надія на зміни і я віддавав цілі зарплати, одягнув сам роту 92ї, ні в кого копійки не питав, то в цьому році я плачу 5% податків + ЄСВ + 1.5% військовий збір і на цьому все.

Комусь не подобається - хай йде в окоп.
Все перемішалось. Не звертайте увагу на те, що хтось щось сказав, - це політична пропаганда, щоб відбілити себе. Ви допомагаєте для свого майбутнього, для того, щоб завтра не сидіти в окопі самому, бо всі придатні у військовий час. Хочете змін, то поставте на наступних виборах галочку в іншому місці (сподіваюсь народ підтримає).

Відправлено через 3 хвилини 41 секунду:
Dream Machines: 06.09.2023 11:24 мы не можем официально ее называть IPS, так как ее изготовлением занималась не компания LG.
Дивно. Чомусь інші пишуть IPS, хоча виробники хто завгодно, тільки не LG.
cadet-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Як що втратимо віру та припенемо бородьбу зосередившись на власних потребах - то ворог переможе... Не здавайтесь швидко, ворог є завнішній та внутрішній. Внутришній - найстрашнійши, бо живе в нас, серед нас.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

item2: 06.09.2023 11:38 Дивно. Чомусь інші пишуть IPS, хоча виробники хто завгодно, тільки не LG.
Не всі. Хтось, так пише IPS, хтось пише просто кольорове охоплення, компанія на літеру М пише IPS-level display.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Почему ни один производитель не добавил внизу/сверху СЖО ящик под блок питания? Без блока питания этим все-равно никто пользоваться не будет, а так на столе помимо ноутбука будет один кирпич побольше, а не два разных кирпичах.

Хотя то блажь из области «а что если», а вот наличие в ноутбуке за 150к всего одного type C это откровенно ненормально.
Востаннє редагувалось 06.09.2023 12:02 користувачем ImperiumAeternum, всього редагувалось 1 раз.
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Де тести як змінюється продуктивність, рівень шуму, температури при повітряному/рідинному охолодженням? З огляду не зрозуміло що саме дає зовнішній блок.
AlSaintUk
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NFS-Racer: 06.09.2023 12:20 Де тести як змінюється продуктивність, рівень шуму, температури при повітряному/рідинному охолодженням? З огляду не зрозуміло що саме дає зовнішній блок.
Ылиторность :D

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
cadet-ua: 06.09.2023 11:42 Як що втратимо віру та припенемо бородьбу зосередившись на власних потребах - то ворог переможе... Не здавайтесь швидко, ворог є завнішній та внутрішній. Внутришній - найстрашнійши, бо живе в нас, серед нас.
Веру в коррупционеров? 3.5к$ отдал на донаты в прошлом году, но после "барабанов" и "стадионов" донатить больше не буду.
AndrewV
Member

Повідомлення

AlSaintUk
Если не хочешь донатить непонятно кому - можно просто купить, например, дрон и вьіслать в отделение ВСУ. Сам живу в Испании и отправляю в Польшу волонтерам, а они уже растамаживают и переправляют куда есть большая необходимость.
Android
Bot
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

NFS-Racer: 06.09.2023 12:20Де тести як змінюється
Десь в кінці другої стор. огляду - Ефективність системи охолодження та рівень шуму є там таке
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

за ціну цього ноутбука простіше вже зібрати комп на ITX в якомусь мініатюрному корпусі + на здачу ще залишиться на fullhd монітор
Відповісти