Огляд і тестування мініатюрного персонального комп’ютера ASUS ExpertCenter PN64

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд і тестування мініатюрного персонального комп’ютера ASUS ExpertCenter PN64

двд диск в комплектації вдалось з'ясувати для чого кладуть?
Keyser Soze
Member

Повідомлення

DVD диск там только для того, что у руководства компании ASUS есть бедный родственник, которого надо было пристроить на работу. С тех пор он там работает и будет работать (укомплектовывать DVD дисками), пока компания или он сам не закончатся :gigi: :up:
Востаннє редагувалось 24.04.2023 15:53 користувачем Keyser Soze, всього редагувалось 1 раз.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

дизайн впечатляет, видимо фигурой для воодушевления и подражания дизайнеры выбрали обычный булыжник.
спойлер
Зображення
Сколько мониторов одновременно можно подключить?
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

zmax: 24.04.2023 15:53Сколько мониторов одновременно можно подключить?
судя по разъемам, 4. 2 hdmi, dp и еще один dp через type-c
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мне нравится, но дорого. Хотя, у асуса разве бывает дешево.
Koluchiy
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

phobosse: 24.04.2023 15:55
zmax: 24.04.2023 15:53Сколько мониторов одновременно можно подключить?
судя по разъемам, 4. 2 hdmi, dp и еще один dp через type-c
Не факт. Колись у мене був ноут від HP на базі i5 8250. В нього були VGA та HDMI виводи. Проблема була в тому що він ніяк не хотів використовувати їх одночасно...
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Не знаю, хто затвердив такий дизайн. Виглядає негарно.
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Глядя на цену, думается что можно собрать за 25000 грн в миникорпусе...
Пусть даже не в таком мини...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вони його з фарбованого текстоліту скрутили чи що? На вигляд нагадує мої радіогубительські витвори до того як я почав замовляти корпуси на стороні :laugh:
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Koluchiy: 24.04.2023 16:22 Не факт. Колись у мене був ноут від HP на базі i5 8250. В нього були VGA та HDMI виводи. Проблема була в тому що він ніяк не хотів використовувати їх одночасно...
вероятно вга там был не нативный, а адаптер с хдми и отдельно хдми распаян напрямую, а по железу они были одним разъёмом

Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
SergiusTheBest: 24.04.2023 16:58 Не знаю, хто затвердив такий дизайн. Виглядає негарно.
эту херню просто сзади монитора на веса крепление прикрутить и больше не смотреть на него
lokkiuni
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлин

Повідомлення

phobosse: 24.04.2023 15:55 судя по разъемам, 4. 2 hdmi, dp и еще один dp через type-c
Ну как минимум через DP можно подключать несколько экранов, в такой конфигурации вопрос больше в том, сколько поддерживает графика.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Koluchiy: 24.04.2023 16:22
phobosse: 24.04.2023 15:55
судя по разъемам, 4. 2 hdmi, dp и еще один dp через type-c
Не факт. Колись у мене був ноут від HP на базі i5 8250. В нього були VGA та HDMI виводи. Проблема була в тому що він ніяк не хотів використовувати їх одночасно...
Intel core-i5 12500h підтримує вивід зображення на 4 цифрові відеовиходи

Відправлено через 1 хвилину 8 секунд:
Alex_Lord: 24.04.2023 17:05 Глядя на цену, думается что можно собрать за 25000 грн в миникорпусе...
Пусть даже не в таком мини...
І що, наприклад?

Відправлено через 5 хвилин 2 секунди:
Scoffer: 24.04.2023 17:50 Вони його з фарбованого текстоліту скрутили чи що? На вигляд нагадує мої радіогубительські витвори до того як я почав замовляти корпуси на стороні :laugh:
Цікаво, але й сучасні Intel NUC виглядають не краще, змарніли...

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
zmax: 24.04.2023 15:53 дизайн впечатляет, видимо фигурой для воодушевления и подражания дизайнеры выбрали обычный булыжник.
спойлер
Зображення
Сколько мониторов одновременно можно подключить?
А як має виглядати ПК здебільшого для корпоративного використання?
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

нууу, мабуть комусь воно і треба, все таки 0.9 літра
але ж можна зібрати щось маленьке, на 2-4 літра, з вбудованним vega 8, що буде більш збалансованим рішенням, ніж крутий CPU (який перегрівається) та слабкий GPU
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Smok: 24.04.2023 20:30 нууу, мабуть комусь воно і треба, все таки 0.9 літра
але ж можна зібрати щось маленьке, на 2-4 літра, з вбудованним vega 8, що буде більш збалансованим рішенням, ніж крутий CPU (який перегрівається) та слабкий GPU
А можна трошки подробиць про слабкий GPU? Це ви за отой Iris Xe?
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

можливості модернізації
Дальше не читал. Вступление или устарело на 15 лет, или нарочно написано как для сайтов-помоек с продвинутыми советами новичкам.
Smok
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

master: 24.04.2023 21:15
Smok: 24.04.2023 20:30 нууу, мабуть комусь воно і треба, все таки 0.9 літра
але ж можна зібрати щось маленьке, на 2-4 літра, з вбудованним vega 8, що буде більш збалансованим рішенням, ніж крутий CPU (який перегрівається) та слабкий GPU
А можна трошки подробиць про слабкий GPU? Це ви за отой Iris Xe?
хм, подивився на цей проц, там 80Eu, які неочікувано для мене, доволі непогано конкурують з vega 8, але ж не в такому задушенному проці з не найкращим охолодженням
akstare
Member

Повідомлення

такое, как по мне кроме как в офис - даром не надо. а в офис - за такие деньги не надо. моноблоки от acera как-то интересней выглядят.
спойлер
https://hard.rozetka.com.ua/ua/acer-dqb ... 370427820/
да, проц слабее. да, только 2 моника (родной + HDMI). но зато есть шанс на нормальный wi-fi (где в этой пачке сигарет нормальные антенны разместить - непонятно).
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

phobosse: 24.04.2023 15:55
zmax: 24.04.2023 15:53Сколько мониторов одновременно можно подключить?
судя по разъемам, 4. 2 hdmi, dp и еще один dp через type-c
порты я тоже умею считать, но не факт. Например для подключени 4 мониторов нужен не NUC, а NUC PRO.
Казалось бы дизайн хуже чем у Интела придумать невозможно , но и тут Асус справились.
PS по цене NUC PRO уже сейчас с НДС в брейне стоит плюс минус тех же денег.
master
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

akstare: 25.04.2023 02:08 такое, как по мне кроме как в офис - даром не надо. а в офис - за такие деньги не надо. моноблоки от acera как-то интересней выглядят.
спойлер
https://hard.rozetka.com.ua/ua/acer-dqb ... 370427820/
да, проц слабее. да, только 2 моника (родной + HDMI). но зато есть шанс на нормальный wi-fi (где в этой пачке сигарет нормальные антенны разместить - непонятно).
Та слухайте, це зовсім інші продукти. Навіщо купляти моноблок з сумнівною матрицею, якщо потрібен дисплей 32" чи більше з роздільною здатністю 4К?
А про антени wifi - не повірите, але вони там є і працюють.
Dilfin
Member

Повідомлення

oversmoke: 24.04.2023 16:14 Мне нравится, но дорого. Хотя, у асуса разве бывает дешево.
Щоб зібрати самому в набагато більшому корпусі приблизно 22-23 тисячі получається.
Відповісти