AMD офіційно представила відеокарти Radeon RX 7700 XT та Radeon RX 7800 XT

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
agarus
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити AMD офіційно представила відеокарти Radeon RX 7700 XT та Radeon RX 7800 XT

Судячи з цін, амд хочуть продавати 7800хt, a не молодшу карту.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

agarus: 25.08.2023 18:44Судячи з цін, амд хочуть продавати 7800хt, a не молодшу карту.
судя из цен, амд ничего не хотят продать, а хотят продавать
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

От цікаво, а у них всередині команди маркетологів не було думки, що з таким розривом в ціні між моделями всі рекомендації оглядачів та і загалом висновки тверезих людей будуть однаковими: молодшу з новинок немає сенсу брати на тлі старшої? І невдовзі доведеться корегувати цінник на 7700ХТ, бо тут працюватиме більше внутрішній канібалізм, ніж тиск з боку конкурента.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зображення

Digital Foundry: In terms of fluidity and clarity, FSR 3 looked a match for DLSS 3 - a view shared by Alex, Rich and John, who were all present to see the demos in person. A great start for FSR 3.

FSR3 который для всех DX11/DX12 игр
he only slight downer? AMD is integrating it into its HYPR-RX package, which is exclusive to RDNA 3 GPUs - a touch strange bearing in mind that FSR 3, the more complex frame-gen solution, is more broadly compatible.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 25.08.2023 18:50
спойлер
Зображення
Технологія фрейм генерації використовую РТ ядра? Otherwise я не розумію чому ВК молодші за 2 серії нвідії не рекомендовані для цього :rolleyes:

По сабжу : прайсинг дійсно дивний, брати 7700хт, при такій різниці, ніхто в свому розумі не буде.

edt. Що буде куртка робити зі своїм мотлохом тепер :gigi:
Востаннє редагувалось 25.08.2023 18:58 користувачем daesz, всього редагувалось 2 разів.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Висновки два! 1 7800 хт не погана альтернатива 4070! Хоча скинути баксів 50 і буде супер!
2 7700 хт стала жертвою маркетологів які хочуть більш доцільною зробити старшу карту...
p.s. роблю "передбачення" пройде пів-року! АМД скинуть ціну до адекватнішої і 7700хт та 7800хт можливо стануть бестбаєм!
asv
Member

Повідомлення

Nortrom: 25.08.2023 18:50 Зображення

Digital Foundry: In terms of fluidity and clarity, FSR 3 looked a match for DLSS 3 - a view shared by Alex, Rich and John, who were all present to see the demos in person. A great start for FSR 3.

FSR3 который для всех DX11/DX12 игр
he only slight downer? AMD is integrating it into its HYPR-RX package, which is exclusive to RDNA 3 GPUs - a touch strange bearing in mind that FSR 3, the more complex frame-gen solution, is more broadly compatible.
Вот это уже интересно.
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

7800 хт не погана альтернатива 4070! Хоча скинути баксів 50 і буде супер!
Ну да, на 100 баксов дешевле, и имеет больше памяти, и framegen будет доступен для всех DX11/12 игр.
ціну до адекватнішої і 7700хт
на 7900XT вначале прайс тоже был неочень, но через несколько месяцев прайс стал вкусным для многих.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 25.08.2023 18:58
7800 хт не погана альтернатива 4070! Хоча скинути баксів 50 і буде супер!
Ну да, на 100 баксов дешевле, и имеет больше памяти, и framegen будет доступен для всех DX11/12 игр.
+ Як я і писав вище АМД часто скидає ціну на крти! Що ми бачили із 6ххх серією! Ну і 7700хт як я зрозумів буде мати 16х псі! Це вже краще ніж той викидиш під назвою 4060 ті який в деяких випадках програє 3060 ті... Просто на 7700хт потрібно зрівняти ціну з 4060 ті 8 гб! І тоді це буде топ!
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Треба дочекатись реальних тестів і порівняння з 6800 XT, але 7800 XT за 500 баксів виглядає як доволі цікавий варіант
eilef
Member

Повідомлення

Nortrom: 25.08.2023 18:58
7800 хт не погана альтернатива 4070! Хоча скинути баксів 50 і буде супер!
Ну да, на 100 баксов дешевле, и имеет больше памяти, и framegen будет доступен для всех DX11/12 игр.
ціну до адекватнішої і 7700хт
на 7900XT вначале прайс тоже был неочень, но через несколько месяцев прайс стал вкусным для многих.
Все очень хорошо выглядит, но я хочу посмотреть тесты, энергопотрбление и детальные разборы новой технологии. Но АМД молодцы, Куртячку давно уже надо пинать чтобы он перестал считать что эра майнинга когда все что угодно можно было продать еще не закончилась.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nortrom: 25.08.2023 18:58
7800 хт не погана альтернатива 4070! Хоча скинути баксів 50 і буде супер!
Ну да, на 100 баксов дешевле, и имеет больше памяти, и framegen будет доступен для всех DX11/12 игр.
ціну до адекватнішої і 7700хт
на 7900XT вначале прайс тоже был неочень, но через несколько месяцев прайс стал вкусным для многих.
Хоспади, сдался вам тот фреймген. Вы его могли на телевизорах лет 20 как юзать, а тут "прорыв" и "маст хев" Лучше б видяхи не такие кастратные в этом поколении вышли
bombeybox
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 25.08.2023 18:54Otherwise я не розумію чому ВК молодші за 2 серії нвідії не рекомендовані для цього
FSR 3 uses software instead, running using asynchronous compute. The more a game uses async compute, the less resources there are for FSR 3 meaning that the time taken to generate the interpolated frame is longer. However, conversely, the less async compute is used by the game, the faster FSR 3 optical flow is computed. This software-based solution doesn't just mean that FSR 3 will run on any vendor's GPU. It also means that the technology is compatible with the current generation consoles - but just remember that a high frame-rate is required for best results. AMD recommends a 60fps base frame-rate for best results with FSR 3
У випадку з GTX10\GCN явно напрошується софтовий лок. Але, можливо він виправданий тим, що попередні архітектури не можуть в Async Compute (а можливо і в щось ще з фічурсету повноцінного DX12) на тому рівні, який потрібен для повноцінної роботи технології.

З того що я зрозумів, треба розмежовувати FSR 3 Frame Generation, який буде працювати тільки з DX12 і тільки в парі з Anti-Lag і майбутній AFMF (AMD Fluid Motion Frames), який повинен подвоювати кадри на рівні драйвера (так як це роблять наші телевізори з 2D-зображенням), але з артефактами, лейтенсі і такими іншими проблемами (це зі слів самої АМД).
Востаннє редагувалось 25.08.2023 19:12 користувачем bombeybox, всього редагувалось 1 раз.
FastBullet
Member

Повідомлення

Tyler: 25.08.2023 19:02 Треба дочекатись реальних тестів і порівняння з 6800 XT, але 7800 XT за 500 баксів виглядає як доволі цікавий варіант
А ждать то нечего )) 7800ХТ сольется по ходу 6800хт или может +5%) именно поэтому ни слова о прошлых картах ))) Даже 7900хт еле справилась с 6950ХТ, и то достаточно условно ))
А вот 7700ХТ надо сразу ставить цену в 350 долларов ))) и даже так ей нелегко будет, так как полно еще 6800ХТ по 15к грн
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

FastBullet: 25.08.2023 19:11
Tyler: 25.08.2023 19:02 Треба дочекатись реальних тестів і порівняння з 6800 XT, але 7800 XT за 500 баксів виглядає як доволі цікавий варіант
А ждать то нечего )) 7800ХТ сольется по ходу 6800хт или может +5%) именно поэтому ни слова о прошлых картах ))) Даже 7900хт еле справилась с 6950ХТ, и то достаточно условно ))
А вот 7700ХТ надо сразу ставить цену в 350 долларов ))) и даже так ей нелегко будет, так как полно еще 6800ХТ по 15к грн
Ссилку на 6800хт за 15к в студію!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

bombeybox: 25.08.2023 19:11
daesz: 25.08.2023 18:54Otherwise я не розумію чому ВК молодші за 2 серії нвідії не рекомендовані для цього
FSR 3 uses software instead, running using asynchronous compute. The more a game uses async compute, the less resources there are for FSR 3 meaning that the time taken to generate the interpolated frame is longer. However, conversely, the less async compute is used by the game, the faster FSR 3 optical flow is computed. This software-based solution doesn't just mean that FSR 3 will run on any vendor's GPU. It also means that the technology is compatible with the current generation consoles - but just remember that a high frame-rate is required for best results. AMD recommends a 60fps base frame-rate for best results with FSR 3
У випадку з GTX10\GCN явно напрошується софтовий лок. Але, можливо він виправданий тим, що попередні архітектури не можуть в Async Compute (а можливо і в щось ще з фічурсету повноцінного DX12) на тому рівні, який потрібен для повноцінної роботи технології.

З того що я зрозумів, треба розмежовувати FSR 3 Frame Generation, який буде працювати тільки з DX12 і тільки в парі з Anti-Lag і майбутній AFMF (AMD Fluid Motion Frames), який повинен подвоювати кадри на рівні драйвера (так як це роблять наші телевізори з 2D-зображенням), але з артефактами, лейтенсі і такими іншими проблемами (це зі слів самої АМД).
Буду мати можливість опробувати (на основному 2070, на другому компі 1660с), просто я не думаю, що в 2070 є щось таке, чого немає в 1660с, окрім РТ ядер.
Хотів брати 6800хт на заміну в основним комп, зачекаю поки в нас з'явиться 7800, думаю, що ціни на старті будуть не сильно задрані, тому що 6800хт нових по магазинах майже немає, відповідно й дороспродувати не дуже є що (і надіюсь я в цьому судженні не помиляюсь :gigi: ).
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Я не прогадав з купівлею 6800 за 430$.
manbearboar
Member

Повідомлення

SergN: 25.08.2023 18:46команди маркетологів не було думки, що з таким розривом в ціні між моделями всі рекомендації оглядачів та і загалом висновки тверезих людей будуть однаковими: молодшу з новинок немає сенсу брати на тлі старшої?
И чем это плохо?
Техника называется апсейл.

Відправлено через 4 хвилини 16 секунд:
Павло: 25.08.2023 19:01Просто на 7700хт потрібно зрівняти ціну з 4060 ті 8 гб! І тоді це буде топ!
Это будет некрасиво выглядеть в глазах покупателей , если AMD на свой однозначно лучший продукт ставят цену как у зелёного инвалида.
Значит не уверены в продукте.
l-m
Member

Повідомлення

agarus: 25.08.2023 18:44 Пропоную обговорити AMD офіційно представила відеокарти Radeon RX 7700 XT та Radeon RX 7800 XT

Судячи з цін, амд хочуть продавати 7800хt, a не молодшу карту.
Історія один в один як з 7900ХТХ та 7900ХТ — вони буквально поділили надвоє їх рекомендовані ціни в США 1000 та 900 доларів.
Але, як-то кажуть — риночок порішав, та якщо 7900ХТХ так й крутиться біля 1000, то 7900ХТ вже по ~750-800 можна взяти у штатах.
Отже, скоріше за все й 7700 XT подешевшає до 375-400 згодом.

DuckRider: 25.08.2023 19:10 Хоспади, сдался вам тот фреймген. Вы его могли на телевизорах лет 20 как юзать, а тут "прорыв" и "маст хев" Лучше б видяхи не такие кастратные в этом поколении вышли
одинокий голос разуму в океані апскейлофілів :D
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ціна з вигляду адекватна.
В той час коли нвідія продає 4060 ti 16 гб на 100 баксів дорожче чим 8гб то тут всього 50 баксів за комплексно покращену карту.
Видно що відбраковки чіпів небагато і задача продавати саме 7800 XT ;)

Швидкодія малась бути як в 6900хт хоча б. Але думаю навряд.
Востаннє редагувалось 25.08.2023 19:44 користувачем aaleksandrenko, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти