Обзор механической клавиатуры Razer BlackWidow Chroma V2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
rAut
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев/харьковская обл.

Повідомлення

Предлагаю обсудить Обзор механической клавиатуры Razer BlackWidow Chroma V2

165 за китайские нонейм свичи ? оО
они там совсем поехавшие ?
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

rAut
А 165$ за китайский не ноунейм типа норм? :gigi:
silenttornado
Member

Повідомлення

От що страшенно не подобаєтсья в нових пристроях Razer - прив'язка до ПЗ, без якого вони втрачають всі свої фішки. До 2012 була пам'ять з профілями у їх мишці, все настроюється раз і користуватись можна незалежно від ПК, ОС. А зараз, наприклад, маючи imperator не можу назначити одну з кнопок біля скрола, на Linux, регулювати чутливість на льоту, клавіатура blackwidow не дає запрограмувати макро-клавіші не те що на макрос, а хоч заставити відправити скан-код щоб назначити стороннім софтом наприклад запуск програми. От що заважає робити профілі які працюють на усьому, і через стандартний HID не втрачати весь функціонал? Всього то треба запам'ятовувати десяток макросів, колір підсвітки і переназначені клавіші - кілька кілобайт пам'яті вистачило б.
І поміняти б на якийсь Daskeyboard, але ж бу Razer коштує не більше 1500грн, а новий Das коштує біля 4000 :(
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Редкий пример когда мне вот прямо всё нравится.
И я бы её на скидках купил :shuffle:

Кстати, а почему не использу.т ЮСБ 3.0 в клавиатурах?
Чтобы хабы одним кабелем были.
Через один кабель и клавиатура и подсветка и хаб - 3.0 или 3.1 должно хватать с головой ведь.
А клавиатур на 3.0-3.1 просто нет.
Почему так? :-/
silenttornado
Member

Повідомлення

Kotya: Через один кабель и клавиатура и подсветка и хаб - 3.0 или 3.1 должно хватать с головой ведь.
Почему так? :-/
Доречі так, кабель у BlackWidow страшенно незручний, якщо клавіатура на столі а не на полиці то враження що тросом прив'язана, впирається як не у підставку монітора то скидає все що є позаду неї - 2 USB i 2 аудіо в тканині дають про себе знати. І вроді рішення з 3.0 на поверхні, але поки не зустрічається. Друга зручна річ в деяких клавіатурах якої нема у даній - кабель канал знизу, який дозволяє вивести шнур кому як зручно, центр - не завжди найкраще рішення.
Виходи аудіо з правого боку - спірне рішення, для мене довга флешка чи шнур навушників котрий торчить над ковриком і заставляє змістити клавіатуру вліво - не зручно зовсім, але чудово підходить тим хто користується вкладишами/арматурою з малим конектором, особливо кутовим, і коротким шнуром.
У своїй треба перепаяти діод на одній клавіші, якраз подумую замінити шнур, є ідея поставити хаб всередину, замість виводу шнура - micro usb або type-c, поки думаю як його краще закріпити на панель клавіатури. Але чи вистачить місця для хабу - не впевнений, певно варто заказати на два порти мініатюрний з алі. 2.0 для мене вистачить, крім Bluetooth чи адаптера мишки в клавіатуру і так нічого не включаю - знову ж таки - роз'єми з боку мишки :-/
Fuzzy
Member

Повідомлення

Ради подставки переехал бы со своей Blackwidow Ultimate - все таки не хватает подставки если нужно помногу текст набирать. Но цена на данный момент - трындец, конечно.
Что нравится в новой Blackwidow по сравнению с классической:
1) Подставка по виду и реализации крепления - огонь и мастхэв.
2) Матовая рабочая поверхность. Не так марается, хотя глянцевую нужно чаще протирать, что по-своему плюс.
3) Высота нижней грани над столом. Стало ниже. Думаю, так должно быть удобней, если подставку использовать по каким-то причинам не хочется или не получается.
4) Вроде бы как не скрипит от слова совсем. Оригинальная хоть и собрана намертво, а местами при нажатии еле-еле да поскрипывает.
5) Выровняли F1-F12, сделали нормальные отступы между F4-F5 и F8-F9.
Что не нравится:
1) Светоотражающая светлая подложка. В классической версии подложка практически не отсвечивает и это, по-моему, плюс. ИМХО, конечно.
2) Глянцевая панель индикации. Вопрос, во-первых, в устойчивости к царапинам. Во-вторых, в оригинальной Blackwidow данная панель смотрится однозначно интереснее - полностью сливается с поверхностью клавиатуры. Видно только включенные на данный момент индикаторы.
3) По-прежнему и все так же люто дислайкаю отсутствие встроенной памяти для хранения настроек.
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

Kotya
ну батенька не знаю, если есть желание потратить 165уе на клавиатуру, то почему бы не купить что-то из Corsair ?
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Freem-freem:Kotya
ну батенька не знаю, если есть желание потратить 165уе на клавиатуру, то почему бы не купить что-то из Corsair ?
Да, 165 многовасто конечно.
Я себе психологически чуть больше 100 у.е. закладываю, например 120 у.е.
На скидках, за такую цену, я бы её взял :)
Корсар почему-то не люблю. Хотя толком они меня не разочаровывали ни в каких девайсах.
Ну и райзера у меня уже уши и мышка, клава просто комплектом подвяжется и будет в одном стиле B-)
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

silenttornado:От що страшенно не подобаєтсья в нових пристроях Razer - прив'язка до ПЗ, без якого вони втрачають всі свої фішки. До 2012 була пам'ять з профілями у їх мишці, все настроюється раз і користуватись можна незалежно від ПК, ОС. А зараз, наприклад, маючи imperator не можу назначити одну з кнопок біля скрола, на Linux, регулювати чутливість на льоту, клавіатура blackwidow не дає запрограмувати макро-клавіші не те що на макрос, а хоч заставити відправити скан-код щоб назначити стороннім софтом наприклад запуск програми. От що заважає робити профілі які працюють на усьому, і через стандартний HID не втрачати весь функціонал? Всього то треба запам'ятовувати десяток макросів, колір підсвітки і переназначені клавіші - кілька кілобайт пам'яті вистачило б.
І поміняти б на якийсь Daskeyboard, але ж бу Razer коштує не більше 1500грн, а новий Das коштує біля 4000 :(
Маю roccat kone xtd, профілі записуються у мишку.
silenttornado
Member

Повідомлення

WalkMan: Маю roccat kone xtd, профілі записуються у мишку.
Так це єдине правильне рішення, і багато виробників це роблять. Razer до 2012 теж, а далі вирішили зробити "хмару" з синхронізацією. Хмара була б зручна тільки в одному випадку - багато комп'ютерів з однаковою периферією, і я не знаю жодної людини якій би це було потрібно. А вбудована пам'ять зручна і вдома - нема зайвих фонових утиліт, з будь-яким ПК і ОС все залишається на місті без налаштувань, так і тим хто ходить з периферією на турніри - не треба нічого встановлювати, plug-n-play яким він має бути.
Відповісти