Огляд блоку живлення be quiet! Dark Power Pro 13 1300W з «титановим» сертифікатом та підтримкою ATX 3.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд блоку живлення be quiet! Dark Power Pro 13 1300W з «титановим» сертифікатом та підтримкою ATX 3.0

Король, еп та :super: Интересно от кого у него такая царская платформа досталась :gamer:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Оце топчик :super:
Alex+
Member

Повідомлення

Afit: 07.08.2023 14:52от кого у него такая царская платформа досталась
CWT
olegwatch
Member
Аватар користувача
Звідки: Odesa

Повідомлення

Сколько-сколько он стоит? :eek: :insane:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

olegwatch: 07.08.2023 15:42 Сколько-сколько он стоит? :eek: :insane:
В категорії титан80+ є тільки ейсус рог тор за 31к+.
В категорії ~18к грн є тільки платина80+.
Хоча я б краще взяв платиновий рог стрікс тор / прайм сі, які в принципі на одній платформі від сі.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

olegwatch: 07.08.2023 15:42 Сколько-сколько он стоит? :eek: :insane:
Если честно мне даже не удивительна его цена. Понятно что для систем с 3060 его никто брать не будет. Но те кто понимает его уровень и хотят по сути идеальное решения, как по токовым, так и по температурным показателям, то почему для них не имеет права на жизнь, такой вариант?
Tailmon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

они бракованные, и биквает это признали. Кулер при низкой нагрузке тарахтит как трактор. Покупать топовый (оверпрайснутый) бп от вендора который позиционирует себя как производителя тихих комплектух, и при этом иметь бесячий шум когда пк должен быть абсолютно бесшумным - это тупо. Лучше взять любой платиновый сисоник с полупассивным охладом.
Extra
Member

Повідомлення

Afit: 07.08.2023 16:48
olegwatch: 07.08.2023 15:42 Сколько-сколько он стоит? :eek: :insane:
Если честно мне даже не удивительна его цена. Понятно что для систем с 3060 его никто брать не будет. Но те кто понимает его уровень и хотят по сути идеальное решения, как по токовым, так и по температурным показателям, то почему для них не имеет права на жизнь, такой вариант?
Авжеж, має право, чому б і ні? Якщо він продається, значить, хтось обов'язково придбає.
Але ось на мій погляд коли комп'ютерний девайс коштує як ноутбук - він має бути зтатний завести хоча б DOS. Ось як монітори Samsung з вбудованим TV.
Вважаю, виробнику треба замислитись над цим недоліком :)
AMD
Member
Аватар користувача
Звідки: Незалежна Україна

Повідомлення

А хтось взагалі бачив конденсатори на 135°C?, я не про цей блок живлення, а взагалі.
Alex+
Member

Повідомлення

AMD
Я бачив, а що?
AMD
Member
Аватар користувача
Звідки: Незалежна Україна

Повідомлення

Alex+: 07.08.2023 19:58 AMD
Я бачив, а що?
І я бачив, питання?, чому їх не ставлять в ультра-мега-пупер б/ж?, прайси ростуть, споживання і температури теж, а електроліти на грані.
vmsolver
Member

Повідомлення

AMD: 07.08.2023 20:07І я бачив, питання?, чому їх не ставлять в ультра-мега-пупер б/ж?, прайси ростуть, споживання і температури теж, а електроліти на грані.
Не ставят потому, что лучшее враг хорошему
Alex+
Member

Повідомлення

AMD
Тоді вони будуть ще дорожче :)
Ось, звернув увагу, що на сайті cybenetics з'явився новий сертифікат, вище тітана - Алмазний (diamond). Поки що цьому стандарту не відповідає жоден БЖ
Може там і будуть такі :gigi:
BVI
Member

Повідомлення

AMD: 07.08.2023 20:07
Alex+: 07.08.2023 19:58 AMD
Я бачив, а що?
І я бачив, питання?, чому їх не ставлять в ультра-мега-пупер б/ж?, прайси ростуть, споживання і температури теж, а електроліти на грані.
AMD, електроліти на грани чего? Вы о каком параметре пишете?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Оскільки тут традиційно не тестують на реальну максимальну потужність, приведу дані з тестів з іншого ресурсу - відмітка по ОСР спрацювала на 1600 ват.

Відправлено через 1 годину 9 хвилин 53 секунди:
daesz: 07.08.2023 15:54
olegwatch: 07.08.2023 15:42 Сколько-сколько он стоит? :eek: :insane:
В категорії титан80+ є тільки ейсус рог тор за 31к+.
В категорії ~18к грн є тільки платина80+.
Хоча я б краще взяв платиновий рог стрікс тор / прайм сі, які в принципі на одній платформі від сі.
Серед атх 3.0 титан є кілька серій моделей з різною потужністю.

Seasonic tx
Герой огляду
Fsp hydro ti pro

Згадуваний асус титан 1600 лише атх 2.4, що не заважає йому бути найтихішим у світі з такою потужністю.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 07.08.2023 15:00 Оце топчик :super:
Из-за особенностей крепления вентилятора этот бп лучше обходить стороной. Крайне не удачная серия и кваета в этот би не завезли
Alex+
Member

Повідомлення

Kashtan: 07.08.2023 22:59Згадуваний асус титан 1600 лише атх 2.4, що не заважає йому бути найтихішим у світі з такою потужністю.
У нього ще є сильний суперник, в вигляді Corsair AX1600i що базується на більш продвинутій та відомій цифровій платформі, (як і герой огляду) та і по шуму тихіший буде, у всякому випадку через Corsair Link можна налаштувати оберти. При цьому він значно дешевший
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Tailmon: 07.08.2023 17:42 они бракованные, и биквает это признали. Кулер при низкой нагрузке тарахтит как трактор.
Речь идет конкретно про Pro модели и именно 1300W или к не-PRO и 1000W тоже это относиться ?
Где бы это почитать из официальных источников. Про признание проблемы. Чет не гуглиться.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Alex+: 07.08.2023 23:18
Kashtan: 07.08.2023 22:59Згадуваний асус титан 1600 лише атх 2.4, що не заважає йому бути найтихішим у світі з такою потужністю.
У нього ще є сильний суперник, в вигляді Corsair AX1600i що базується на більш продвинутій та відомій цифровій платформі, (як і герой огляду) та і по шуму тихіший буде, у всякому випадку через Corsair Link можна налаштувати оберти. При цьому він значно дешевший
AX1600i - детронізований король.
Рівень шуму -23.25-25.51 дБ, у Асус 1600 - 13.95 дБ. По рівню шуму асус на дві голови кращий за 1600 корсейр, який в свою чергу кращий за 1500-й титан Корсейр з його 27.55 дБ , і який у свою чергу кращий по рівню шуму на дві голови за інші потужні титани.
Midi-Fighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Черновцы

Повідомлення

Tailmon, только Dark Power 13 или Pure/Straight Power 12 серии тоже? видел они так же на ATX 3.0 и PCIe 5.0
Відповісти