Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Maximus Z790 Hero для процесорів Socket LGA1700. Ювілейний XV

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування материнської плати ASUS ROG Maximus Z790 Hero для процесорів Socket LGA1700. Ювілейний XV

Розумію, що це топ, але 27 000 грн... Мамка коштує більше самого процесора, і це навіть без повного кожуху під воду або ще шось "екзотичне".
А так агрегат звісно крутий
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Черговий раз ASUS випускає якісний продукт
Asus Recalled This Z690 Motherboard Over a Burn Hazard
ganteller
Member

Повідомлення

Дорохо богато. Налетай не скупись, покупай живопись (с)
xander27
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Враховуючи те, що на ринку зараз повно плат на Z690, які пропонують з суттєвим дисконтом, купівля цієї моделі від Асуса не виглядає раціональним рішенням.
Сам нещодавно збирав на 13700К, взяв Z690 Мастер, обійшлася на 300 баксів дешевше ніж цей Асус.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

26 к гривень :D
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

xander27: Враховуючи те, що на ринку зараз повно плат на Z690, які пропонують з суттєвим дисконтом, купівля цієї моделі від Асуса не виглядає раціональним рішенням.
Сам нещодавно збирав на 13700К, взяв Z690 Мастер, обійшлася на 300 баксів дешевше ніж цей Асус.
За 18К є Z690Hero - візуально вони практично ідентичні, єдине ОЗУ не розжене так добре, як 790Hero, але 7000МТ/s осилить 100%, можливо 7200.
Вкладення
Z690Hero_vs_Z790Hero — копия.png
vmsolver
Member

Повідомлення

Просто забавно, что десктопная МП может стоить как 4070.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Дякую за огляд. Яка температура води в хайлеа?
Мене цікавить з погляду можливостей теплорозсіювання, 516 ват в системі, а чіллер на 395 ват по паспорту розрахований. Я розумію що із підняттям температури він зможе розсіяти більше тепла.
Коли наприклад ви будете тестувати через рік граніт рапідс на 128 ядер, або 96-ядерний шторм пік - можливостей 300-го хайлеа явно не вистачить, або доведеться на незначній дельті від ембієнту опускати температуру хладогенту, я правильно міркую?
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kashtan: 19.06.2023 13:20 Дякую за огляд. Яка температура води в хайлеа?
Мене цікавить з погляду можливостей теплорозсіювання, 516 ват в системі, а чіллер на 395 ват по паспорту розрахований. Я розумію що із підняттям температури він зможе розсіяти більше тепла.
Коли наприклад ви будете тестувати через рік граніт рапідс на 128 ядер, або 96-ядерний шторм пік - можливостей 300-го хайлеа явно не вистачить, або доведеться на незначній дельті від ембієнту опускати температуру хладогенту, я правильно міркую?
Вони ж розраховані на величезні акваріуми чи ємності, а не бак на 15л. Сабж в мене успішно холодив десь ~900Вт теплової енергії під час бенчінгу, носій відповідно звичайна вода, 15 градусів, але може і 3 градуси забезпечити, якщо боротись з конденсатом (якщо ж робити full-out та заправити спиртовий розчин відключив термостат, то можна вийти і на ~-30, але теплоємність носію все нівелює). Як мені здається, він зможе тільки утримувати температуру хіба що на якомусь дуплеті 1.2КВт RTX 3090 + ще 600Вт від 13900K. Треба більш потужних піддослідних кроликів, щоби відповісти чітко :gigi:
Як буде ймовірність потрапляння тих 128-ядерників у оверклокерські клешні, тоді можна не тільки повернутись до цього питання, але й знайти максимум можливостей Hailea HC-300A. Поки що він охолоджує абсолютно все ;)
Yaroslav: 19.06.2023 12:58За 18К є Z690Hero - візуально вони практично ідентичні, єдине ОЗУ не розжене так добре, як 790Hero, але 7000МТ/s осилить 100%, можливо 7200.
Не думаю. 7000 це максимум, скоріше за все. (і судячи з результатів - косметичний максимум, 6600-6800 краще)
Untitled.png
Denvys5
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

StingerYar: 19.06.2023 14:31і судячи з результатів - косметичний максимум, 6600-6800 краще
Результат номер 2 у підбірці - 3500мгц = 7гіг
А якщо об'єктивно, то нормальні люди не беруть хіро при рівній ціні з апексом, а тому і результатів серьозних небагато :shuffle:
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Ех, а колись "Герой" був червоний "ігровий", як і належить ROG.
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

StingerYar: Не думаю. 7000 це максимум, скоріше за все. (і судячи з результатів - косметичний максимум, 6600-6800 краще)
i2hard (наче теж непогано тестують залізо) юзають 690 Hero на 7000 :up:

Відправлено через 4 хвилини 32 секунди:
Denvys5: А якщо об'єктивно, то нормальні люди не беруть хіро при рівній ціні з апексом, а тому і результатів серьозних небагато :shuffle:
Кожному своє. Для домашнього використання плата непогана. В мене 2х32 А-die, досить складно виявити реальну стелю. 6400 32-40-40-52 з підтюненими таймінгами працює норм. Пробув стабілізувати 6800, лізуть помилки в TM5
Відповісти