Знайдено потенційну причину проблем з 12V‑2×6 на топових відеокартах GeForce RTX. Перехідник з часом висовується з роз'єму

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

hohlid19: 24.02.2026 09:38

Риском чего? Кого? Общее сечение у 3х 8-пин намного выше, чем у 12 пин, где тут проблема 8 пин? :insane:

Так проблема не за 8пін, а на 12 - у разі використання перехідника, ви не з того боку дивитесь,
чи з подвійним змістом питання задали.
Plush_Dragon
Member

Сообщение

unlnu: 23.02.2026 13:09
Якщо це так, то чому ж там проблем не виникає чи вони розголосу не набирають просто, чи навантаження не сягають максимальних позначок, на відміну від тих, що масовий користувач робить.
Бо там не рукожопи пересічні працюють і втикають всі роз'єми як треба.
По факту вигоряння 8 пін роз'ємів були не меншими, а навіть більшими за кількістю, можете загуглити сотні фото. Але просто хайп раніше з цього ніхто не роздував. А тут пару десятків випадків по всьому світу на сотні мільйонів продукції і такі істерики. Покоління дебілів звинувачує інженерів.
Ответить