Обзор механической игровой клавиатуры ASUS ROG Strix Flare

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор механической игровой клавиатуры ASUS ROG Strix Flare

Те що перенесли кнопки управління медіа, так тут вони звичайно молодці, от тільки дорога вона, дупа така. Я б K70 взяв, та й дешевше буде.
І як я розумію, нормальний Enter канув в лету.
Востаннє редагувалось 10.07.2018 16:17 користувачем HermaMora, всього редагувалось 1 раз.
echo91
Member

Повідомлення

а вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1?
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

echo91:а вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1?
У Corsair ближче всіх здається
echo91
Member

Повідомлення

HermaMora:
echo91:а вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1?
У Corsair ближче всіх здається
так же вроде
Зображення
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

echo91:
HermaMora: У Corsair ближче всіх здається
так же вроде
На половину кнопки ближче :lol:
drianuz
Junior

Повідомлення

Клавиатура с невидимой русской раскладкой.
AlcatrazEx
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

echo91:вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1
емнип F1 над 2 всегда был. а все остальные раскладки уже "не стандарт"
но это только моя память, могу ошибаться

еще есть компактные версии, наподобии такой:
спойлер
Зображення
полноразмерных не встречал
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Тааакс.
Неплохо.
Я бы отметил два условных минуса только.
1 - цена. Но тут понятно, механика *черри* и РГБ и гейминг.
2 - ГДЕ USB 3.0? :spy:
Второй минус, на мой взгляд - реально неприятный.
Ну 2018 год на дворе. Кому нужен тот хаб, если он 2.0 стандарта?
А так - приятная вещица :up:

Кстати
Примечательно, что ASUS пока что единственная компания,
которая догадалась поместить этот элемент управления слева
У меня на профильной кнопочками, но находится в той же локации что и у сабжа.
Эка фича невиданная :gigi:

Поправьте
спойлер
Внешние интерфейсы 1 х USB 2.0
Их там все же два
Спасибо за обзор :beer:
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kotya:
А з якою метою вам потрібен USB 3.0? Ну ось серйозно? У простій клавіатурі, ось навіщо? Що це дасть?
Швидше натискати на кнопки ви не станете, отже швидкості передачі даних до 480 Мбіт/с USB 2.0 вам вистачить.
USB 2.0 є напівдуплексним стандартом, в той час як USB 3.0 може працювати в режимі повного дуплексу. Це означає що через USB 2.0 в один момент часу дані можуть передаватися тільки в одному напрямку. У випадку з USB 3.0 дані одночасно передаються в двох напрямках. Ну і навіщо це в клавіатурі? У ній начебто немає ніякого LED екрана.
Максимальна сила електричного струму, яка може передаватися через USB-інтерфейс, в версії 3.0 була збільшена з 500 мА до 900 мА. Це теж не потрібно.
Ну і ціна у 3.0 трохи вище.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

HermaMora
Для більш швидшого заряджання мобільного, більша швидкість передачі данних для флешок/USB HDD
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Telcontar:HermaMora
Для більш швидшого заряджання мобільного, більша швидкість передачі данних для флешок/USB HDD
Я б ніколи не став засовувати такі речі в клавіатуру. Мій системний блок знаходиться за стіною і для цих цілей у мене виведені до робочого столу два USB 3.0 подовжувача.
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

HermaMora:
Kotya:
А з якою метою вам потрібен USB 3.0? Ну ось серйозно? У простій клавіатурі, ось навіщо? Що це дасть?
Швидше натискати на кнопки ви не станете, отже швидкості передачі даних до 480 Мбіт/с USB 2.0 вам вистачить.
USB 2.0 є напівдуплексним стандартом, в той час як USB 3.0 може працювати в режимі повного дуплексу. Це означає що через USB 2.0 в один момент часу дані можуть передаватися тільки в одному напрямку. У випадку з USB 3.0 дані одночасно передаються в двох напрямках. Ну і навіщо це в клавіатурі? У ній начебто немає ніякого LED екрана.
Максимальна сила електричного струму, яка може передаватися через USB-інтерфейс, в версії 3.0 була збільшена з 500 мА до 900 мА. Це теж не потрібно.
Ну і ціна у 3.0 трохи вище.
Я про хаб на клавиатуре.
Люблю такие - удобно.
Но.
Когда втыкаешь флешку и надо туда-сюда 10-20 гигов перекинуть, то по ЮСБ 2.0 это просто пытка :mad:
Что мешало второй шнурок на ЮСБ 3.0 повесить? Он коннектится к матери отдельно все равно!!! :spy:
Вот у вас на столе лишние два кабеля. А могло бы их не быть.
Аккуратно и красиво :)
echo91
Member

Повідомлення

HermaMora:
Telcontar:HermaMora
Для більш швидшого заряджання мобільного, більша швидкість передачі данних для флешок/USB HDD
Я б ніколи не став засовувати такі речі в клавіатуру. Мій системний блок знаходиться за стіною і для цих цілей у мене виведені до робочого столу два USB 3.0 подовжувача.
да, я для таких целей использую монитор, на нем как раз 3.0 хаб.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

HermaMora
На моїй колишній клавіатурі(Gigabyte Aivia Osmium) було 2 роз'єми, стандартний 2.0 і 3.0 - окремим кабелем. І ніяких зайвих проводів...
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kotya
Telcontar
echo91
Зайвих проводів у мене ніде не бовтається. Хіба що провід від миші обернув навколо монітора і провід клавіатури крапельку.
А що стосується подовжувачів, то вони у мене знаходяться в шухляді. Деякі люди набувають вбудовуються розетки USB.
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

echo91:а вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1?
Зображення
Зображення

Но механострадальцам, конечно, не подойдёт.
HermaMora
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Spaceman
Про 2 варіант краще відразу забути. Жахлива клавіатура, жахливе раположение клавіш, одним словом Apple :puke: Був у мене iMac 27 'свого часу.
echo91
Member

Повідомлення

Spaceman:
echo91:а вообще существуют клавиатуры, чтобы ф1 был точно, или близко, над 1?
Зображення
Зображення

Но механострадальцам, конечно, не подойдёт.
это да.
я механику, кстати выбираю в освновном изза прочности.
было две а4 клавы на ножницах, я их разбил за месяцы. обычные мембранки у меня живут по пол года.
Spaceman
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

HermaMora:Spaceman
Про 2 варіант краще відразу забути. Жахлива клавіатура, жахливе раположение клавіш, одним словом Apple :puke: Був у мене iMac 27 'свого часу.
Расположение клавиш - вопрос привычки. Единственное, что может быть непривычным - это как раз F-клавиши, которые над 1 начинаются. Но, как видно, Microsoft взяли на вооружение тот же принцип. Что до "ужасности" - первая такая у меня работала 8 лет и работает до сих пор. Вторую успешно залил водой и она померла :) И это лучшие клавиатуры, что у меня были. Жаль, что со второй так глупо случилось, особенно учитывая что первую чем только не заливал и даже мыл под краном :)
echo91: это да.
я механику, кстати выбираю в освновном изза прочности.
было две а4 клавы на ножницах, я их разбил за месяцы. обычные мембранки у меня живут по пол года.
а4 - совсем другая история. Я думал заменить эппл на A4 KV300H или как-то так - совсем другая клавиатура, небо и земля просто. Майкрософтовскую тоже очень хвалят по тактильности, но ругают за потерю связи у некоторых.
cold_angel
Junior
Аватар користувача
Звідки: Житомир, Україна

Повідомлення

Привіт в 2020!

Купив цю модель клавіатури і в перший же день зіштовхнувся з проблемою - пропала підсвітка і не можу відновити. Пропала підсвітка після налаштування її в програмі АУРА від АСУС. Згодом спробував налаштувати в ROG Armoury/Armoury Crate, нічого не допомогло - підсвітка відключена.

Armoury Crate просить оновити версію HTML клавіатури але безуспішно. Іноді завісає ролик гучності, наче нажимається.

На анг. форумі Асус знайшов інфу щодо конфлікту Armoury Crate і AURA.

Чи є варіанти ручного оновлення HTML ?
Відповісти