Новости
Последние статьи и обзоры
SSD. Выбор накопителя, результаты тестов
-
almazmusic
Король клавиатуры
- Откуда: Planet Earth
Последний раз редактировалось Vovchic_jrc 05.03.2015 11:09, всего редактировалось 62 раза.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
SSD TEAM DARK L3 T253L3120GMC103,что за зверь или не стоит брать?
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Так что же представляет собой совсем новое, недавно представленное семейство Dark L3? На самом деле перед нами очередной перемаркированный накопитель Phison на ее контроллере PS3108-S8 и 19 нм MLC NAND памяти Toshiba. (с) З руоверів. Недавно один з користувачів форуму купував,якщо пройтись кільканадцять сторінок назад. Якщо коротко то швидкість зчитування пристойна в районі 500 Мб/с,а от швидкість запису в районі 200 Мб/с,як і в нових гудрамах С100 такого ж об'єму.
Так что же представляет собой совсем новое, недавно представленное семейство Dark L3? На самом деле перед нами очередной перемаркированный накопитель Phison на ее контроллере PS3108-S8 и 19 нм MLC NAND памяти Toshiba. (с) З руоверів. Недавно один з користувачів форуму купував,якщо пройтись кільканадцять сторінок назад. Якщо коротко то швидкість зчитування пристойна в районі 500 Мб/с,а от швидкість запису в районі 200 Мб/с,як і в нових гудрамах С100 такого ж об'єму.
Последний раз редактировалось Rostyslav777 27.09.2015 20:12, всего редактировалось 2 раза.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
Мне б ответ,стоит брать или нетRostyslav777:papkasasha
Так что же представляет собой совсем новое, недавно представленное семейство Dark L3? На самом деле перед нами очередной перемаркированный накопитель Phison на ее контроллере PS3108-S8 и 19 нм MLC NAND памяти Toshiba. (с) З руоверів.
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Якщо ціна невисока то можна брати,але можна пошукати аналоги,оскільки проскакувала інфа,що трапляється дана модель і на Phison S9,а це вже зовсім інша швидкодія.
Якщо ціна невисока то можна брати,але можна пошукати аналоги,оскільки проскакувала інфа,що трапляється дана модель і на Phison S9,а це вже зовсім інша швидкодія.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
б у 100%живой 1000грн.
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Хороша ціна. А тести чи скріни є де прошивка вказана?
Хороша ціна. А тести чи скріни є де прошивка вказана?
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
Нет,надо попросить пусть скинет
Добавлено через 3 минуты 53 секунды:
В эту цену есть Kingston SSDNow V300,но говорят плохой
Добавлено через 3 минуты 53 секунды:
В эту цену есть Kingston SSDNow V300,но говорят плохой
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Як скине подивіться на версію прошивки,якщо прошивка S8FM0х.х ,можете брати,якщо S9FM0х.х то не потрібно. І здоров'я краще всього подивитись рідною утилітою Phison SSD ToolBox там до сотих процента вказується.
Кінгстон значно гірший за S8,але кращий за S9.
Як скине подивіться на версію прошивки,якщо прошивка S8FM0х.х ,можете брати,якщо S9FM0х.х то не потрібно. І здоров'я краще всього подивитись рідною утилітою Phison SSD ToolBox там до сотих процента вказується.
Кінгстон значно гірший за S8,але кращий за S9.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Прошивка не сама нова,але контролер PS3108-S8 і це радує. А тест швидкості і смарт може скинути? Здоров'я там не 100% це точно,десь в районі 99%,але швидкісні характеристики памяті повинні бути непогані бо диск не з нових партій.
Прошивка не сама нова,але контролер PS3108-S8 і це радує. А тест швидкості і смарт може скинути? Здоров'я там не 100% це точно,десь в районі 99%,але швидкісні характеристики памяті повинні бути непогані бо диск не з нових партій.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
Отписался,жду.А на счет Kingston SSDNow V300
?
-
Rostyslav777
Member
- Откуда: Селище
papkasasha
Кінгстон буде гірше в швидкісних характеристиках точно. Щоб не бути голослівним ось тести: http://www.overclockers.ru/lab/59152_5/ ... rk_L3.html" target="_blank
http://www.overclockers.ru/lab/68966_9/ ... 244lt.html" target="_blank
Кінгстон буде гірше в швидкісних характеристиках точно. Щоб не бути голослівним ось тести: http://www.overclockers.ru/lab/59152_5/ ... rk_L3.html" target="_blank
http://www.overclockers.ru/lab/68966_9/ ... 244lt.html" target="_blank
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
Cпс,огромное 
-
z_mashine
Member
в том, что недавно был куплен, 150 мег по записи на 120-ке.Rostyslav777:а от швидкість запису в районі 200 Мб/с,як і в нових гудрамах С100 такого ж об'єму.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
http://s018.radikal.ru/i516/1509/45/3f078fd81a08.png" target="_blankRostyslav777:papkasasha
Кінгстон буде гірше в швидкісних характеристиках точно. Щоб не бути голослівним ось тести: http://www.overclockers.ru/lab/59152_5/ ... rk_L3.html" target="_blank
http://www.overclockers.ru/lab/68966_9/ ... 244lt.html" target="_blank
-
Vovchic_jrc
Advanced Member
papkasasha
Я бы такой не брал. Там скорость записи низкая.
Я бы такой не брал. Там скорость записи низкая.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
В такую сумму(1000грн.),наверное ни чего и нет
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
А как этот диск
SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120
SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120
-
z_mashine
Member
так может из-за драйвера амд-шного или раздел не выровнен. мы же не знаем что там и как. да и cdm в некоторых случаях глючит.Vovchic_jrc:papkasasha
Я бы такой не брал. Там скорость записи низкая.
-
papkasasha
Member
- Откуда: Харьков
z_mashine
а как на счет SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120 можете подсказать,на 150грн. дороже,зато новый и с гарантией 36мес.Есть тест но чем там непонятки в прогах http://ru.gecid.com/storag/goodram_cx100_240gb/?s=1" target="_blank
а как на счет SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120 можете подсказать,на 150грн. дороже,зато новый и с гарантией 36мес.Есть тест но чем там непонятки в прогах http://ru.gecid.com/storag/goodram_cx100_240gb/?s=1" target="_blank