Огляд бездротової механічної ігрової клавіатури Hator Skyfall TKL Pro Wireless

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Volodya811
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд бездротової механічної ігрової клавіатури Hator Skyfall TKL Pro Wireless

На днях купив Hator Rockfall EVO TKL Kailh Optical Black (HTK-630). Клавіатурою задоволений. На жаль, тоді у продажу не було бездротової від Hator. Розглянув би і такий варіант.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Доскролив до ціни… уххх, дякую
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Хатор конечно красавцы что развиваются в правильное русло, но с ценой вышло не очень.

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Volodya811

Как это небыло, вроде скайфол не про давно продают.
GipeR
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

dead_rat: 15.12.2022 14:36 Доскролив до ціни… уххх, дякую
ну вроде по цене не чего так, в гривнах страшно, но по сути 135$, и вроде позволяет кастомизация по смене свитчей.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Volodya811: 15.12.2022 14:25
На днях купив Hator Rockfall EVO TKL Kailh Optical Black (HTK-630). Клавіатурою задоволений.
Брав таку за 1200грн було приємно. А зараз подивився за неї просять 3200 та вже якось не цікаво.

Отправлено спустя 13 минут 23 секунды:
Набрехав 1522 грн
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Здається тепер у нас є конкурентноспособна клава в флагманському сегменті! :super:

Отправлено спустя 13 минут 53 секунды:
Доречі є ще провідна версія на 1000 дешевше, думаю ще більш цікавий борд для гіків. :up:
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Тип клавіш Механічні
Тип перемикачів Kailh Box Red
Вартість, грн 4999
:-/
andrew_sc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не знаю. Оптико-механические переключатели надежней будут. Механика рано или поздно начинает барахлить. Особенно китайская. Но остается плюс в виде быстрой замены. Так что вариант так себе.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пользуюсь около двух лет Hator htk-610 evo (оптика kailh)
Вроде и сама по себе клавиатура неплохая, но софт под десктоп и прошивка самой клавиатуры настолько УГ, что как откажет - хатор рассматривать к покупке врядли буду..
LastUnicorn
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Опять ОЕМ, опять Китай
Софт такой-же как и у Feker IP75
И к томуже после софта Rockfall TKL что-то в сторону Хатора смотреть неохота …
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

andrew_sc

Конкурент проводной версии сейчас это Dark Project Pro KD87A PBT Gateron Optical 2.0 Red или такая же на механических смазанных переключателях Cap Teal, у обоих пбт кейкапы, смазанные стабы и шумка между плэйтом и платой, хот свап, дизайн похожий строгий, на оптике стоит дешевле Хатора, на механике (Cap Teal) чуть дороже проводного варианта, но она будет и намного тише, но я себе выбрал оптику по той же причине что вы озвучили а переключатели смазал сам ради тишины. Кстати с софтом проблем не замечал, а у прошлой механической Хатор он был какой-то туговатый, может уже исправили
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Чесно кажучи ніколи не розумів цільової аудиторії подібних безпровідних клавіатур, це чисто заради відсутності кабелів на столі, чи типу консольний експіріенс з пк на дивані?
Mooneclipse
Member
Аватар користувача
Звідки: Европа

Повідомлення

А Бездротовий аналог є?
andrew_sc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mooneclipse: 15.12.2022 19:13 А Бездротовий аналог є?
Она же беспроводная:)
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Phos4: 15.12.2022 18:57 Чесно кажучи ніколи не розумів цільової аудиторії подібних безпровідних клавіатур,
Дротофоби бояться що заплутаються в дроті та він їх задуше.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Phos4: 15.12.2022 18:57 Чесно кажучи ніколи не розумів цільової аудиторії подібних безпровідних клавіатур, це чисто заради відсутності кабелів на столі, чи типу консольний експіріенс з пк на дивані?
Саме так, пк підключений до великого тв.
Volodya811
Member

Повідомлення

Melofon: 15.12.2022 15:20 Хатор конечно красавцы что развиваются в правильное русло, но с ценой вышло не очень.

Отправлено спустя 1 минуту 22 секунды:
Volodya811

Как это небыло, вроде скайфол не про давно продают.
Дійсно. Я просто дивився оптико-механічні, а тут чиста механіка.

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
Melofon: 15.12.2022 18:36 andrew_sc

Конкурент проводной версии сейчас это Dark Project Pro KD87A PBT Gateron Optical 2.0 Red или такая же на механических смазанных переключателях Cap Teal, у обоих пбт кейкапы, смазанные стабы и шумка между плэйтом и платой, хот свап, дизайн похожий строгий, на оптике стоит дешевле Хатора, на механике (Cap Teal) чуть дороже проводного варианта, но она будет и намного тише, но я себе выбрал оптику по той же причине что вы озвучили а переключатели смазал сам ради тишины. Кстати с софтом проблем не замечал, а у прошлой механической Хатор он был какой-то туговатый, может уже исправили
У мене також немає проблем з ПЗ (софтом). Не знаю, чому деякі форумчани скаржаться.
П.С. Якщо продукція українського бренду конкурентна, то краще брати український бренд. Частина доданої вартості залишиться в Україні. Це наші робочі місця.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не понял про проблемы с софтом. Один раз накатил, назначил подсветку и снёс. Это в первую очередь игровые клавиатуры, а как plug n play они работают отлично.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В них чорні оптичні Каіл після змащування дуже файні свічі, просто 10 з 10, Вармило не вгадує.
Червоні під питанням, та Гетерон непогана оптика.
Механіка під питанням бо хрустить з часом.
Phos4
Member
Звідки: Луцьк

Повідомлення

dead_rat
А мишкою ви як користуєтесь на дивані? Важко уявити як це може бути зручно, пам'ятаю колись роккат випускав спеціальну клавіатуру під це діло з вбудованою поверхнею для мишки.

DuckRider
В мене рокфол ткл ево ні разу не мав жодних проблем з драйверами, мій друг недавно куптв собі таку саму, для нього поставити драйвера це був цілий квест, вони хоть вбий не хотіли бачити його клавіатуру, так що проблеми на клавах хатор як на відяхах амд, є люди яким не пощастило.
Відповісти