Новое тестирование младшего флагмана NVIDIA с обновленными характеристиками. Обзор EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Midi-Fighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Черновцы

Повідомлення

Предлагаю обсудить Новое тестирование младшего флагмана NVIDIA с обновленными характеристиками. Обзор EVGA GeForce GTX 970 FTW ACX 2.0

что и требовалось доказать
евга как всегда на высоте, спасибо.
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Хороша карточка, як і більшість 970, не дивлячись на неповноцінну шину пам'яті та її об'єм. Для точного відображення характеристик чіпа авторам статі необхідно було використовувати останню версію GPU-Z (0.8.2), у якій виправлені характеристики 970. Як правильно було відмічено - дуже вдала пам'ять на цій карті, що має важливе значення у важких режимах зі згладжуванням, враховуючи особливості роботи ОЗУ на 970 не на повній швидкості у 256bit, на відміну від GTX980.
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Спасибо за обзор :up: Может теперь этот тест потушит пожар у львиной доли "сочувствующих" :gigi: Разогнанная 970 в большинстве случаев обходит разогнанную 290Х, что и требовалось доказать. А про приятные бонусы в виде низкого шума, температуры и DSR я вообще молчу. Кстати, лично я никогда не пользуюсь сглаживанием MSAA, я не понимаю его вообще, все рябит-мерехтит, кому такое нравится? Я просто включаю DSR 2K с самым простым сглаживанием, а можно и вообще без него, и получаю просто шикарную картинку без всяких артефактов,да еще и фпс быстрее будет, чем с 4-8 МСАА.
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Alex Pepper
+1
Точно так само роблю я. У мене AMD R9 290 і монітор 23" 1080р, але завдяки новій функції VSR (аналог DSR у Nvidia) я у всіх іграх використовую режим 1440р без згладжування, який, на моє переконання, кращий аніж 1080р+4MSAA, а швидкодія аналогічна, або навіть трішки краща. До-речі, ця технологія на AMD картах працює якісніше ніж на Nvidia, карти останньої трішки милять картинку, але це моє суб'єктивне враження, оскільки у мене завжди були карти Нвідія. Но, враховуючи ціни на 970 я зробив свій вибір у сторону Saphire R9 290OC Tri-X і не жалію (хоча до 970 жодних претензій, окрім ціни не маю). А при 1440р на моніторі 23" картинка просто шикарна і майже в усіх іграх навіть згладжування не потрібно активувати.
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Scorpio
:beer:
да, на Нвидиа немного замыливает, но это можно отключить в панели управления нвидиа. Там есть ползунок smoothnes вроде бы, он по умолчанию стоит на 25%.
WARWAR
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Что и требовалось доказать, шаг и мат краснопузые! :gigi:
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Alex Pepper
Я знаю про цю настройку і для себе я визначив оптимальний режим 15%, але все-одно, після переходу на 290 я помітив трішки якіснішу роботу інтерполяції, і саме головне - не потрібно додатково настроювати всякі "smoothnes"))) До-речі, на АМД можна навіть робочий стіл виставити на 1440р, а у Нвідії лише в 3Д іграх.
Але це все суб'єктивно. :beer:
WARWAR
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Scorpio:До-речі, на АМД можна навіть робочий стіл виставити на 1440р, а у Нвідії лише в 3Д іграх.
Ты если не знаешь, так лучше не трынди, проффесор блин :facepalm:
Зображення
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

WARWAR
По-перше, я нікому не Тикаю, і Вам не рекомендую, тим більше, що я вже далеко не молодий хлопчик. По-друге, коли у мене була 770 то я не мав можливості змінити резолюцію робочого стола монітора вище за його фізичну. Можливо у Вас на 970 така можливість є, або на останніх версіях драйверів додали. Спорити не буду, але раджу Вам бути толерантнішим до інших.
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Scorpio
может это связано с тем, что у 9-ой серии поддержка ДСР на аппаратном уровне, а на 7-ой программная.
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Можливо і так , але це не важливо, якщо така можливість з'явилася у обох вендорів це тільки плюс для користувачів.
Maxhope
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex Pepper
Как программная фишка работающая всегда если сделать кастомное разрешение вдруг стала аппаратной? Я ещё лет 5 назад выставлял на 1080р экране 1440р разрешение...
Просто сейчас это сделали делом одной кнопки и назвали крутой фишкой...
Я бы сейчас покупал 290х , повезло что 980 тут на форуме ещё за 8000взял B-)
WARWAR
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Scorpio
Да просто видно что ты краснопузый (я всем в инете тыкаю, не вижу перед собой человека с которым "говорю", не собираюсь выкать тому, кого не вижу), который пытается тут доказать какая АМД хорошая, а Нвидиа плохая. И я такие категоричные заявления -- "До-речі, на АМД можна навіть робочий стіл виставити на 1440р, а у Нвідії лише в 3Д іграх." -- могу только делать если уверен на 100%, поэтому это вызывает раздражение, если бы я сейчас не опроверг твою дезу, то многие люди поверили бы в нее. :mad:
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Як би "ти" не був сліпим фанатиком, то побачив би, що я якраз є прихильником Нвідії, і завжди мав карти тільки від цього вендора, а на АМД перейшов лише тому, що спокусився на вигідне співвідношення ціни (290 придбав за 200у.о. б.у. з гарантією більше 14 місяців). А якщо я в чомусь помилився, це можна спростувати культурніше, але як я бачу "ти" і культура спілкування речі несумісні. Бувай здоровий, не хочу витрачати на тебе часу...
WARWAR
Member
Аватар користувача
Звідки: Ukraine

Повідомлення

Scorpio
спойлер
Зображення
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Maxhope
да, согласен. Я стал жертвой маркетинга :gigi:
спойлер
http://www.3dnews.ru/903444
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

цікава абревіатура якщо прочитати задом на перед :-/
Alex Pepper
Member
Аватар користувача
Звідки: Сумы

Повідомлення

Nic_Roman
:up:
Geinz21
Member
Звідки: Днепропетровская обл.

Повідомлення

да, жаль только что в неньке их почти нет. особенно в одном хорошем и давно проверенном магазине. завсегдатаи думаю поймут о ком я :rotate:
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

WARWAR
Заканчивайте, огорчу
Відповісти