unlnu: ↑
23.02.2026 13:09
Якщо це так, то чому ж там проблем не виникає чи вони розголосу не набирають просто, чи навантаження не сягають максимальних позначок, на відміну від тих, що масовий користувач робить.
Бо там не рукожопи пересічні працюють і втикають всі роз'єми як треба.
По факту вигоряння 8 пін роз'ємів були не меншими, а навіть більшими за кількістю, можете загуглити сотні фото. Але просто хайп раніше з цього ніхто не роздував. А тут пару десятків випадків по всьому світу на сотні мільйонів продукції і такі істерики. Покоління дебілів звинувачує інженерів.