Выбор наушников

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ostin: 17.10.2024 12:35я розумію, це трохи клопоту

Jriver це робить без клопотів, якщо знати де тицкати, та зробити вав спочатку, для того є Xrecode3
Востаннє редагувалось 17.10.2024 13:33 користувачем Radio Bay, всього редагувалось 1 раз.
Ostin
Member

Повідомлення

lewerlin
В мене немає питань, я для себе давно розібрався - 24\96 не краще за 24\48. Ніяк і ні на якому обладнанні. Для моїх вух, маю на увазі ;)
А щодо експерименту, ціль якраз і була вияснити, чи додаткові циферки дають краще, чи інший мастеринг. Я особисто не можу відрізнити більші циферки від менших і давно з цим змирився. А от різний мастеринг ще й як чую.

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
lewerlin: 17.10.2024 13:26що таке РСМ і як воно кодується
Я про цю тему багато і читав і дивися. Тому формально, 24\88 суттєво краще за 16\44. Причому бітність там дає дуже відчутний теоретичний приріст. А от на практиці :dontknow:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ostin: 17.10.2024 13:33А от на практиці
На практиці, чи є реальне збільшення інформації, а не просто розширення товщини потоку, та чи можуть девайси то показати, а чи звертає слухач на ті деталі увагу
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

lewerlin
це такий прикол? чи проблема взяти офіційний хайрез і сконвертувати в усе, що заманеться?

Відправлено через 2 хвилини 38 секунд:
Rucha: 15.10.2024 14:31 Як воно до слухачів потрапляє? Студії власноруч викладають на Spotify?
ні, не студії, а видавець. оце новина,
музика продається не тільки у сд форматі, так? :lol:
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

SERGBILL: 17.10.2024 15:49чи проблема взяти офіційний хайрез
Відсутність точної інформації, щодо його походження. Якщо це тупо апсемпл(а таке модно зараз) - весь експеримент іде коту під хвіст. Якщо це саме "студія" - то де ви візьмете таку саму студію для 16/44.1, не адаптовану для кінцевого ринку(аби мастеринг не відрізнявся)?
Для чистоти експерименту нам треба записи, які крім бітності/частоти, повністю ідентичні в усьому іншому. Таке хіба самому робити, але це потрібна власна студія.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 17.10.2024 16:32Відсутність точної інформації, щодо його походження. Якщо це тупо апсемпл(а таке модно зараз) - весь експеримент іде коту під хвіст
От тобі 2 вище. Апсемпли б звучали однаково, а некратний апсемлінг то взагалі дикунство, некратний апсемплінг на залізі робить тільки гірше, становиться різче, що може здаватися деталізацією але зникають обертона. На мильному тракті, який ті обертона і не грає, може подобатися

Відправлено через 6 хвилин 23 секунди:
Yaroslav308: 17.10.2024 13:07Как жаль, что мы живем в аналоговую эру и человечество ещё не придумало способ хранения и передачи данных, который бы обеспечивал абсолютную идентичность "копии" и "оригинала".
Правильно подмечено, мы живём, не смотря на басни, в аналоговую эру, очень точно

Відправлено через 27 хвилин 51 секунду:
Ostin: 17.10.2024 12:35я розумію, це трохи клопоту, але сама конвертація - це секунди, а от кілька хвилин на слухання треба виділити, так...

Клопіт
Зображення

16/41 vs 24/96 - последнее чище, воздушнее, прозрачнее, как фильтр включили, типа iFi iDefender+, но меньше. Потому его когда-то себе и оставил, перетягивал оба. Конвертировал в Jriver? Там это просто делается
По мере падения частоты становился тусклее, менее прозрачно. При сравнении 16/44 и 24/48 понятно, что 24/48 потомок 24/96, он не стал такой, как 16/44.
Слушал быстро, перетыкая туда-сюда кусками по 5 сек открытым звуком, не в наушниках, чтобы не вслушиваться в детали, а уловить суть. Есть ли вау? Нет, жили 16/44 и нормально с ним жить, срочно бежать менять свои 44 на 96 не побегу, кроме того, у рипа понятен источник, у хайреза кто его знает, этот нормальный, но не факт, что будет таким следующий
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 17.10.2024 17:36Правильно подмечено, мы живём, не смотря на басни, в аналоговую эру, очень точно
:lol: :lol: Тогда чем занимается ЦАП и почему он так называется?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Yaroslav308: 17.10.2024 19:08Тогда чем занимается ЦАП и почему он так называется?

Перегоняет цифру в аналог и кричит "Аналог форева!". я ваше бесполезное г-на на винте превратил в нормальный формат, слушайте, радуйтесь :laugh:
Ostin
Member

Повідомлення

Radio Bay
За клопіт дякую, мені було цікаво ознайомитись з враженнями) :beer:
Щось схоже я відчував, коли порівнював 16\44 та 24\96, але різниця на слух була дуже несуттєвою. Між 24\44-48 проти 24\88-96 я різниці взагалі не можу вислухати, тому забив на це :rotate:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ostin
Немного запутался в наименовании папок
[24-16] - это 24/41, так вот он не похож на 16/44, он похож на ухудшенный 24/96

Вот инфа по файлу
Зображення




Відправлено через 30 хвилин 57 секунд:
Ostin: 17.10.2024 19:33Щось схоже я відчував, коли порівнював 16\44 та 24\96, але різниця на слух була дуже несуттєвою

Різниця є, коли про неї знаєш, сугубо для мене вона не принципова, принципова якість відворення, от що будує звук (крім нашої уяви). Тому я чудово слухаю безкоштовний Спотіфай, бо там дійсно багато різної цікавої музики, дещо звідти нахожу на торентах та доєдную до колекції, здебільшого 14/44, бажано номерний СД ріп
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

lewerlin: 17.10.2024 16:32 Для чистоти експерименту нам треба записи, які крім бітності/частоти, повністю ідентичні в усьому іншому. Таке хіба самому робити, але це потрібна власна студія.
о майгот, не пишіть більше :lol: хоча ні, пишіть ще :super:
Ostin
Member

Повідомлення

Radio Bay
То, до речі, що краще на слух, сконвертований 24\48 чи рідний 16\44 з оригінального CD? Некратні конвертації не буду порівнювати, бо там багато питань до ресемплера. А от між "самопальним" 24\48 і оригінальним 16\44 було б цікаво порівняти.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Radio Bay: 17.10.2024 20:16 Різниця є, коли про неї знаєш
Тримай наркомана аудіофіла!
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Ostin: 18.10.2024 10:42 Radio Bay
То, до речі, що краще на слух, сконвертований 24\48 чи рідний 16\44 з оригінального CD? Некратні конвертації не буду порівнювати, бо там багато питань до ресемплера. А от між "самопальним" 24\48 і оригінальним 16\44 було б цікаво порівняти.
очевидно ж, однаково, якщо маркетологи не дали завдання інженеграм прибити 16/44.1.
По факту ніхто не відрізняє навіть 32/768 від 16/44.1, тільки "по приборам"
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SERGBILL: 18.10.2024 14:11По факту ніхто не відрізняє навіть 32/768 від 16/44.1, тільки "по приборам"
Нема таких фактів, я вище приводив свою думку, Ostin нормально з цього спілкуються, якщо ти не можешь відрізнити, або нема такой техніки, шо покаже різницю, це не значить, що у всіх так. Сам пробував або тіктока передивівся? Више 16/41 та 24/96, тренуйся

Ostin: 18.10.2024 10:42То, до речі, що краще на слух, сконвертований 24\48 чи рідний 16\44 з оригінального CD?
24/48 почистіше за 16/44, бо нащадок 24/96, я вже писав, для меня різниця не принципова, але залишив у колекції 24/96
Ostin: 18.10.2024 10:42А от між "самопальним" 24\48 і оригінальним 16\44 було б цікаво порівняти.
Хвилин 5 в мене це зайняло
Зображення
Зображення
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Radio Bay: 19.10.2024 17:11 Нема таких фактів, я вище приводив свою думку, Ostin нормально з цього спілкуються, якщо ти не можешь відрізнити, або нема такой техніки, шо покаже різницю, це не значить, що у всіх так. Сам пробував або тіктока передивівся? Више 16/41 та 24/96, тренуйся
я ж кажу, доведи, що чуєш. результат успішного ABX виклади і все. інакше це просто твої слова. кидай сюди хайрез, я тобі дам 16/44.1 з нього і пройди тест з цими файлами. а покищо є факт, що ніхто не довів, що чує різницю.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

SERGBILL: 19.10.2024 20:22я ж кажу, доведи
Мені пофіг твоя думка, вже раз тут доводив, що чую різницю між МП3, ААС, та ВАВ, були воплі що це не можливо у сліпому тесті. Я кожному йолопу не буду це доводити, тому що він сумнівається, це не варто мого часу. Один раз зробив, тепер усі до саду. Доведи, то тупій тролінг "на слабо", не мій рівень, з часом люди змінюються :)
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Radio Bay: 17.10.2024 17:36 16/41 vs 24/96 - последнее чище, воздушнее, прозрачнее, как фильтр включили...становился тусклее, менее прозрачно
Справжній неаудіофіл))
Radio Bay: 19.10.2024 20:36 Мені пофіг твоя думка, вже раз тут доводив, що чую різницю між МП3, ААС, та ВАВ, були воплі що це не можливо у сліпому тесті. Я кожному йолопу не буду це доводити, тому що він сумнівається, це не варто мого часу. Один раз зробив, тепер усі до саду. Доведи, то тупій тролінг "на слабо", не мій рівень, з часом люди змінюються :)
Цікаво, як доводив? Написав, що чуєш різницю, а потім оте все про йолопів і тд.
Почитай про Richard Clark $10,000 Amplifier Challenge. Здається шо ті 10к так ніхто і не забрав(більше ніж за 30 років). Всі чують різницю до всирачки і піни з рота. А як тільки справді щось схоже на справжній сліпий тест, то всі обсираються. Але Radio Bay звісно не такий він все чує, просто йому пофіг твоя думка :gigi:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Eduard1980: 19.10.2024 21:32Справжній неаудіофіл
Так, я люблю слухати музику, а не техніку, тому вважаю себе меломаном, але який мав можливість та перепробував багато техніки :gigi:
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Radio Bay: 19.10.2024 20:36 Мені пофіг твоя думка, вже раз тут доводив
отож, а кожному звиздоболу на слово вірити теж в наш час неможна)

Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Eduard1980: 19.10.2024 21:32 Цікаво, як доводив? Написав, що чуєш різницю, а потім оте все про йолопів і тд.
та все, забудь, нічого не буде)

Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
Radio Bay: 19.10.2024 20:36 вже раз тут доводив, що чую різницю між МП3, ААС, та ВАВ, були воплі що це не можливо у сліпому тесті
по перше можливо, бо лосі відрізнити можна від лослес і навіть один від одного іноді, і які можуть бути воплі, якщо ти викладеш файл з доказом успішного проходження ABX?
Відповісти