Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks
-
CooLeR*OK
Member
- Звідки: Lviv
+1Топ КВ это просто наслаждение от ИГРЫ, поверь мне на слово.
Якщо кидає вверх списку - навіть жаль противників...
Мені напевно найбільше подобається манера гри на ТТ - викотився з-за кута, вальнув з крупної пушки ,заховався
НА рахунок американців - Т 1 - консервна банка, непамятаю щоб мене на кв розбрав. З 2х вистрелів КВ 107мм по моєму виноситься.Т 29 - серйозний противник.
Вчора до-речі цікава ситуація була, коли мего балансер знов поставив КВ3 в 10 лвл. Що ж робити? Проявив в прямому сенсі цього слова - борзість

Що з того вийшло? Скажу вам такого адреналіну давно не було, крутити карусель навколо Мауса на кв 3

Допомогла арта звичайно ,я йому зняв біля 10-15%, кульмінацією було - я обернутий до нього кормою, 100%хр у мене, 1% у нього, він стріляє - не ваншотить, здивувався, прицілився і бах, перший маус в копілці фрагів
P.S. ЗиС 6 пофіксили? Чомусь як на КВ, так і на КВ3 більше промахів після останнього патчу
-
Андрій
Member
- Звідки: Хмельницький
Не пофіксили, я навіть після переходу екіпажа зі 100% на 50-60% не відчув особливої різниці в точності стрільби.CooLeR*OK: P.S. ЗиС 6 пофіксили? Чомусь як на КВ, так і на КВ3 більше промахів після останнього патчу
-
klepalov
Member
- Звідки: Запорожье
CooLeR*OK
хахаха красава, кстати быстро до кв3 дошел недавно вроде ж на т34 гонял
хахаха красава, кстати быстро до кв3 дошел недавно вроде ж на т34 гонял
-
CooLeR*OK
Member
- Звідки: Lviv
І зараз ганяюCooLeR*OK
хахаха красава, кстати быстро до кв3 дошел недавно вроде ж на т34 гонял
Т 34 топ, Т 34-85, пц4 топ, КВ 2, КВ 3.
Напевно прийдеться докупити декілька слотів, бо Т 34, пц4(можливо), КВ-2 та кв3 (не факт) - не продам ніколи.А хочеться тигра, пантерку, Т 44 та ИС3
До-речі, як вк3601Н в порівнянні з пц4? Як його балансують, чи краще фармить ніж пц4 ? Вагаюсь, продавати і пересадити екіпаж на 3601 чи залишити собі ...
-
Андрій
Member
- Звідки: Хмельницький
Фармить гірше за рахунок дорожчого ремонту ,а так в топовій комплектації досить гарна і ефективна машина. Швидше повертається башня, більше броні, швидший, небезпечна для ворога пуха. Правда потрібно більше вицілювати, так як рівень противників вищий і вже одразу в лоб важко пробити. Якщо будеш пересаджувати екіпаж, то потрібно прокачувати на ремонт, бо запаришся на Тигрові потім кататися.CooLeR*OK: До-речі, як вк3601Н в порівнянні з пц4? Як його балансують, чи краще фармить ніж пц4 ? Вагаюсь, продавати і пересадити екіпаж на 3601 чи залишити собі ...
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
MaJ0r
хочется быстрых ногебаторских танков - из немцев советую штуг3 с топ стволом, пц3+75мм фугас, пц4 сток башня, вк3001Н - вообще убер. делал на нем раза 3 по 7 фрагов, почти по 2К экспы и по 45К денег
хочется быстрых ногебаторских танков - из немцев советую штуг3 с топ стволом, пц3+75мм фугас, пц4 сток башня, вк3001Н - вообще убер. делал на нем раза 3 по 7 фрагов, почти по 2К экспы и по 45К денег
-
Андрій
Member
- Звідки: Хмельницький
?? Я почав на ньому нормально грати тільки тоді, коли став топомGraveworm: пц4 сток башня
-
OdiNRC
Member
- Звідки: Хмельницкий
это на амер. сервере так нубов гоняеш?Graveworm:вк3001Н - вообще убер. делал на нем раза 3 по 7 фрагов
а вообще не соглашусь - его 2 светляка могут привести в состояние непригодности
-
MaJ0r
Advanced Member
- Звідки: Днепр
Что за топ ствол у штуга? Этот?
CooLeR*OK такие два топовые танка уработал, а опыта с гулькин нос дали. Печаль или акк не премиум?
Код: Виділити все
Орудие 7,5 см StuK 42 L/70CooLeR*OK такие два топовые танка уработал, а опыта с гулькин нос дали. Печаль или акк не премиум?
-
rhfrjdzr
Member
- Звідки: Киев
Для фарма и для фрагов лучше всего тт 9 левел, проверено
, главное не слиться в начале боя
на премиуме акке, даже при проигрыше в плюсе, если выигрыш, то стабильно 20к и больше в +
играю и на тапке, и на ис4... (оба в топе)

на премиуме акке, даже при проигрыше в плюсе, если выигрыш, то стабильно 20к и больше в +
играю и на тапке, и на ис4... (оба в топе)

Востаннє редагувалось 16.02.2011 20:06 користувачем rhfrjdzr, всього редагувалось 1 раз.
-
CooLeR*OK
Member
- Звідки: Lviv
-
MaJ0r
Advanced Member
- Звідки: Днепр
CooLeR*OK отец. Так какую мне пушку брать на Стуг?
Добавлено спустя 6 минут 21 секунду:
rhfrjdzr у тебя танки мечта )
Добавлено спустя 6 минут 21 секунду:
rhfrjdzr у тебя танки мечта )
-
Андрій
Member
- Звідки: Хмельницький
У мене 11 булоCooLeR*OK: Хто казав що КВ це відро з гайками?
ТІльки що, нагибал![]()
MaJ0r L/70 верхня в списку доступних.
-
YumaX
Member
- Звідки: Вараш
L70 - бб пулемётMaJ0r:Так какую мне пушку брать на Стуг?
-
EvGaS
Member
- Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.
Yumax
У ШТУГа и у его 75мм Л70 есть прозвище - шило.
У ШТУГа и у его 75мм Л70 есть прозвище - шило.
-
Graveworm
Member
- Звідки: in the woods somewhere
Андрій
не знаю, мне сток больше понравилась - балансит не так жесткоOdiNRC
OdiNRC
да, на корпусе броня не то, что картон, ее вообще нету
но скорость компенсирует
не знаю, мне сток больше понравилась - балансит не так жесткоOdiNRC
OdiNRC
да, на корпусе броня не то, что картон, ее вообще нету
-
MaJ0r
Advanced Member
- Звідки: Днепр
Купил пушку, стало по-веселее играть. Пробиваю КВ и ИСы, ура 
-
rhfrjdzr
Member
- Звідки: Киев
-
CooLeR*OK
Member
- Звідки: Lviv
rhfrjdzr
Це з премом я так розумію?
Чому ж на офф форумі більшість думок - що 9-10 лвл йдуть переважно в 0 з премом?
Добавлено спустя 13 минут 31 секунду:
Навіть якщо не враховувати прем, вийде +
ИС 4 - ~+15тис
Тапок - ~+5тис

Це з премом я так розумію?
Чому ж на офф форумі більшість думок - що 9-10 лвл йдуть переважно в 0 з премом?
Добавлено спустя 13 минут 31 секунду:
Навіть якщо не враховувати прем, вийде +
ИС 4 - ~+15тис
Тапок - ~+5тис
-
EvGaS
Member
- Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.
rhfrjdzr
Ногебатор-терминатор
Ногебатор-терминатор


