World of Tanks

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Закрито
Автор
Повідомлення
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

logo.png

Тема закрыта, новое обсуждение по этому адресу
Востаннє редагувалось 29.08.2013 18:52 користувачем Wonderboy, всього редагувалось 165 разів.
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Топ КВ это просто наслаждение от ИГРЫ, поверь мне на слово.
+1
Якщо кидає вверх списку - навіть жаль противників...
Мені напевно найбільше подобається манера гри на ТТ - викотився з-за кута, вальнув з крупної пушки ,заховався :rolleyes: Тільки ненавиджу в таких випадках арту і ПТ :lol:
НА рахунок американців - Т 1 - консервна банка, непамятаю щоб мене на кв розбрав. З 2х вистрелів КВ 107мм по моєму виноситься.Т 29 - серйозний противник.

Вчора до-речі цікава ситуація була, коли мего балансер знов поставив КВ3 в 10 лвл. Що ж робити? Проявив в прямому сенсі цього слова - борзість
Зображення
Що з того вийшло? Скажу вам такого адреналіну давно не було, крутити карусель навколо Мауса на кв 3 :lol: :lol:
Зображення
Допомогла арта звичайно ,я йому зняв біля 10-15%, кульмінацією було - я обернутий до нього кормою, 100%хр у мене, 1% у нього, він стріляє - не ваншотить, здивувався, прицілився і бах, перший маус в копілці фрагів :lol:
P.S. ЗиС 6 пофіксили? Чомусь як на КВ, так і на КВ3 більше промахів після останнього патчу :-/
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

CooLeR*OK: P.S. ЗиС 6 пофіксили? Чомусь як на КВ, так і на КВ3 більше промахів після останнього патчу :-/
Не пофіксили, я навіть після переходу екіпажа зі 100% на 50-60% не відчув особливої різниці в точності стрільби.
klepalov
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

CooLeR*OK
хахаха красава, кстати быстро до кв3 дошел недавно вроде ж на т34 гонял
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

CooLeR*OK
хахаха красава, кстати быстро до кв3 дошел недавно вроде ж на т34 гонял
І зараз ганяю :shuffle:
Т 34 топ, Т 34-85, пц4 топ, КВ 2, КВ 3.
Напевно прийдеться докупити декілька слотів, бо Т 34, пц4(можливо), КВ-2 та кв3 (не факт) - не продам ніколи.А хочеться тигра, пантерку, Т 44 та ИС3 :pray:
До-речі, як вк3601Н в порівнянні з пц4? Як його балансують, чи краще фармить ніж пц4 ? Вагаюсь, продавати і пересадити екіпаж на 3601 чи залишити собі ...
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

CooLeR*OK: До-речі, як вк3601Н в порівнянні з пц4? Як його балансують, чи краще фармить ніж пц4 ? Вагаюсь, продавати і пересадити екіпаж на 3601 чи залишити собі ...
Фармить гірше за рахунок дорожчого ремонту ,а так в топовій комплектації досить гарна і ефективна машина. Швидше повертається башня, більше броні, швидший, небезпечна для ворога пуха. Правда потрібно більше вицілювати, так як рівень противників вищий і вже одразу в лоб важко пробити. Якщо будеш пересаджувати екіпаж, то потрібно прокачувати на ремонт, бо запаришся на Тигрові потім кататися.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

MaJ0r
хочется быстрых ногебаторских танков - из немцев советую штуг3 с топ стволом, пц3+75мм фугас, пц4 сток башня, вк3001Н - вообще убер. делал на нем раза 3 по 7 фрагов, почти по 2К экспы и по 45К денег :super:
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Graveworm: пц4 сток башня
?? Я почав на ньому нормально грати тільки тоді, коли став топом :eek:
OdiNRC
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення

Graveworm:вк3001Н - вообще убер. делал на нем раза 3 по 7 фрагов
это на амер. сервере так нубов гоняеш?
а вообще не соглашусь - его 2 светляка могут привести в состояние непригодности :insane:
MaJ0r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Что за топ ствол у штуга?

Код: Виділити все

Орудие 7,5 см StuK 42 L/70
Этот?
CooLeR*OK такие два топовые танка уработал, а опыта с гулькин нос дали. Печаль или акк не премиум?
rhfrjdzr
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Для фарма и для фрагов лучше всего тт 9 левел, проверено :up: , главное не слиться в начале боя
на премиуме акке, даже при проигрыше в плюсе, если выигрыш, то стабильно 20к и больше в +
играю и на тапке, и на ис4... (оба в топе)

Зображення
Востаннє редагувалось 16.02.2011 20:06 користувачем rhfrjdzr, всього редагувалось 1 раз.
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

MaJ0r
акк звичайно не прем, опиту дали небагато бо у Тігра було десь 15%, ну і у Мауса зняв біля 10% лише.

Хто казав що КВ це відро з гайками?
ТІльки що, нагибал :lol:
Зображення
От що буває коли команда практично повністю тебе залишає одним!!!! :mad:
MaJ0r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

CooLeR*OK отец. Так какую мне пушку брать на Стуг?

Добавлено спустя 6 минут 21 секунду:
rhfrjdzr у тебя танки мечта )
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

CooLeR*OK: Хто казав що КВ це відро з гайками?
ТІльки що, нагибал :lol:
У мене 11 було :shuffle:
MaJ0r L/70 верхня в списку доступних.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

MaJ0r:Так какую мне пушку брать на Стуг?
L70 - бб пулемёт :laugh:
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

Yumax
У ШТУГа и у его 75мм Л70 есть прозвище - шило. :)
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: in the woods somewhere

Повідомлення

Андрій
не знаю, мне сток больше понравилась - балансит не так жесткоOdiNRC
OdiNRC
да, на корпусе броня не то, что картон, ее вообще нету :gigi: но скорость компенсирует
MaJ0r
Advanced Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Купил пушку, стало по-веселее играть. Пробиваю КВ и ИСы, ура :rotate:
rhfrjdzr
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вот что называется фармом кредитов :rotate:
Зображення

или вот например :p
Зображення
CooLeR*OK
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

rhfrjdzr
:eek: :eek:
Це з премом я так розумію?
Чому ж на офф форумі більшість думок - що 9-10 лвл йдуть переважно в 0 з премом?

Добавлено спустя 13 минут 31 секунду:
Навіть якщо не враховувати прем, вийде +
ИС 4 - ~+15тис
Тапок - ~+5тис
:eek:
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

rhfrjdzr
Ногебатор-терминатор :gigi:
Закрито