SSD. Выбор накопителя, результаты тестов

SSD, HDD, Flash и прочие носители информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
almazmusic
Король клавиатуры
Аватар користувача
Звідки: Planet Earth

Повідомлення

Востаннє редагувалось 05.03.2015 11:09 користувачем Vovchic_jrc, всього редагувалось 62 разів.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

SSD TEAM DARK L3 T253L3120GMC103,что за зверь или не стоит брать?
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Так что же представляет собой совсем новое, недавно представленное семейство Dark L3? На самом деле перед нами очередной перемаркированный накопитель Phison на ее контроллере PS3108-S8 и 19 нм MLC NAND памяти Toshiba. (с) З руоверів. Недавно один з користувачів форуму купував,якщо пройтись кільканадцять сторінок назад. Якщо коротко то швидкість зчитування пристойна в районі 500 Мб/с,а от швидкість запису в районі 200 Мб/с,як і в нових гудрамах С100 такого ж об'єму.
Востаннє редагувалось 27.09.2015 20:12 користувачем Rostyslav777, всього редагувалось 2 разів.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Rostyslav777:papkasasha
Так что же представляет собой совсем новое, недавно представленное семейство Dark L3? На самом деле перед нами очередной перемаркированный накопитель Phison на ее контроллере PS3108-S8 и 19 нм MLC NAND памяти Toshiba. (с) З руоверів.
Мне б ответ,стоит брать или нет
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Якщо ціна невисока то можна брати,але можна пошукати аналоги,оскільки проскакувала інфа,що трапляється дана модель і на Phison S9,а це вже зовсім інша швидкодія.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

б у 100%живой 1000грн.
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Хороша ціна. А тести чи скріни є де прошивка вказана?
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Нет,надо попросить пусть скинет

Добавлено через 3 минуты 53 секунды:
В эту цену есть Kingston SSDNow V300,но говорят плохой
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Як скине подивіться на версію прошивки,якщо прошивка S8FM0х.х ,можете брати,якщо S9FM0х.х то не потрібно. І здоров'я краще всього подивитись рідною утилітою Phison SSD ToolBox там до сотих процента вказується.
Кінгстон значно гірший за S8,але кращий за S9.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Вот
Вкладення
426da5a95202.png
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Прошивка не сама нова,але контролер PS3108-S8 і це радує. А тест швидкості і смарт може скинути? Здоров'я там не 100% це точно,десь в районі 99%,але швидкісні характеристики памяті повинні бути непогані бо диск не з нових партій.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Отписался,жду.А на счет Kingston SSDNow V300 :puke:?
Rostyslav777
Member
Аватар користувача
Звідки: Селище

Повідомлення

papkasasha
Кінгстон буде гірше в швидкісних характеристиках точно. Щоб не бути голослівним ось тести: http://www.overclockers.ru/lab/59152_5/ ... rk_L3.html" target="_blank

http://www.overclockers.ru/lab/68966_9/ ... 244lt.html" target="_blank
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Cпс,огромное :beer:
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rostyslav777:а от швидкість запису в районі 200 Мб/с,як і в нових гудрамах С100 такого ж об'єму.
в том, что недавно был куплен, 150 мег по записи на 120-ке.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Rostyslav777:papkasasha
Кінгстон буде гірше в швидкісних характеристиках точно. Щоб не бути голослівним ось тести: http://www.overclockers.ru/lab/59152_5/ ... rk_L3.html" target="_blank

http://www.overclockers.ru/lab/68966_9/ ... 244lt.html" target="_blank
http://s018.radikal.ru/i516/1509/45/3f078fd81a08.png" target="_blank
Vovchic_jrc
Advanced Member
Аватар користувача

Повідомлення

papkasasha
Я бы такой не брал. Там скорость записи низкая.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

В такую сумму(1000грн.),наверное ни чего и нет
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

А как этот диск
SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120
z_mashine
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vovchic_jrc:papkasasha
Я бы такой не брал. Там скорость записи низкая.
так может из-за драйвера амд-шного или раздел не выровнен. мы же не знаем что там и как. да и cdm в некоторых случаях глючит.
papkasasha
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

z_mashine
а как на счет SSD GOODRAM CX100 SSDPR-CX100-120 можете подсказать,на 150грн. дороже,зато новый и с гарантией 36мес.Есть тест но чем там непонятки в прогах http://ru.gecid.com/storag/goodram_cx100_240gb/?s=1" target="_blank
Відповісти