Огляд та тестування відеокарти ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB. Рішення для ультимативного геймінгу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування відеокарти ASUS ROG Strix GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB. Рішення для ультимативного геймінгу

Дякую за огляд!
Цікаво що в багатьох ігрульках різниця між 4080 і 4090 незначна. Проц не вивозить навіть в 4к?
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

ну что вы, 12VHPWR кабели не нужны, и так красиво (нет)
Зображення
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Надо быдо делать как EVGA, справа.
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

30-40 кадров в Киберпанке 2-летней давности в 4К с лучами и без DLSS. Ультимативный гейминг во все поля.
:lol:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

NUN4AG: 23.12.2022 15:59 30-40 кадров в Киберпанке 2-летней давности в 4К с лучами и без DLSS. Ультимативный гейминг во все поля.
:lol:
Там двіжок галімий, вот воно і не працює нормально
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.12.2022 15:44 ну что вы, 12VHPWR кабели не нужны, и так красиво (нет)
Зображення
1:1
спойлер
Зображення
Kollers
Junior

Повідомлення

Megaclite
А какой движок хороший ? Unreal Engine ? Я помню как корейские ММО выходили на этом движке с 20 фпс в масс замесах :rotate: Юнити то вообще отброс где в играх с мобильной графикой уровня Solasta или Pathfinder 2 я вижу 44 кадра в городах )

Відправлено через 34 секунди:
Vitalio
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.12.2022 15:44 ну что вы, 12VHPWR кабели не нужны, и так красиво (нет)
это такая своеобразная групповуха :lol:

Отправлено спустя 5 минут 9 секунд:
интересно, Хуангу нравится когда провода вот так вот висят и болтаются?
я думаю, что в современных реалиях пора делать что то наподобие EVGA PowerLink
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kollers: 23.12.2022 16:06 Megaclite
А какой движок хороший ? Unreal Engine ? Я помню как корейские ММО выходили на этом движке с 20 фпс в масс замесах :rotate: Юнити то вообще отброс где в играх с мобильной графикой уровня Solasta или Pathfinder 2 я вижу 44 кадра в городах )
Unreal хороший у правильних руках, а я ось Arkham Knight згадую де шикарна графіка і працює на будь-якому відрі, при цьому він зроблений на Unreal Engine 3
idtech 7
NUN4AG
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 23.12.2022 16:15интересно, Хуангу нравится когда провода вот так вот висят и болтаются?
я думаю, что в современных реалиях пора делать что то наподобие EVGA PowerLink
Как сказали бы широкоизвестные в узких кругах глубоко неуважаемые персонажи, "Гойда!" :lol:
Ozymandij
Junior
Звідки: Львів

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.12.2022 15:44 ну что вы, 12VHPWR кабели не нужны, и так красиво (нет)
Зображення
Уже давно пора порт живлення переносити на протилежну сторону, а не цієї ідіотією займатися
Тоді довжина кабелю упаде до 10см (якщо БП зправа від материнки) до 20см (якщо знизу)
Kollers
Junior

Повідомлення

Megaclite
Так это 1 игра которую годами полировали, со старта игра жутко лагала и была неоптимизированной, я помню это как свой страшный сон поскольку являюсь обладателем такой коробочки https://www.ebay.com/itm/304218030138?e ... R6i05fWnYQ
l-m
Member

Повідомлення

Megaclite: 23.12.2022 16:01
NUN4AG: 23.12.2022 15:59 30-40 кадров в Киберпанке 2-летней давности в 4К с лучами и без DLSS. Ультимативный гейминг во все поля.
:lol:
Там двіжок галімий, вот воно і не працює нормально
У Bright Memory: Infinite навіть ще трохи менше фпс :shuffle:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kollers: 23.12.2022 16:20 Megaclite
Так это 1 игра которую годами полировали, со старта игра жутко лагала и была неоптимизированной, я помню это как свой страшный сон поскольку являюсь обладателем такой коробочки https://www.ebay.com/itm/304218030138?e ... R6i05fWnYQ
ключове слово відполірували.
А кіберпанк скільки не поліруй, вийде кал
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ozymandij: 23.12.2022 16:20
Уже давно пора порт живлення переносити на протилежну сторону, а не цієї ідіотією займатися
Тоді довжина кабелю упаде до 10см (якщо БП зправа від материнки) до 20см (якщо знизу)
І тоді кількість корпусів, куди вліз би цей гіпопотам, суттєво зменшиться.
Rain Man
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style

кто смог купить себе такой видик, давно потратились по 20-30 баксов на нормальные шнуры к БП и подобные переходники их мало колышат..

https://www.corsair.com/us/en/Categorie ... CP-8920284

https://seasonic.com/12vhpwr-cable
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

Rain Man: 23.12.2022 18:13 Shaolin_Style

кто смог купить себе такой видик, давно потратились по 20-30 баксов на нормальные шнуры к БП и подобные переходники их мало колышат..

https://www.corsair.com/us/en/Categorie ... CP-8920284

https://seasonic.com/12vhpwr-cable
шнурами можно решить проблему максимального потребления токов картой?
Stamb
Member

Повідомлення

Shaolin_Style: 23.12.2022 15:44 ну что вы, 12VHPWR кабели не нужны, и так красиво (нет)
Зображення
мене більше цікавить чи можна закрити кришку корпуса і не повигинати кабелі?
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

При увімкненні трасування променів фпс у кіберпанку просідає приблизно на 52% у 4090 і на 46% у 4080/3090. Може це одиничний випадок, гра крива.
В інших іграх там менші просадки, але не так виглядає смачно гра після увімкнення RT.
Ну, звісно це я протестив у ютубі.
Хотів спитати у власників серйозних ВК, чи насправді, це так.
Чим більше падіння фсп тим кращий ефект трасування? В кого є можливість потестить ігри з підтримкою трасування, хотілося б знати думку, які тайтли краще виглядають з RT?
Rain Man
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shaolin_Style

Знаете перед покупкой стоит ознакомиться с ттх девайса и его потреблением ) если оно Вас не устраивает, то зачем брать? )) Шнурками можно избавиться от той свинофермы что вам продемонстрировали )) а по поводу потребления, так это ещё цветочки, вон скоро топчики rtx 5000 дадут прикурить ))
Відповісти