Crucial приймає замовлення на NVMe-накопичувачі T700 з інтерфейсом PCI-E 5.0 x4

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
EvhenS
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкаси

Повідомлення

ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

По швидкості випадкового запису блоками 4KB не далеко втекли від топових Hynix P41/Solidigm P44 Pro/Samsung 990 Pro.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

del
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

ARomanA: 03.05.2023 14:10По швидкості випадкового запису блоками 4KB не далеко втекли від топових Hynix P41/Solidigm P44 Pro/Samsung 990 Pro.
Со скоростью за 40МБ это уже не сильно важно, система ощущается одинаково шустрой. С другой стороны сложно представить где нужны такие показатели ЛЧ, поэтому серийный выпуск выглядит адекватно и оправданно. Была бы крушэл асус, они бы поставили на конвейер с наклейкой РОГ и подсветкой и хомячки бы в очереди танцевали от радости.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Двойная переплата по сравнению с типами 4 версии, которые 7000/1Мiops выдают пока того не стоит.
Тут как и с четверками на старте - пока по цене не упали на уровень троек особо их никто и не брал.
AB-Man
Member
Аватар користувача
Звідки: Odessa region

Повідомлення

Пока три мысли на этот счет:
1. Следует ожидать аналога от Kingston (какой-нибудь KC3500 или KC4000)
2. Что-то не получилось у Микрона с их собственными чипами. Т.е. та архитектура, которую они реализовали в Crucial P5 Plus оказалась в деле не так хороша как задумывалась, т.е. либо они ее признали тупиковой, либо будут ждать свободных мощностей на новом техпроцессе.
3. Следует ожидать обновление линеек PCI-E 4.0 накопителей других вендоров на новой памяти Micron с х.з. каким изменением производительности.
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Эх, как время летит. Растут скорости и объемы.
Помню только вчера думал 500 мб многовато, возьму себе 256)
..и оп-па, старт линейки от 1 гига :eek:
SoVaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Od_UA

Повідомлення

30 баксів за цей радіаторчик? Це жарт?
Від термалрайт за 10 можна взяти, який з тт. Мінус 20+ град на одному з найбільших горячих м2.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

ARomanA: 03.05.2023 14:10По швидкості випадкового запису блоками 4KB не далеко втекли від топових Hynix P41/Solidigm P44 Pro/Samsung 990 Pro.
Вона від типу пам'яті залежить. У 970про було 75(на 3D MLC). 3DXpoint давала 300+ :rip: .
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Dragobes: 04.05.2023 11:33 Эх, как время летит. Растут скорости и объемы.
Помню только вчера думал 500 мб многовато, возьму себе 256)
..и оп-па, старт линейки от 1 гига :eek:
Зараз Вінда + Program Files + фолдер Users займають > 100 GB (це без встановлених іграшок, тільки необхідні програми)
500 ГБ під системний диск - це необхідний мінімум, бо дуже багато SSD починає повільно працювати при 90% заповненні
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

taras_cs: 05.05.2023 21:30
Dragobes: 04.05.2023 11:33 Эх, как время летит. Растут скорости и объемы.
Помню только вчера думал 500 мб многовато, возьму себе 256)
..и оп-па, старт линейки от 1 гига :eek:
Зараз Вінда + Program Files + фолдер Users займають > 100 GB (це без встановлених іграшок, тільки необхідні програми)
500 ГБ під системний диск - це необхідний мінімум, бо дуже багато SSD починає повільно працювати при 90% заповненні
Що я роблю не так? Вінда+ всі проги потрібні
Вкладення
Записати.PNG
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

taras_cs: 05.05.2023 21:30 ...
500 ГБ під системний диск - це необхідний мінімум, бо дуже багато SSD починає повільно працювати при 90% заповненні
Вот когда буду всю платформу менять (АМ5 или 1700+) - тогда и подумаю об M.2 (PCI-E 5.0 x4) на 1 тер под систему :beer:
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 05.05.2023 21:30 Зараз Вінда + Program Files + фолдер Users займають > 100 GB (це без встановлених іграшок, тільки необхідні програми)
500 ГБ під системний диск - це необхідний мінімум, бо дуже багато SSD починає повільно працювати при 90% заповненні
А зачем 500, если занимает 100? У каждого, конечно, свои заморочки, но я мыслю так: накатил винду и весь нужный софт, настроил, создал образ системы и забыл. А игры постоянно меняются и их можно устанавливать на отдельный накопитель в папку Games, например, или Steam. Надо, винду из образа восстановил и ОК.
pushyk: 05.05.2023 21:59 Що я роблю не так? Вінда+ всі проги потрібні
Так у каждого свой набор необходимого ПО. О чём разговор?
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

pushyk: 05.05.2023 21:59Що я роблю не так? Вінда+ всі проги потрібні
Мені ліньки було вмикати комп, то я на робочому ноуті подивився з Він11. Це свіжа система, але прог дійсно багато вже.

Відправлено через 4 хвилини 7 секунд:
oversmoke: 07.05.2023 23:13А зачем 500, если занимает 100?
Бо були проблеми раніше в мене спочатку із 100 ГБ, а потім і з 250 ГБ системними дисками через розмір. Для гарантії, що завжди буде вільне місце.
Та й 500 ГБ дуже добре коштували, коли свій SATA SSD купував (у порівнянні з 250 ГБ)
Відповісти